Oblíbené zájezdy

Adventní Berlín s tropickým rájem

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:12
Nejzajímavější místa:Berliner FernsehturmBrandenburger TorMuzejní ostrovNikolaiviertelPotsdamer PlatzReichstagTropical Islands
Termín podle přání školy
Délka zájezdu 2 dny / 1 nocleh
Doprava autobus
Ubytování hotel
Strava snídaně
Číslo zájezdu 5077
Cena zájezdu 2 700 Kč Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: BERLÍN - ALEXANDERPLATZ, REICHSTAG, POTSDAMER PLATZ, NIKOLAIVIERTEL, FERNSEHTURM Na zájezd vyjedeme od budovy školy v brzkých ranních hodinách. Autobusem pojedeme do Německa a zastavovat budeme jen na protažení a toalety. Po příjezdu do Berlína se projedeme oblastí bývalého východního Berlína. Uvidíme mimo jiné gotický kostelík Marienkirche, dominantní katedrálu Berliner Dom a muzejní ostrov Museuminsel. Dále budeme pokračovat podél nasvícených lip na proslulé třídě Unter den Linden (Zeughaus, Neue Wache, Humboldt-Universität, Deutsche Staatsoper) až k budově Říšského sněmu - Reichstag a symbolu Berlína - bráně Brandenburger Tor s dominantou vánočního stromu na Pariser Platz. Krátce se zastavíme také u působivého Památníku holocaustu a dojdeme až na náměstí Potsdamer Platz, které se stalo přehlídkou nejmodernější architektury v Berlíně. Nahlédneme do unikátně vánočně nasvíceného komplexu Sony Centrum a trochu si vydechneme. V podvečerních hodinách autobusem přejedeme do nejstarší čtvrti Berlína Nikolaiviertel, kde nás čeká tradiční ochutnávka německých vánočních trhů. Dojdeme i na vánočními stromky protkané náměstí Alexanderplatz s nepřeberným množstvím stánků. Zájemci budou moci vyjet výtahem na 365 m vysokou televizní věž Fernsehturm do otočné vyhlídkové kopule s výhledem na působivé dominanty vánočně osvíceného Berlína. Večer odjedeme na ubytování.
2. DEN: TROPICAL ISLANDS Po snídani odjedeme na koupání do jedinečného relaxačního komplexu Tropical Islands jihovýchodně od Berlína. Údajně největší vnitřní bazén na světě je umístěn uvnitř 360 metrů dlouhého, 210 metrů širokého a 107 metrů vysokého hangáru. Těšit se můžete na příjemné tropické prostředí - pravý deštný prales s živou faunou a malebnými lagunami, palmovou pláž a množství vodních i plážových atrakcí. V odpoledních hodinách odjedeme zpět do České republiky. Ke škole se vrátíme v pozdních večerních hodinách.

V ceně je zahrnuto

  • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, lednička, video, prodej nápojů
  • 1x ubytování se snídaní v hotelu ve dvou- až čtyřlůžkových pokojích
  • služba průvodce po celou dobu zájezdu
  • pestrý informační materiál pro každého účastníka
  • komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

  • vstupné do navštívených objektů: 20-30 EUR pro studenty do 18 let

Poznámky

  • cena platí při obsazení zájezdu minimálním počtem 40 platících účastníků
  • 1 pedagogický doprovod zdarma na každých 14 platících
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Ráda Vám pomohu! Kontakt Zuzana Jírová 605 755 749
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY