Oblíbené zájezdy

Za uměním do Mnichova

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:12
Nejzajímavější místa:Alte PinakothekAsamkircheFrauenkirche MünchenGlyptothekLenbachhausMnichovNeue PinakothekPinakothek der ModerneSt. Michael Kirche
Termín podle přání školy
Délka zájezdu 2 dny / 1 nocleh
Doprava autobus
Ubytování hostel
Strava snídaně
Číslo zájezdu 5012
Cena zájezdu dle regionu 2 300 Kč Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: MNICHOV - PINAKOTÉKY, FRAUENKIRCHE, MICHAELSKIRCHE Na zájezd vyjedeme od budovy školy v brzkých ranních hodinách. Autobusem pojedeme do Německa a zastavovat budeme jen na protažení a toalety. Po příjezdu do Mnichova se autobusem přesuneme do čtvrti muzeí. Prohlédneme si umělecké sbírky, budeme mít možnost výběru obrazárny: Alte Pinakothek - jedna z nejlepších světových obrazáren, kolekce více než 800 obrazů rozdělena do jednotlivých škol a období od 14. do 18. století. Zastoupeni Brueghel, Dürer, Cranach, Raffael, Leonardo da Vinci, Tizian, Hals, Van Dyck, Rubens, Rembrandt, Velazquez, Boucher aj. Neue Pinakothek - rozsáhlá kvalitní sbírka umění 18. a 19. století. Zastoupeni Goya, Gainsborough, David, Manet, Cézanne, van Gogh, Klimt, Schiele aj. Pinakothek der Moderne - design, grafika, architektura, umění. Zastoupeni Picasso, Max Ernst, Salvator Dali, Max Beckmann, P. Klee, Georges Braque, W. Kandinsky aj. Poté krátce přejedeme autobusem na náměstí Max-Joseph Platz, kde navštívíme kostel Frauenkirche München - přední památku pozdní gotiky a symbol Mnichova a kostel Michaelskirche - významnou sakrální stavbu německé renesance. V podvečer budeme mít volný čas v centru Mnichova na individuální zájmy. Večer odjedeme na ubytování.
2. DEN: ASAMKIRCHE, LENBACHHAUS, GLYPTOTHEK Po snídani navštívíme kostel Asamkirche - nejvýznamnější stavbu jihoněmeckého pozdního baroka postavenou v letech 1733-46. Projdeme se centrem města - Viktualienmarkt, St. Peter, Altes und Neues Rathaus, Theatinerkirche, Residenz, Nationaltheater a další zajímavosti. Pak si prohlédneme vynikající obrazovou galerii Lenbachhaus s jedinečnou sbírkou děl hnutí Blauer Reiter (W. Kandinsky, P. Klee, dále Marc, Kubín, Stuck, Beues aj.) a nedalekou významnou sbírku antického sochařství - Glyptothek. Odpoledne odjedeme zpět do České republiky. Ke škole se vrátíme v pozdních večerních hodinách.

V ceně je zahrnuto

  • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, video, lednička, prodej nápojů
  • 1x ubytování se snídaní v mládežnickém hostelu ve vícelůžkových pokojích
  • služba průvodce po celou dobu zájezdu
  • zábavně vzdělávací brožura pro každého účastníka
  • komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

  • vstupné do navštívených objektů: cca 15-20 EUR pro studenty do 18 let

Poznámky

  • cena platí při obsazení zájezdu minimálním počtem 40 platících účastníků
  • 1 pedagogický doprovod zdarma na každých 14 platících
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Rád Vám pomohu! Jiří Toman 777 584 490 jirka@protravel.cz
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY