Oblíbené zájezdy

Berlín - hlavní město SRN

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:123
Nejzajímavější místa:AlexanderplatzBerlínská ZOOCheckpoint CharlieKurfürstendammMuzejní ostrovPotsdamer PlatzReichstagStory of BerlinUnter den Linden
Termín podle přání školy
Délka zájezdu 3 dny / 2 noclehy
Doprava autobus
Ubytování hotel
Strava snídaně
Číslo zájezdu 5008
Cena zájezdu dle regionu 3 500 Kč Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: BERLÍN - ALEXANDER PLATZ, NEUES MUSEUM, BRANDENBURGER TOR Na zájezd vyjedeme od budovy školy v brzkých ranních hodinách. Autobusem pojedeme do Německa a zastavovat budeme jen na protažení a toalety. Nejprve přijedeme na náměstí Alexander Platz, vyjedeme na 368 m vysokou televizní věž Fernsehturm a podíváme se na Berlín z ptačí perspektivy. Dále budeme pokračovat v procházce směrem k Museuminsel - Muzejnímu ostrovu, na kterém se nachází pět významných muzeí. My navštívíme jedinečné muzeum Neues Museum s rozsáhlými sbírkami egyptského umění. Procházkou po třídě Unter den Linden a okolí (Dóm, Opera, Akademické náměstí) dojdeme k slavné bráně Brandenburger Tor a nedalekému Památníku holocaustu. Večer odjedeme na ubytování.
2. DEN: BERLÍN - REICHSTAG, CHARLOTTENBURGER SCHLOSS, CHECKPOINT CHARLIE, POTSDAMER PLATZ Po snídani navštívíme budovu bývalého Říšského sněmu - Reichstag a uvnitř prosklené kupole vystoupíme na nejvyšší bod budovy s krásným výhledem na Berlín. Pak nás čeká příjemná projížďka lodí po řece Sprévě historickou částí města. Po ní se autobusem přesuneme k zámku Charlottenburger Schloß (letní rezidence pruských králů, později císařů) a projdeme se v pěkném zámeckém parku. Pokračovat budeme k Checkpoint Charlie - dřívějšímu přechodu mezi východním a západním Berlínem. Odtud půjdeme pěšky kolem zbytků berlínské zdi na náměstí Potsdamer Platz, které se stalo přehlídkou nejmodernější architektury v Berlíně. Užijeme si volný čas a večer odjedeme na ubytování jako minulou noc.
3. DEN: BERLÍN - STORY OF BERLIN, ZOO, KU´DAMM Po snídani odjedeme do centra Berlína a navštívíme interaktivní výstavu Story of Berlin věnovanou hlavnímu městu Německa, jejíž součástí je i prohlídka původního protiatomového krytu. Pak si prohlédneme jednu z nejrozsáhlejších a nejnavštěvovanějších zoologických zahrad na světě - ZOO Berlin. Žije zde i Fatou, nejstarší gorila v Evropě. Na závěr se projdeme po nejživějším bulváru města - Kurfürstendamm se symbolickou ruinou kostela Gedächtniskirche a množstvím obchodů, kin a restaurací. Závěrečný volný čas využijeme na nákupy a jiné zájmy. V odpoledních hodinách odjedeme zpět do České republiky. Ke škole se vrátíme v pozdních večerních hodinách.

V ceně je zahrnuto

  • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, video, lednička, prodej nápojů
  • 2x ubytování se snídaní v hotelu ve dvou- až čtyřlůžkových pokojích
  • služba průvodce po celou dobu zájezdu
  • zábavně vzdělávací brožura pro každého účastníka
  • komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

  • vstupné do navštívených objektů a projížďka lodí: 35-40 EUR pro studenty do 18 let

Poznámky

  • cena platí při obsazení zájezdu minimálním počtem 40 platících účastníků
  • 1 pedagogický doprovod zdarma na každých 14 platících
  • návštěva budovy Reichstagu je s ohledem na bezpečnostní opatření a omezenou kapacitu na vyžádání
Cena zájezdu dle regionu 3 500 Kč Rezervovat
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Rád Vám pomohu! Jiří Toman 777 584 490 jirka@protravel.cz
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY