Oblíbené zájezdy

Berlín pro základní školy

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:12
Nejzajímavější místa:Berliner FernsehturmBrandenburger TorCheckpoint CharlieKurfürstendammPotsdamer PlatzReichstagUnter den LindenZOO Berlin
Termín podle přání školy
Délka zájezdu 2 dny / 1 nocleh
Doprava autobus
Ubytování hotel
Strava snídaně
Číslo zájezdu 5060
Cena zájezdu dle regionu 2 300 Kč Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: BERLÍN - ALEXANDERPLATZ, BRANDENBURGER TOR, MADAME TUSSAUDS, POTSDAMER PLATZ Na zájezd vyjedeme od školy v brzkých ranních hodinách. Autobusem pojedeme do Německa a zastavovat budeme jen na protažení a toalety. Kolem poledne přijedeme do Berlína a během okružní jízdy oblastí bývalého východního Berlína uvidíme Checkpoint Charlie - bývalý přechod mezi východním a západním Berlínem, náměstí Alexanderplatz, 368 m vysokou televizní věž Fernsehturm, gotický kostel Marienkirche, katedrálu Berliner Dom, třídu Unter den Linden a její okolí (Opera, Akademické náměstí). Pěšky se projdeme po ostrově Museuminsel až na nábřeží Reichstagsufer, odkud vyplujeme na projížďku lodí po řece Sprévě historickou částí města. Po projížďce dojdeme ke slavné bráně Brandenburger Tor - historickému milníku oddělujícímu západní Berlín od východního. Navštívíme známé muzeum voskových figurín Madame Tussauds Berlin, kde se každý může vyfotografovat s hrdiny filmového plátna, hudebními legendami, historickými osobnostmi či sportovními hvězdami (Rihanna, Johnny Depp, Angela Merkel a další). Na závěr dojdeme procházkou na náměstí Potsdamer Platz, které se stalo přehlídkou nejmodernější architektury v Berlíně. Zde využijeme krátké osobní volno v blízkosti nákupního centra Arkaden na večerní občerstvení a individuální zájmy. Pak už odjedeme na ubytování.
2. DEN: BERLÍN - REICHSTAG, ZOO BERLIN, KU´DAMM Po snídani navštívíme budovu bývalého Říšského sněmu - Reichstag. Uvnitř prosklené kupole vystoupáme na nejvyšší bod budovy s krásným výhledem na Berlín. Po prohlídce přejedeme autobusem do centra západního Berlína, kde na nás čeká návštěva jedné z nejrozsáhlejších zoologických zahrad na světě - ZOO Berlin. Žije zde i Fatou, nejstarší gorila v Evropě (59 let). Součástí areálu je také akvárium se žraloky, krokodýly a dalšími vodními živočichy. Náš program zakončíme na nejznámější ulici západního Berlína Kurfürstendamm, kde se nachází např. symbolické ruiny kostela Gedächtniskirche, obchodní dům KaDeWe, Europa-Center a další desítky obchodů známých světových značek. Odpoledne odjedeme zpět do České republiky. Domů se vrátíme v pozdních večerních hodinách.

V ceně je zahrnuto

  • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, video, lednička, prodej nápojů
  • 1x ubytování se snídaní v hotelu ve dvou- až čtyřlůžkových pokojích
  • služba průvodce po celou dobu zájezdu
  • zábavně vzdělávací brožura pro každého účastníka
  • komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

  • vstupné do navštívených objektů: 25-30 EUR pro žáky do 16 let

Poznámky

  • cena platí při obsazení zájezdu minimálním počtem 40 platících účastníků
  • 1 pedagogický doprovod zdarma na každých 14 platících
  • návštěva budovy Reichstagu je s ohledem na bezpečnostní opatření a omezenou kapacitu na vyžádání
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Ráda Vám pomohu! Kontakt Lenka Preisová 607 217 644
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY