Oblíbené zájezdy

Berlín s jazykovým kurzem

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:1234
Nejzajímavější místa:AlexanderplatzBerlínBerliner FernsehturmBrandenburger TorGedächtniskircheKurfürstendammPostupimReichstag
Termín podle přání školy
Délka zájezdu 4 dny / 3 noclehy
Doprava autobus
Ubytování hostitelské rodiny
Strava plná penze
Číslo zájezdu 5091
Cena zájezdu dle regionu 8 500 Kč Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: BERLÍN - NEUES MUSEUM, ALEXANDER PLATZ Na zájezd vyjedeme od budovy školy v brzkých ranních hodinách. Autobusem pojedeme do Německa a zastavovat budeme jen na protažení a toalety. Kolem poledne přijedeme do Berlína - hlavního města SRN. Projedeme se oblastí bývalého východního Berlína až ke katedrále Berliner Dom na ostrově Museuminsel. Navštívíme tu jedinečné muzeum Neues Museum, které nás zavede do časů starého Egypta, Řecka a Říma. Přes nejstarší čtvrť Berlína Nikolaiviertel s dominantou kostela Nikolaikirche dojdeme na Alexanderplatz s gotickým kostelem Marienkirche. Na závěr dne vyjedeme výtahem na 365 m vysokou televizní věž Berliner Fernsehturm s výhledem na působivé dominanty podvečerního Berlína. Večer odjedeme na ubytování do rodin.
2. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, POSTUPIM - SANSSOUCI, CECILIENHOF Po snídani nás čeká dopolední výuka v rozsahu 4 vyučovacích hodin. Odpoledne vyrazíme do města Postupim. Navštívíme parkový komplex honosného barokního zámku Sanssouci zapsaný na seznamu světového dědictví UNESCO. Projdeme se parkem a kolem zámku, který byl letním sídlem Bedřicha Velikého. Pak přejedeme k nedalekému zámečku Schloß Cecilienhof a s místním průvodcem si prohlédneme prostory, kde se po 2. světové válce konala Postupimská konference o poválečném dělení Německa a rekonstrukci válkou poničené Evropy. Večer se vrátíme na ubytování do rodin.
3. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, REICHSTAG, UNTER DEN LINDEN Po snídani nás čeká dopolední výuka v rozsahu 4 vyučovacích hodin. Odpoledne přejedeme autobusem do Berlína do oblasti Mitte, kde si prohlédneme nejznámější památky Berlína. Podél budovy Říšského sněmu Reichstag projdeme ke slavné bráně Brandenburger Tor, nedalekému Památníku holocaustu a nevynecháme ani procházku po známé třídě Unter den Linden. Na závěr dne strávíme volný čas v moderní čtvrti na náměstí Potsdamer Platz. Večer se vrátíme na ubytování do rodin.
4. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, CHARLOTTENBURGER SCHLOSS, STORY OF BERLIN, KU´ DAMM Po snídani nás čeká dopolední výuka v rozsahu 4 vyučovacích hodin. Odpoledne se zastavíme u zámku Charlottenburger Schloss (letní rezidence pruských králů, později císařů) a projdeme se v zámeckém parku. Přejedeme na Kurfürstendamm - nejživější bulvár města se symbolickou ruinou kostela Gedächtniskirche a množstvím obchodů, kin a restaurací. Mnoho zajímavostí o Berlíně se dozvíme na interaktivní výstavě Story of Berlin, jejíž součástí je i prohlídka původního protiatomového krytu. Dojde i na volný čas, ale pak už se s Berlínem rozloučíme a odpoledne odjedeme zpět do České republiky. Ke škole se vrátíme v pozdních večerních hodinách

V ceně je zahrnuto

 • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, video, lednička, prodej nápojů
 • 3x ubytování v hostitelských rodinách
 • 3x plná penze (oběd formou balíčku)
 • 12 vyučovacích hodin (po 45 min) s místním lektorem v jazykové škole
 • vstupní test, výukové materiály, certifikát o absolvování kurzu
 • služba průvodce po celou dobu zájezdu
 • zábavně vzdělávací brožura pro každého účastníka
 • komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

 • vstupné do navštívených objektů: cca 20 EUR pro studenty do 18 let

Poznámky

 • cena platí při obsazení zájezdu minimálním počtem 40 platících účastníků
 • 1 pedagogický doprovod zdarma na každých 14 platících
 • vyučování ve skupinách po max. 15 studentech
Cena zájezdu dle regionu 8 500 Kč Rezervovat
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Rád Vám pomohu! Kontakt Jiří Toman 777 584 490
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY