Paříž pro základní školy

Nejzajímavější místa:Akvárium CinéaquaHotel des InvalidesÎle de la CitéLatinská čtvrťMontmartreMontparnasseNotre Dame de ParisSacré-CoeurTour Eiffel
Délka zájezdu 5 dnů / 2 noclehy
Ubytování hotel
Strava snídaně
Cena zájezdu dle regionu 5 600 Kč Rezervovat

1. DEN: ODJEZD Z ČR Na zájezd vyjedeme od budovy školy v podvečerních hodinách. Autobusem pojedeme přes Německo do Francie a zastavovat budeme jen na protažení a toalety.
2. DEN: PAŘÍŽ - TOUR EIFFEL, CINE AQUA, PROJÍŽĎKA LODÍ, PLACE DE LA CONCORDE V ranních hodinách přijedeme do Paříže. Vystoupíme v parku Champ de Mars a náš den začneme návštěvou symbolu Paříže věže Tour Eiffel a prohlédneme si Paříž z ptačí perspektivy. Poté se projdeme zahradami Jardins du Trocadéro k velkolepému akváriu Cine Aqua nabízející velké množství nádrží s nepřeberným množstvím mořských živočichů. Uvidíme zde např. nádrže se žraloky, chobotnicemi, piraněmi, mořské expozice s korály a další. Odpoledne absolvujeme relaxační projížďku lodí po řece Seině kolem nejvýznamnějších památek - Tour Eiffel, Place de la Concorde, Musée du Louvre, Musee d´Orsay, Notre Dame, Hotel de Ville a další. V podvečer dojdeme na Náměstí Svornosti – Place de la Concorde a budeme si moci odpočinout v zahradách Jardin des Tuileries. Ve večerních hodinách odjedeme na ubytování na okraji Paříže.
3. DEN: PAŘÍŽ - LOUVRE, NOTRE DAME DE PARIS, LATINSKÁ ČTVRŤ, MONTMARTRE Po snídani přejedeme do centra Paříže a začneme tam, kde jsme předchozí den skončili - na náměstí Place de la Concorde. Projdeme se přes zahrady Jardin des Tuileries až k věhlasnému paláci a muzeu Musée du Louvre se známou prosklenou pyramidou. Pěšky přejdeme na ostrov Île de la Cité, kde uvidíme exteriéry slavné katedrály Notre Dame de Paris, jeden z nejkrásnějších příkladů francouzské gotické architektury. Poté se projdeme Latinskou čtvrtí kolem významných historických staveb - mauzolea Panthéon, univerzity Sorbonne a odpočineme si v zahradách Jardin du Luxembourg. Odpoledne přejedeme do populární pařížské čtvrti Montmartre. Uvidíme známou baziliku Sacré-Coeur s krásným výhledem na Paříž a zastavíme se na malebném náměstí malířů Place du Tertre s jeho neopakovatelnou atmosférou. Večer se vrátíme na ubytování jako minulou noc.
4. DEN: DISNEYLAND PARIS Po snídani se můžeme těšit na celodenní návštěvu zábavního parku Disneyland Paris s nepřeberným množstvím atrakcí a zajímavostí. Čeká na nás pět zábavních oblastí - viktoriánská ulice Main Street USA připomínající dětství Walta Disneye, kde si můžeme vyzkoušet jízdu některým z historických aut nebo tramvají taženou koňmi; kouzelný Fantasyland plný pohádkových postav a příběhů; Divoký západ Frontierland s jízdou skrz horu duchů, opuštěné doly i strašidelný dům; Adventureland plný dobrodružství s Indiana Jonesem, Robinsonem i kapitánem Jackem Sparrow a jeho piráty a Discoveryland, který nás zanese až ke hvězdám a do mezigalaktických válek světa Star Wars. Ve večerních hodinách odjedeme zpět do České republiky.
5. DEN: NÁVRAT DO ČR V noci budeme pokračovat v cestě a domů se vrátíme v ranních hodinách.

• doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, video, lednička, prodej nápojů
  • 1x ubytování a 1x snídaně v hotelu typu Premiere Classe po třech osobách na pokoji s vlastním soc. zařízením
  • zábavně-vzdělávací brožura pro každého účastníka

• vstupy do navštívených objektů, jízda metrem a projížďka lodí: cca 70 - 80 EUR pro žáky do 16 let