Oblíbené zájezdy

Paříž pro základní školy

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:1234
Nejzajímavější místa:Akvárium CinéaquaHotel des InvalidesÎle de la CitéLatinská čtvrťMontmartreMontparnasseNotre Dame de ParisSacré-CoeurTour Eiffel
Termín podle přání školy
Délka zájezdu 4 dny / 1 nocleh
Doprava autobus
Ubytování hotel
Strava snídaně
Číslo zájezdu 4060
Cena zájezdu dle regionu 4 200 Kč Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: ODJEZD Z ČR Na zájezd vyjedeme od budovy školy v podvečerních hodinách. Autobusem pojedeme přes Německo do Francie a zastavovat budeme jen na protažení a toalety.
2. DEN: PAŘÍŽ - TOUR EIFFEL, HOTEL DES INVALIDES, PROJÍŽĎKA LODÍ, CINE AQUA V ranních hodinách přijedeme do Paříže. Projdeme se zahradami Jardins du Trocadéro k věži Tour Eiffel - symbolu Paříže, kde budeme mít volný čas na výjezd / výstup na vrchol Eiffelovy věže či relaxaci v zahradách Martovo pole - Champ de Mars. Dopoledne se projdeme kolem armádní školy École Militaire a hlavní budovy Organizace OSN pro výchovu, vědu a kulturu UNESCO až k paláci Hotel des Invalides, kde navštívíme hrobku císaře Napoleona Le Tombeau de Napoléon. Odpoledne absolvujeme relaxační projížďku lodí po řece Seině kolem nejvýznamnějších památek - Tour Eiffel, Place de la Concorde, Musée du Louvre, Jardin de Tuileries, Musée d´Orsay, Notre Dame de Paris, Hotel de Ville a další. V podvečer navštívíme velkolepé akvárium Cine Aqua nabízející velké množství nádrží s nepřeberným množstvím mořských živočichů. Uvidíme např. nádrže se žraloky, chobotnicemi, piraněmi, mořské expozice s korály a další. Na závěr vystoupáme na vyhlídku Esplanade du Trocadéro s působivým výhledem na Eiffelovu věž. Ve večerních hodinách odjedeme na ubytování na okraji Paříže.
3. DEN: PAŘÍŽ - NOTRE DAME DE PARIS, LATINSKÁ ČTVRŤ, TOUR MONTPARNASSE, MONTMARTRE Po snídani přejedeme do centra Paříže. Pěšky přejdeme na ostrov Ile de la Cité, kde si prohlédneme překrásnou katedrálu Notre Dame de Paris, jeden z nejkrásnějších příkladů francouzské gotické architektury. Poté se projdeme Latinskou čtvrtí kolem významných historických staveb - mauzolea Panthéon, univerzity Sorbonne, odpočineme si v zahradách Jardin du Luxembourg a pak se přesuneme do čtvrti Montparnasse. Zde vyjedeme rychlovýtahem mrakodrapu La Tour Montparnasse na vyhlídkovou terasu s působivým výhledem na Paříž; budeme mít také možnost nakoupit si zde suvenýry a občerstvení. Odpoledne se metrem přesuneme do populární pařížské čtvrti Montmartre. Uvidíme známou baziliku Sacré-Coeur s krásným výhledem na Paříž a zastavíme se na malebném náměstí malířů Place du Tertre s jeho neopakovatelnou atmosférou. Večer se s Paříží rozloučíme a odjedeme zpět do České republiky.
4. DEN: NÁVRAT DO ČR V noci budeme pokračovat v cestě a domů se vrátíme v ranních hodinách.

V ceně je zahrnuto

  • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, video, lednička, prodej nápojů
  • 1x ubytování a 1x snídaně v hotelu typu Premiere Classe po třech osobách na pokoji s vlastním soc. zařízením
  • služba průvodce po celou dobu zájezdu
  • zábavně-vzdělávací brožura pro každého účastníka
  • komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

  • vstupy do navštívených objektů, jízda metrem a projížďka lodí: cca 35-40 EUR pro žáky do 16 let

Poznámky

  • cena platí při obsazení zájezdu minimálním počtem 40 platících účastníků
  • 1 pedagogický doprovod zdarma na každých 14 platících
Cena zájezdu dle regionu 4 200 Kč Rezervovat
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Ráda Vám pomohu! Kontakt Lenka Preisová 607 217 644
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY