Oblíbené zájezdy

Berlín s jazykovým kurzem

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:1234
Nejzajímavější místa:AlexanderplatzBerlínBerliner FernsehturmBrandenburger TorGedächtniskircheKurfürstendammPostupimReichstag
Termín podle přání školy
Délka zájezdu 4 dny / 3 noclehy
Doprava autobus
Ubytování hotel
Strava snídaně
Číslo zájezdu 5091
Cena zájezdu 8 200 Kč Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: BERLÍN - NEUES MUSEUM, ALEXANDER PLATZ Na zájezd vyjedeme od budovy školy v brzkých ranních hodinách. Autobusem pojedeme do Německa a zastavovat budeme jen na protažení a toalety. Kolem poledne přijedeme do Berlína - hlavního města SRN. Projedeme se oblastí bývalého východního Berlína až ke katedrále Berliner Dom na ostrově Museuminsel. Navštívíme tu jedinečné muzeum Neues Museum, které nás zavede do časů starého Egypta, Řecka a Říma. Přes nejstarší čtvrť Berlína Nikolaiviertel s dominantou kostela Nikolaikirche dojdeme na Alexanderplatz s gotickým kostelem Marienkirche. Na závěr dne vyjedeme výtahem na 365 m vysokou televizní věž Berliner Fernsehturm s výhledem na působivé dominanty podvečerního Berlína. Večer odjedeme na ubytování do rodin.
2. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, POSTUPIM - SANSSOUCI, CECILIENHOF Po snídani absolvujeme dopolední výuku němčiny v místní škole. Odpoledne vyrazíme do města Postupim. Navštívíme parkový komplex honosného barokního zámku Sanssouci zapsaný na seznamu světového dědictví UNESCO. Projdeme se parkem a kolem zámku, který byl letním sídlem Bedřicha Velikého. Pak přejedeme k nedalekému zámečku Schloß Cecilienhof a s místním průvodcem si prohlédneme prostory, kde se po 2. světové válce konala Postupimská konference o poválečném dělení Německa a rekonstrukci válkou poničené Evropy. Večer se vrátíme na ubytování do rodin.
3. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, REICHSTAG, UNTER DEN LINDEN Po snídani nás opět čeká dopolední výuka němčiny v místní škole. Odpoledne přejedeme autobusem do Berlína do oblasti Mitte, kde si prohlédneme nejznámější památky Berlína. Od budovy Říšského sněmu Reichstag půjdeme ke slavné bráně Brandenburger Tor, nedalekému Památníku holocaustu a nevynecháme ani procházku po známé třídě Unter den Linden. Na závěr dne strávíme volný čas v moderní čtvrti na náměstí Potsdamer Platz. Večer se vrátíme na ubytování do rodin.
4. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, BERNAUER STRASSE, SCHLOSS CHARLOTTENBURG, KU´ DAMM Po snídani nás naposledy čeká výuka němčiny v místní škole. Odpoledne se zastavíme u památníku na Bernauer Strasse, který je zaměřen na historii Berlínské zdi. Poté přejedeme k zámku Schloss Charlottenburg (letní rezidence pruských králů, později císařů) a projdeme se v zámeckém parku. Na závěr se přesuneme na Kurfürstendamm - nejživější bulvár města se symbolickou ruinou kostela Gedächtniskirche a množstvím obchodů, kin a restaurací. Dojde i na volný čas, ale pak už se s Berlínem rozloučíme a odpoledne odjedeme zpět do České republiky. Ke škole se vrátíme v pozdních večerních hodinách.

V ceně je zahrnuto

 • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, video, lednička, prodej nápojů
 • 3x ubytování v hotelu se snídaní
 • 12 vyučovacích hodin (po 45 min) s místním lektorem v jazykové škole
 • vstupní test, výukové materiály, certifikát o absolvování kurzu
 • služba průvodce po celou dobu zájezdu
 • pestrý informační materiál pro každého účastníka
 • komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

 • vstupné do navštívených objektů: cca 25 - 30 EUR pro studenty do 18 let

Poznámky

 • cena platí při obsazení zájezdu minimálním počtem 40 platících účastníků
 • 1 pedagogický doprovod zdarma na každých 14 platících
 • vyučování ve skupinách po max. 15 studentech
Cena zájezdu 8 200 Kč Rezervovat
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Ráda Vám pomohu! Kontakt Zuzana Jírová 605 755 749
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY