Oblíbené zájezdy

Za uměním do Mnichova

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:12
Nejzajímavější místa:Alte PinakothekAsamkircheFrauenkirche MünchenGlyptothekLenbachhausMnichovNeue PinakothekPinakothek der ModerneSt. Michael Kirche
Termín podle přání školy
Délka zájezdu 2 dny / 1 nocleh
Doprava autobus
Ubytování hostel
Strava snídaně
Číslo zájezdu 5012
Cena zájezdu 2 800 Kč Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: MNICHOV - PINAKOTÉKY, FRAUENKIRCHE, MICHAELSKIRCHE Na zájezd vyjedeme od budovy školy v brzkých ranních hodinách. Autobusem pojedeme do Německa a zastavovat budeme jen na protažení a toalety. Po příjezdu do Mnichova se autobusem přesuneme do čtvrti muzeí. Prohlédneme si umělecké sbírky, budeme mít možnost výběru obrazárny: Alte Pinakothek - jedna z nejlepších světových obrazáren, kolekce více než 800 obrazů rozdělena do jednotlivých škol a období od 14. do 18. století. Zastoupeni Brueghel, Dürer, Cranach, Raffael, Leonardo da Vinci, Tizian, Hals, Van Dyck, Rubens, Rembrandt, Velazquez, Boucher aj. Neue Pinakothek - rozsáhlá kvalitní sbírka umění 18. a 19. století. Zastoupeni Goya, Gainsborough, David, Manet, Cézanne, van Gogh, Klimt, Schiele aj. Pinakothek der Moderne - design, grafika, architektura, umění. Zastoupeni Picasso, Max Ernst, Salvator Dali, Max Beckmann, P. Klee, Georges Braque, W. Kandinsky aj. Poté krátce přejedeme autobusem na náměstí Max-Joseph Platz, kde navštívíme kostel Frauenkirche München - přední památku pozdní gotiky a symbol Mnichova a kostel Michaelskirche - významnou sakrální stavbu německé renesance. V podvečer budeme mít volný čas v centru Mnichova na individuální zájmy. Večer odjedeme na ubytování.
2. DEN: ASAMKIRCHE, LENBACHHAUS, GLYPTOTHEK Po snídani navštívíme kostel Asamkirche - nejvýznamnější stavbu jihoněmeckého pozdního baroka postavenou v letech 1733-46. Projdeme se centrem města - Viktualienmarkt, St. Peter, Altes und Neues Rathaus, Theatinerkirche, Residenz, Nationaltheater a další zajímavosti. Pak si prohlédneme vynikající obrazovou galerii Lenbachhaus s jedinečnou sbírkou děl hnutí Blauer Reiter (W. Kandinsky, P. Klee, dále Marc, Kubín, Stuck, Beues aj.) a nedalekou významnou sbírku antického sochařství - Glyptothek. Odpoledne odjedeme zpět do České republiky. Ke škole se vrátíme v pozdních večerních hodinách.

V ceně je zahrnuto

  • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, video, lednička, prodej nápojů
  • 1x ubytování se snídaní v mládežnickém hostelu ve vícelůžkových pokojích
  • služba průvodce po celou dobu zájezdu
  • pestrý informační materiál pro každého účastníka
  • komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

  • vstupné do navštívených objektů: cca 15-20 EUR pro studenty do 18 let

Poznámky

  • cena platí při obsazení zájezdu minimálním počtem 40 platících účastníků
  • 1 pedagogický doprovod zdarma na každých 14 platících
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Ráda Vám pomohu! Kontakt Zuzana Jírová 605 755 749
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY