Oblíbené zájezdy

Hockenheimring, Sinsheim a Muzeum Porsche

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:123
Nejzajímavější místa:Auto- und Technikmuseum SinsheimHeilbronnHockenheimringMotorsportmuseum HockenheimringNorimberkPorsche-MuseumSpeyer
Termín podle přání školy
Délka zájezdu 3 dny / 2 noclehy
Doprava autobus
Ubytování hostel
Strava snídaně
Číslo zájezdu 5052
Cena zájezdu 4 500 Kč Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: HOCKENHEIMRING, SPEYER Na zájezd vyjedeme od budovy školy v brzkých ranních hodinách. Autobusem pojedeme do Německa a zastavovat budeme jen na protažení a toalety. Dopoledne přijedeme do blízkosti města Speyer. Čeká nás tu návštěva slavného okruhu Formule 1 Hockenheimring, na kterém zazářilo mnoho známých osobností (např. Niki Lauda, Michael Schumacher, Fernando Alonso a další). Prohlédneme si okruh s místním průvodcem a navštívíme přilehlé muzeum Motor-Sport-Museum. V případě časové rezervy se zastavíme ve městě Speyer s románským Dómem Panny Marie a sv. Štěpána, ve kterém se roku 1310 oženil král Jan Lucemburský s dědičkou českého trůnu Eliškou Přemyslovnou. Večer odjedeme na ubytování.
2. DEN: SINSHEIM, HEILBRONN Po snídani navštívíme vyhlášené Technické muzeum Sinsheim, kde na ploše 30 000 m2 můžeme až do odpoledne obdivovat více než 3 000 exponátů ze všech oblastí techniky, např.: letadla Concord a Tupolev 144 s možností prohlídky interiérů množství historických i sportovních vozů a motorek lokomotivy, traktory, parní stroje, motory nejrychlejší auto s raketovým pohonem největší výstava vozů F1 v Evropě ohromné IMAX 3D kino s promítací plochou o velikosti 22x27 metrů Odpoledne si ještě krátce prohlédneme centrum města Heilbronn i s chvilkou na osobní volno. Večer se vrátíme na ubytování jako minulou noc.
3. DEN: MUZEUM PORSCHE, NORIMBERK Po snídani přejedeme do Stuttgartu - průmyslového centra Německa a hlavního města regionu Baden-Württemberg. Navštívíme zde zajímavé Porsche-Museum vystavující na 80 modelů aut této značky. Na cestě zpět se zastavíme v bavorském městě Norimberk a projdeme se městem kolem nejvýznamnějších památek - majestátní hrad Kaiserburg s nádhernými výhledy na centrum města, Dürerův dům, náměstí Hauptmarkt s kostelem Frauenkirche a radnicí, kostel St. Lorenz-Kirche, vstupní brána Frauentor a další. V podvečerních hodinách odjedeme zpět do České republiky. Ke škole se vrátíme v pozdních večerních hodinách.

V ceně je zahrnuto

  • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, video, lednička, prodej nápojů
  • 2x ubytování se snídaní v mládežnickém hostelu ve vícelůžkových pokojích
  • služba průvodce po celou dobu zájezdu
  • pestrý informační materiál pro každého účastníka
  • komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

  • vstupné do navštívených objektů: 35-40 EUR pro studenty do 18 let

Poznámky

  • cena platí při obsazení zájezdu minimálním počtem 40 platících účastníků
  • 1 pedagogický doprovod zdarma na každých 14 platících
Cena zájezdu 4 500 Kč Rezervovat
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Ráda Vám pomohu! Kontakt Zuzana Jírová 605 755 749
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY