Oblíbené zájezdy

Bavorské klenoty

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:123
Nejzajímavější místa:BMW WeltEibseeEttalFrauenkirche MünchenFüssenGarmisch-PartenkirchenLinderhofMarienplatzNeuschwansteinOlympiaturm
Termín podle přání školy
Délka zájezdu 3 dny / 2 noclehy
Doprava autobus
Ubytování hostel
Strava snídaně
Číslo zájezdu 5015
Cena zájezdu 4 500 Kč Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: MNICHOV - OLYMPIAPARK, BMW WELT, MARIENPLATZ, FRAUENKIRCHE Na zájezd vyjedeme od budovy školy v brzkých ranních hodinách. Autobusem pojedeme do Německa a zastavovat budeme jen na protažení a toalety. Po příjezdu do Mnichova nás čeká procházka v rozsáhlém sportovním areálu Olympiapark a výjezd výtahem na 290 m vysokou televizní věž Olympiaturm s překrásným výhledem na město. Prohlédneme si výstavní prostory automobilky BMW - BMW Welt, kde jsou vystavené nové modely aut a kde si zákazníci nová auta vyzvedávají. Poté absolvujeme procházku historickým centrem Mnichova - uvidíme rezidenci bavorských králů Residenz München, centrální náměstí Marienplatz a okolí radnice, známý kostel Frauenkirche München, Theatinerkirche a další památky a zajímavosti. V podvečer si užijeme volný čas na nákupní třídě Neuhauser Straβe. Večer odjedeme na ubytování.
2. DEN: LINDERHOF, NEUSCHWANSTEIN, FÜSSEN Po snídani odjedeme k půvabnému zámečku Linderhof, kde si prohlédneme jeho interiéry, upravené zahrady s vyhlídkovou terasou, uměle vytvořenou Venušinu jeskyni či Maurský kiosek. Pak vyrazíme na další zámek Ludvíka II., na „pohádkový zámek“ Neuschwanstein. Podíváme se do jeho místností a zároveň se nám naskytnou panoramatické výhledy na okolní krajinu. Budeme mít i dost času na procházku po překrásném okolí zámku (např. vyhlídka z můstku Marien-Brücke, jezírko Alpsee), relaxaci u jezera nebo na prohlídku dalšího zámku Hohenschwangau. Přejedeme do nedalekého městečka Füssen, kde si dopřejeme i chvíli volna na individuální zájmy a na procházku městem. Večer se vrátíme na ubytování jako minulou noc.
3. DEN: ETTAL, GARMISCH-PARTENKIRCHEN, EIBSEE Po snídani se krátce zastavíme u klášterního komplexu s překrásným barokním kostelem v městečku Ettal. Dále budeme pokračovat v cestě do známého sportovního horského střediska Garmisch-Partenkirchen a navštívíme lyžařské můstky ze zimních olympijských her. Program zakončíme u krásného jezera Eibsee pod nejvyšší horou Německa - Zugspitze. Odpoledne odjedeme zpět do České republiky. Ke škole se vrátíme v pozdních večerních hodinách.

V ceně je zahrnuto

  • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, video, lednička, prodej nápojů
  • 2x ubytování se snídaní v mládežnickém hostelu ve vícelůžkových pokojích
  • služba průvodce po celou dobu zájezdu
  • pestrý informační materiál pro každého účastníka
  • komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

  • vstupné do navštívených objektů: cca 10-15 EUR pro studenty do 18 let

Poznámky

  • cena platí při obsazení zájezdu minimálním počtem 40 platících účastníků
  • 1 pedagogický doprovod zdarma na každých 14 platících
Cena zájezdu 4 500 Kč Rezervovat
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Ráda Vám pomohu! Kontakt Zuzana Jírová 605 755 749
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY