Oblíbené zájezdy

Augsburg s jazykovým kurzem

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:1234
Nejzajímavější místa:Allianz ArenaAugsburgBMW WeltLegoland DeutschlandMnichovOlympiaparkRegensburg
Termín podle přání školy
Délka zájezdu 4 dny / 3 noclehy
Doprava autobus
Ubytování hostitelské rodiny
Strava plná penze
Číslo zájezdu 5092
Cena zájezdu 9 700 Kč Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: MNICHOV Na zájezd vyjedeme v časných ranních hodinách od budovy školy směr Mnichov. Po příjezdu do Mnichova navštívíme fotbalový stadion Allianz Arena, na kterém hrají své domácí zápasy Bayern Mnichov a německá reprezentace. Poté přejedeme do olympijského areálu Olympiapark, kde se v roce 1972 konaly olympijské hry. Budeme mít možnost vyjet na věž Olympiaturm s výhledem na město a okolí. Navštívíme také zajímavou expozici BMW Welt, kde jsou vystaveny různé automobily této značky. Na závěr nás čeká procházka v historickém centru Mnichova - Marienplatz a okolí radnice, Residenz, Frauenkirche, Theatinerkirche a další památky a zajímavosti. Vyšetříme také chvilku času na osobní volno. Večer odjedeme na ubytování do rodin.
2. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, AUGSBURG Po snídani nás čeká výuka němčiny v místní škole. Odpoledne si prohlédneme Augsburg - třetí největší město v Bavorsku. Uvidíme renesanční augsburgskou radnici na náměstí Rathausplatz, románskou katedrálu Panny Marie z 11. století, věž Perlachturm s výhledem na celé město a další. V případě zájmu můžeme navštívit zoologickou zahradu, která patří k nejnavštěvovanějším zoo v Německu. Večer se vrátíme na ubytování do rodin.
3. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, LEGOLAND Po snídani opět absolvujeme výuku němčiny v místní škole. Odpoledne odjedeme k městečku Günzburg, v jehož blízkosti se nachází proslulý zábavní park Legoland Deutschland, ve kterém jsou pro návštěvníky připravené stavby a atrakce vytvořené z milionů stavebních kostek LEGO. Zábavu si tu budeme užívat celé odpoledne, večer se vrátíme na ubytování do rodin.
4. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, REGENSBURG Po snídani proběhne naposledy výuka němčiny v místní škole. Hned po jejím skončení přejedeme do historického města a správního střediska Horní Falce - Regensburgu. Projdeme se historickou částí města a uvidíme např. Dóm sv. Petra - nejvýznamnější dílo gotiky v jižním Německu; náměstí Alter Kornmarkt s nedalekou románskou bazilikou z 12. století, vévodským dvorem a dalším řezenským skvostem - klášterním kostelem Panny Marie Alte Kapelle; náměstí Rathausplatz se starou radnicí Altes Rathaus, kde v Říšském sále zasedal tzv. Věčný říšský sněm nebo třeba nejstarší zachovaný most ve střední Evropě - Steinerne Brücke. Na závěr si užijeme volný čas na individuální zájmy v centru města. V podvečer odjedeme zpět do České republiky. Ke škole se vrátíme v pozdních večerních hodinách.

V ceně je zahrnuto

  • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, lednička, video, prodej nápojů
  • 3x ubytování v hostitelských rodinách s plnou penzí (oběd formou balíčků)
  • třídenní dopolední výuka v místní jazykové škole (celkem 10 vyučovacích hodin po 45 minutách)
  • služba průvodce po celou dobu zájezdu
  • pestrý informační materiál pro každého účastníka
  • komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna
  • vstupné do parku Legoland Deutschland

V ceně není zahrnuto

  • vstupné do navštívených objektů pro studenty: 20-30 EUR

Poznámky

  • cena platí při obsazení zájezdu minimálním počtem 40 platících účastníků
  • 1 pedagogický doprovod zdarma na každých 14 platících
Cena zájezdu 9 700 Kč Rezervovat
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Rád Vám pomohu! Kontakt Richard Melichar 775 303 008
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY