Berlín a Tropical Islands

Nejzajímavější místa:BerlínBerliner FernsehturmBrandenburger TorCheckpoint CharliePotsdamer PlatzReichstagTropical Islands
Délka zájezdu 2 dny / 1 nocleh
Ubytování hotel
Strava snídaně

1. DEN: BERLÍN - POTSDAMER PLATZ, BRANDENBURGER TOR, REICHSTAG, ALEXANDERPLATZ Na zájezd vyjedeme od budovy školy v brzkých ranních hodinách. Autobusem pojedeme do Německa a zastavovat budeme jen na protažení a toalety. Nejprve přijedeme na náměstí Potsdamer Platz, které se stalo přehlídkou nejmodernější architektury v Berlíně. Procházkou půjdeme kolem Památníku holocaustu a Brandenburger Tor* k budově Říšského sněmu – Reichstag. V případě zájmu jej můžeme navštívit a uvnitř prosklené kupole vystoupat na nejvyšší bod budovy s krásným výhledem na Berlín. Dále budeme pokračovat po slavné třídě Unter den Linden kolem Humboldtovy Univerzity, Opery, Berliner Dom, přes Museumsinsel až na náměstí Alexanderplatz s 365 m vysokou televizní věží **Fernsehturm. Budeme mít volno na nákupy a večer odjedeme na ubytování.
2. DEN: TROPICAL ISLANDS Po snídani odjedeme do jedinečného komplexu Tropical Islands jihovýchodně od Berlína. Údajně největší vnitřní bazén na světě je umístěn uvnitř 360 metrů dlouhého, 210 metrů širokého a 107 metrů vysokého hangáru. Čeká nás koupání a zábava v tropickém prostředí s pláží, umělým sluncem a palmami. V odpoledních hodinách odjedeme zpět do České republiky. Ke škole se vrátíme v pozdních večerních hodinách.

• doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, lednička, video, prodej nápojů
  • 1x ubytování se snídaní v hotelu ve dvou- až čtyřlůžkových pokojích

• vstupné do navštívených objektů: 20-30 EUR pro studenty do 18 let

Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Ráda Vám pomohu! Kontakt Markéta Kostlivá 728 532 444