Oblíbené zájezdy

Technická nej města Vídně

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:12
Nejzajímavější místa:HofburgPraterSchönbrunnStephansdomTechnisches MuseumTime TravelVienna International AirportWiener Rathaus
Termín podle přání školy
Délka zájezdu 2 dny / 1 nocleh
Doprava autobus
Ubytování hostel
Strava snídaně
Číslo zájezdu 5505
Cena zájezdu dle regionu 2 100 Kč Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: VÍDEŇ - SCHÖNBRUNN, TECHNISCHES MUSEUM, PRATER Na zájezd vyjedeme od budovy školy v brzkých ranních hodinách. Autobusem pojedeme do Rakouska a zastavovat budeme jen na protažení a toalety. Dopoledne přijedeme do hlavního města Rakouska - Vídně. Prohlédneme si exteriéry barokního zámku Schönbrunn, letní rezidence rakouských císařů, projdeme se parkem k vyhlídkovému pavilónu Gloriette. Poté se autobusem přesuneme do blízkých muzejních prostor Technisches Museum Wien s unikátními exponáty ze světa techniky - nejstarší automobil světa z roku 1888, první elektromobil, originální dřevěné kamery a fotoaparáty, první Transistorrechner předurčující následující epochu počítačů a další. V podvečer budeme mít volný čas na zábavu v parku Prater nabízejícím mnoho atrakcí pro malé i velké. Večer přejedeme na ubytování.
2. DEN: VÍDEŇ - VIENNA INTERNATIONAL AIRPORT, HOFBURG, TIME TRAVEL, STEPHANSDOM Po snídani si prohlédneme letiště Vienna International Airport v rámci autobusové projížďky VisitAir Tour po ranvejích a odbavovacích plošinách letiště, na závěr budeme mít možnost výjezdu na návštěvnickou terasu s výhledem na startovací dráhy. Autobusem se přesuneme zpět do centra Vídně, kde absolvujeme procházku centrem města - velkolepá radnice, městské divadlo Burgtheater, budova Parlamentu, císařská rezidence Hofburg, Michaelerplatz s pozůstatky římské Vindobony. Poté navštívíme atrakci Time Travel skýtající unikátní příležitost prožít magickou jízda časem vídeňské historie - projížďka středověkým kočárem, přežití tureckého obležení, osobní potkání s Wolfgangem Amadeem, úkryt před bombovým náletem II. sv. války, zhlédnutí Vídně z ptačí perspektivy. To vše za pomoci 3D a speciálních efektů, dobových kulis a 5D kina. Odpoledne dokončíme prohlídku města - kostel sv. Petra, pěší zóna Graben, velkolepá katedrála Stephansdom, majestátná Opera či světoznámá galerie Albertina a další zajímavosti či památky. Na závěr budeme mít volný čas na individuální zájmy. V odpoledních hodinách odjedeme zpět do České republiky. Ke škole se vrátíme v pozdních večerních hodinách.

V ceně je zahrnuto

  • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, lednička, video, prodej nápojů
  • 1x ubytování se snídaní v hostelu ve vícelůžkových pokojích
  • služba průvodce po celou dobu zájezdu a informační materiál
  • zábavně vzdělávací brožura pro každého účastníka
  • komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

  • vstupné do navštívených objektů: 25-30 EUR pro studenty do 18 let

Poznámky

  • cena platí při obsazení zájezdu minimálním počtem 40 platících účastníků
  • 1 pedagogický doprovod zdarma na každých 14 platících
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Rád Vám pomohu! Jiří Toman 777 584 490 jirka@protravel.cz
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY