Oblíbené zájezdy

Hockenheimring, Sinsheim a Muzeum Porsche

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:123
Nejzajímavější místa:Auto- und Technikmuseum SinsheimHeilbronnHockenheimringMotorsportmuseum HockenheimringNorimberkPorsche-MuseumSpeyer
Termín podle přání školy
Délka zájezdu 3 dny / 2 noclehy
Doprava autobus
Ubytování hostel
Strava snídaně
Číslo zájezdu 5052
Cena zájezdu dle regionu 3 700 Kč Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: HOCKENHEIMRING, SPEYER Na zájezd vyjedeme od budovy školy v brzkých ranních hodinách. Autobusem pojedeme do Německa a zastavovat budeme jen na protažení a toalety. Dopoledne přijedeme do blízkosti města Speyer. Čeká nás tu návštěva slavného okruhu Formule 1 Hockenheimring, na kterém zazářilo mnoho známých osobností (např. Niki Lauda, Michael Schumacher, Fernando Alonso a další). Prohlédneme si okruh s místním průvodcem a navštívíme přilehlé muzeum Motor-Sport-Museum. V případě časové rezervy se zastavíme ve městě Speyer s románským Dómem Panny Marie a sv. Štěpána, ve kterém se roku 1310 oženil král Jan Lucemburský s dědičkou českého trůnu Eliškou Přemyslovnou. Večer odjedeme na ubytování.
2. DEN: SINSHEIM, HEILBRONN Po snídani navštívíme vyhlášené Technické muzeum Sinsheim, kde na ploše 30 000 m2 můžeme až do odpoledne obdivovat více než 3 000 exponátů ze všech oblastí techniky, např.: letadla Concord a Tupolev 144 s možností prohlídky interiérů množství historických i sportovních vozů a motorek lokomotivy, traktory, parní stroje, motory nejrychlejší auto s raketovým pohonem největší výstava vozů F1 v Evropě ohromné IMAX 3D kino s promítací plochou o velikosti 22x27 metrů Odpoledne si ještě krátce prohlédneme centrum města Heilbronn i s chvilkou na osobní volno. Večer se vrátíme na ubytování jako minulou noc.
3. DEN: MUZEUM PORSCHE, NORIMBERK Po snídani přejedeme do Stuttgartu - průmyslového centra Německa a hlavního města regionu Baden-Württemberg. Navštívíme zde zajímavé muzeum Porsche vystavující na 80 modelů aut této značky. Na cestě zpět se zastavíme v bavorském městě Norimberk a projdeme se městem kolem nejvýznamnějších památek - majestátní hrad Kaiserburg s nádhernými výhledy na centrum města, Dürerův dům, náměstí Hauptmarkt s kostelem Frauenkirche a radnicí, kostel St. Lorenz-Kirche, vstupní brána Frauentor a další. V podvečerních hodinách odjedeme zpět do České republiky. Ke škole se vrátíme v pozdních večerních hodinách.

V ceně je zahrnuto

  • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, video, lednička, prodej nápojů
  • 2x ubytování se snídaní v mládežnickém hostelu ve vícelůžkových pokojích
  • služba průvodce po celou dobu zájezdu
  • zábavně vzdělávací brožura pro každého účastníka
  • komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

  • vstupné do navštívených objektů: 35-40 EUR pro studenty do 18 let

Poznámky

  • cena platí při obsazení zájezdu minimálním počtem 40 platících účastníků
  • 1 pedagogický doprovod zdarma na každých 14 platících
Cena zájezdu dle regionu 3 700 Kč Rezervovat
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Rád Vám pomohu! Jiří Toman 777 584 490 jirka@protravel.cz
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY