Oblíbené zájezdy

Jazykový kurz v Chesteru

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:1234567
Nejzajímavější místa:ConwyChesterLiverpoolLlandudnoLlangollenLondýn
Termín podle přání školy
Délka zájezdu 7 dnů / 4 noclehy
Doprava autobus
Ubytování hostitelské rodiny
Strava plná penze
Číslo zájezdu 1032
Cena zájezdu 11 200 Kč Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: ODJEZD Z ČR Odjíždět budeme od školy v odpoledních hodinách. Pojedeme do Velké Británie přes Německo, Belgii a Francii.
2. DEN: CESTA DO UK, PŘEJEZD DO CHESTERU, CHESTER V brzkých ranních hodinách přijedeme do Francie a trajektem se přepravíme se do Velké Británie. Projedeme kolem Londýna a kolem poledne přijedeme do města Chester. Projdeme se centrem a navštívíme Dewa Roman Museum, kde se seznámíme s tím, jak vypadal Chester v době římské. Odpoledne si prohlédneme krásnou gotickou katedrálu. Večer nás vyzvednou hostitelské rodiny, navečeříme se a odpočineme si.
3. DEN: VÝUKA, LIVERPOOL Po snídani absolvujeme dopolední výuku angličtiny. Odpoledne přejedeme do nedalekého města Liverpool. Projdeme se nově restaurovanými Albertovými doky a centrem Liverpoolu a buď navštívíme muzeum Beatles story, které připomíná kariéru nejslavnější rockové kapely, nebo půjdeme na prohlídku fotbalového stadionu Liverpool FC. Večer se vrátíme do hostitelských rodin, navečeříme se a pokusíme se o anglickou konverzaci.
4. DEN: VÝUKA, CONWY, LLANDUDNO Po snídani absolvujeme dopolední výuku angličtiny. Odpoledne navštívíme hrad Conwy, který se řadí mezi jeden z pevných hradů tzv. Železného prstence anglického krále Edwarda I. Poté se zastavíme v městečku Llandudno, kde se svezeme viktoriánskou tramvají Great Orme Tramway. Dostaneme se na vyhlídku vysoko nad okolím a otevřou se nám daleké výhledy. Poté se ještě projdeme se po pěkné pláži. Večer se vrátíme do hostitelských rodin, navečeříme se a popovídáme si o svých zážitcích.
5. DEN: VÝUKA, LLANGOLLEN Po snídani absolvujeme dopolední výuku angličtiny. Po výuce přejedeme k městečku Llangollen v údolí řeky Dee. Čeká nás odpoledne v malebné krajině, kde se zastavil čas. Navštívíme Valle Crucis Abbey, cisterciácké opatství z počátku 13. století, projedeme se lodí po Llangollen Canal a poplujeme po Pontcyssylte Aqueduct. Večer se vrátíme do hostitelských rodin, navečeříme se a sdělíme si své zážitky.
6. DEN: LONDÝN Po snídani budeme velmi brzy ráno odjíždět, protože nás čeká hlavní město Spojeného království - Londýn. Projdeme se místy, která se nejvíce zapsala do historie města: uvidíme Buckingham Palace, Westminster Abbey, vládní třídu Whitehall, náměstí Trafalgar Square, Piccadilly Circus a Leicester Square, čínskou čtvrť Soho aj. Společně se projedeme na obřím vyhlídkovém kole London Eye. V podvečer budeme mít možnost nakoupit si suvenýry. V případě zájmu se společně navečeříme v některé z typických čínských restauracích v oblasti Soho. Poté přejedeme lodí po Temži k našemu autobusu a odjedeme do přístavu Dover, kde se nalodíme na noční trajekt a odplujeme do Francie.
7. DEN: NÁVRAT DO ČR Přeplujeme přes kanál La Manche do Francie a pojedeme Francií, Belgií a Německem zpět do ČR. Zastavovat budeme už jen na protažení a toalety. Zpět ke škole přijedeme v odpoledních hodinách.

V ceně je zahrnuto

 • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, lednička, video, prodej teplých a chlazených nápojů
 • 2x trajekt přes kanál La Manche (nebo Eurotunel)
 • 4x ubytování v anglických rodinách, 4x snídaně, 4x večeře, 4x balíčky na oběd
 • služba průvodce po celou dobu zájezdu
 • zábavně vzdělávací brožura pro každého účastníka
 • 12 hodin výuky (po 45 minutách) ve třídách po 15 studentech s místními lektory v jazykové škole
 • komplexní cestovní pojištění včetně léčebných výloh, úrazu, zodpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

 • vstupy do navštívených objektů a atrakcí

Poznámky

 • cena platí pro osoby do 18 let při obsazení zájezdu minimálním počtem 40 platících účastníků
 • 1 pedagogický doprovod zdarma na každých 14 platících
 • další varianty s různou délkou programu Vám rádi připravíme na vyžádání
 • využijte slevu 500 Kč/os. pro zájezdy v termínu 30.10.2021-27.3.2022
Cena zájezdu 11 200 Kč Rezervovat
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Ráda Vám pomohu! Kontakt Ivana Bouchnerová 603 111 029
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY