Oblíbené zájezdy

Bavorské klenoty

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:123
Nejzajímavější místa:BMW WeltEibseeEttalFrauenkirche MünchenFüssenGarmisch-PartenkirchenLinderhofMarienplatzNeuschwansteinOlympiaturm
Termín podle přání školy
Délka zájezdu 3 dny / 2 noclehy
Doprava autobus
Ubytování hostel
Strava snídaně
Číslo zájezdu 5015
Cena zájezdu dle regionu 3 700 Kč Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: MNICHOV - OLYMPIAPARK, BMW WELT, MARIENPLATZ, FRAUENKIRCHE Na zájezd vyjedeme od budovy školy v brzkých ranních hodinách. Autobusem pojedeme do Německa a zastavovat budeme jen na protažení a toalety. Po příjezdu do Mnichova nás čeká procházka v rozsáhlém sportovním areálu Olympiapark a výjezd výtahem na 290 m vysokou televizní věž Olympiaturm s překrásným výhledem na město. Prohlédneme si výstavní prostory automobilky BMW - BMW Welt, kde jsou vystavené nové modely aut a kde si zákazníci nová auta vyzvedávají. Poté absolvujeme procházku historickým centrem Mnichova - uvidíme rezidenci bavorských králů Residenz München, centrální náměstí Marienplatz a okolí radnice, známý kostel Frauenkirche München, Theatinerkirche a další památky a zajímavosti. V podvečer si užijeme volný čas na nákupní třídě Neuhauser Straβe. Večer odjedeme na ubytování.
2. DEN: LINDERHOF, NEUSCHWANSTEIN, FÜSSEN Po snídani odjedeme k půvabnému zámečku Linderhof, kde si prohlédneme jeho interiéry, upravené zahrady s vyhlídkovou terasou, uměle vytvořenou Venušinu jeskyni či Maurský kiosek. Pak vyrazíme na další zámek Ludvíka II., na „pohádkový zámek“ Neuschwanstein. Podíváme se do jeho místností a zároveň se nám naskytnou panoramatické výhledy na okolní krajinu. Budeme mít i dost času na procházku po překrásném okolí zámku (např. vyhlídka z můstku Marien-Brücke, jezírko Alpsee), relaxaci u jezera nebo na prohlídku dalšího zámku Hohenschwangau. Přejedeme do nedalekého městečka Füssen, kde si dopřejeme i chvíli volna na individuální zájmy a na procházku městem. Večer se vrátíme na ubytování jako minulou noc.
3. DEN: ETTAL, GARMISCH-PARTENKIRCHEN, EIBSEE Po snídani se krátce zastavíme u klášterního komplexu s překrásným barokním kostelem v městečku Ettal. Dále budeme pokračovat v cestě do známého sportovního horského střediska Garmisch-Partenkirchen a navštívíme lyžařské můstky ze zimních olympijských her. Program zakončíme u krásného jezera Eibsee pod nejvyšší horou Německa - Zugspitze. Odpoledne odjedeme zpět do České republiky. Ke škole se vrátíme v pozdních večerních hodinách.

V ceně je zahrnuto

  • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, video, lednička, prodej nápojů
  • 2x ubytování se snídaní v mládežnickém hostelu ve vícelůžkových pokojích
  • služba průvodce po celou dobu zájezdu
  • zábavně vzdělávací brožura pro každého účastníka
  • komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

  • vstupné do navštívených objektů: cca 10-15 EUR pro studenty do 18 let

Poznámky

  • cena platí při obsazení zájezdu minimálním počtem 40 platících účastníků
  • 1 pedagogický doprovod zdarma na každých 14 platících
Cena zájezdu dle regionu 3 700 Kč Rezervovat
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Rád Vám pomohu! Jiří Toman 777 584 490 jirka@protravel.cz
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY