Oblíbené zájezdy

Učitelský zájezd 2022

Každý rok pro Vás během letních prázdnin pořádáme atraktivní a cenově zvýhodněný poznávací zájezd, na kterém si můžete vyzkoušet naše služby, podívat se, kam jezdíme a jak pracujeme. Zájezd je určený jednotlivcům s případným doprovodem i skupinkám o libovolné velikosti. Zaměstnanci škol mají slevu o něco větší než jejich doprovod.

V roce 2022 Vám zveme znovu na velice zajímavý zájezd do oblasti jihozápadní Anglie, který se měl uskutečnit v předchozích letech, ale pandemická situace to bohužel nedovolila. Navštívíme především divoké a krásné pobřeží Cornwallu a také nehostinnou krajinu Dartmoorských vřesovišť. Čeká nás hodně přírody a pokud počasí dovolí, tak i vícero procházek.

Magický Cornwall - program zájezdu
Termín: 30.6.-7.7.2022
Cena pro zaměstnance školy: 12.900,– Kč

Land´s End, Cornwall, Anglie

Pojeďte letos také s námi. Velice rádi Vás na zájezdu přivítáme!A jak se účastníkům líbily předchozí ročníky?

2019 - Hory a historie severního Walesu

Wales, Llandudno.jpg

""Zájezd byl skvělý,program perfektně sestavený pro milovníky historie a přírody, oceňuji výběr míst""
Účastnice Učitelského zájezdu do severního Walesu v roce 2019

""Oceňuji hluboké znalosti průvodce, perfektní výklad a kultivovaný projev, laskavý přístup k lidem, trpělivost a ochotu kdykoli s čímkoli pomoci""
Účastnice Učitelského zájezdu do severního Walesu v roce 2019

""Pochvala, že byl zařazen kulturní program v Londýně. Dobrý nápad. Zájezd se mi moc líbil, děkuji.""
Účastnice Učitelského zájezdu do severního Walesu v roce 2019

""Moc děkuji panu Melicharovi za profesionální, příjemné,ochotné a vždy s úsměvem na rtech jednání. Je vídět, že je na správném místě a jeho koníček je i jeho pracovní náplní.
Služeb vaší cestovní kanceláře / pro mě do této doby neznámé/jsem na doporučení mé kamarádky s ní využila a jsem velmi spokojená. Moc děkuji a šířím dále.
""
Účastnice Učitelského zájezdu do severního Walesu v roce 2019

""Zájezd se mi líbil, už se těším na další a ráda doporučuji. Děkuji""
Účastnice Učitelského zájezdu do severního Walesu v roce 2019

""Já chci zpátky!!!!""
Účastnice Učitelského zájezdu do severního Walesu v roce 2019

""Super zájezd. Moc děkuji za možnost s vámi jet. S vaší cestovní kanceláří a panem Richardem jsou opravdu skvělé zájezdy.""
Účastnice Učitelského zájezdu do severního Walesu v roce 2019

""Řidiči byli milí, vstřícní a patří jim můj velký obdiv, jak zvládli každou situaci (hlavně na těch úzkých silničkách).""
Účastnice Učitelského zájezdu do severního Walesu v roce 2019

""Pan Melichar je naprosto úžasný, výklad byl dostačující, organizace výborná, velký přehled o navštívených místech a historii.""
Účastnice Učitelského zájezdu do severního Walesu v roce 20192018 - Zahrady a pobřeží jižní Anglie

2018 - ZPP Zahrady Anglie.jpg


""Krásná a zajímavá místa, u některých by se dal strávit celý den. Pohoda po celou dobu, krásný začátek prázdnin.""
Účastnice Učitelského zájezdu do Anglie v roce 2018

""Byla jsem velmi spokojená, pro mne zájezd neměl chybu, ráda s vámi pojedu zase :-)""
Účastnice Učitelského zájezdu do Anglie v roce 2018

""Průvodce Richard skvěle vypráví, má široký rozhled, nádhernou češtinu. Dozvěděla jsem se mnoho zajímavostí a ráda jsem si je psala. Jedná rychle a spolehlivě, je velmi ochotný, dává možnosti výběru. Odpoví na každý dotaz. Evidentně ho tato práce baví!!! Své nadšení dokáže přenést na posluchače. Jsem paní učitelka a s jeho ochotou a starostlivostí jsem si skvěle odpočinula a to hned na počátku prázdnin. Vřele doporučuji ostatním kolegyním. Relaxovat po škole hned.""
Účastnice Učitelského zájezdu do Anglie v roce 2018

""Na zájezd jsem pozvala svoji kamarádku, která má ráda květiny. Ta doporučila dalším dvěma kolegyním z nemocnice. Všechny jsme byly spokojené. Nad očekávání. Rády s vámi pojedeme i příští rok.""
Účastnice Učitelského zájezdu do Anglie v roce 2018

""Se službami CK jsem velmi spokojená. Veškerá jednání jsou vedená v naprosto pohodové atmosféře na profesionální úrovni, žádná přání nebo připomínky nejsou brány jako problém, z jednání je cítit ochota a vstřícnost.""
Účastnice Učitelského zájezdu do Anglie v roce 2018

""Průvodce byl úžasný, dobře připravený, vtipný a ochotný vždy pomoci radou i skutkem. Řidiči jeli ohleduplně a stále udržovali pořádek v autobuse. Můj celkový dojem je navíc než 5 hvězdiček!""
Účastnice Učitelského zájezdu do Anglie v roce 20182017 - Magické Irsko

2017 - ZPP Irsko.jpg


"S vašimi službami jsem byla od samotného počátku naprosto spokojena. Na každý dotaz jsem dostala okamžitou srozumitelnou odpověď. Je vidět, že máte letité zkušenosti s prací pro děti. Určitě budu vaši cestovní kancelář ve svém okolí doporučovat. Jsem ráda, že jsem s vámi cestovala po Irsku. Zaujala mě i tištěná malá brožurka se základními informacemi, kterou jsme dostali hned v úvodu. Často jsem ji otvírala a otvírám i nyní po návratu. Chválím vaši práci."
Účastnice Učitelského zájezdu do Irska v roce 2017

"Opět jsem se obohatila mnoha vědomostmi, získala mnoho dojmů a prožila mnoho krásných zážitků. Zelené Irsko se mi zapsalo do srdce a cestou po něm jsem si splnila životní sen. Děkuji za skvělý zájezd!"
Účastnice Učitelského zájezdu do Irska v roce 2017

"Slovo zážitek nepoužívám často, v tomto případě je však zcela na místě. Na závěr nám dovolte ještě jednou poděkovat CK Protravel a panu průvodci Richardu Melicharovi za nádherné dny strávené v Irsku, naše spokojenost je maximální."
Účastnice Učitelského zájezdu do Irska v roce 2017

"Skvělý!!!"
Účastnice Učitelského zájezdu do Irska v roce 2017

"Pan Richard Melichar je profesionál v tom nejlepším smyslu slova. Přidanou hodnotou je jeho vztah k účastníkům zájezdu, jeho mimořádná snaha předat informace vtipným a vpravdě elegantním způsobem je jedinečná, jeho schopnost řešit i nenadálé situace s šarmem a nadhledem je příkladná, stejně jako jeho ochota, přívětivost a celkové vystupování snese ta nejpřísnější kritéria. Je dokonalým příkladem skloubení slušnosti a erudice, příkladem toho, jak průvodce může zásadním způsobem ovlivnit celkové vyznění zájezdu. Děkujeme mu za zážitek."
Účastnice Učitelského zájezdu do Irska v roce 20172016 - Jižní Wales - Cesta červeného draka

2016 - ZPP Wales.jpg


"Zájezd neměl chybu (jako vždy), jsem moc nadšená, viděli jsme další krásný kus světa, úžasné památky, zajímavá místa, krásnou přírodu, byli jsme ve společnosti příjemných lidí - po náročném školním roce úplný balzám na duši!!! Děkuji!"
Účastnice Učitelského zájezdu do Walesu v roce 2016

"Celý zájezd byl naprosto pohodový, posádka vstřícná, nic pro ni nebyl problém, s radostí vaši CK doporučím ostatním."
Účastnice Učitelského zájezdu do Walesu v roce 2016

"Nemám slov-úplně perfektní!!!, kéž bych si pamatovala alespoň 10% ze zajímavých informací pana Richarda..."
Účastnice Učitelského zájezdu do Walesu v roce 2016

"Absolvovala jsem již mnoho zájezdů s cestovními kancelářemi, ale Váš Richard Melichar byl zatím NEJ NEJlepší. Opravdový profík!"
Účastnice Učitelského zájezdu do Walesu v roce 2016

"Ačkoli hvězdičky mají svou vypovídací hodnotu, v souvislosti s panem průvodcem Richardem Melicharem se mi zdají být přece jen málo. Tak tedy, jezdíme s manželkou de facto od roku 1992 po celé Evropě a tato skutečnost nás opravdu těší. Pokud je vedoucím zájezdu člověk typu pana Melichara, pak si sotva lze představit, že si můžeme přát víc. Řekl jsem mu to při loučení v Plzni, rád to zopakuji i nyní - pan Melichar je profesionál. Jeho vlídnost, přesnost, smysl pro dávkování informací, smysl pro humor a nadsázku je příkladný. Abych se vrátil k úvodu, jezdíme od zmíněného roku a konstatuji zcela jednoznačně, že takového vynikajícího průvodce jsme ještě neměli. Panu Melicharovi touto cestou vyjadřuji ještě jednou velký dík za vpravdě zážitek, kterým návštěva Walesu byla."
Účastník Učitelského zájezdu do Walesu v roce 2016

"Absolutně skvělé, bylo tam úplně vše, památky, příroda, procházky, zajímavosti, překvapení, rozhledy i ty nákupy, co víc si přát?"
Účastnice Učitelského zájezdu do Walesu v roce 20162015 - Malebné Skotsko s výletem na Skye

2015 - ZPP Skotsko.jpg
2014 - Alžbětinská Anglie

2014 - ZPP Alžbětinská Anglie.JPG

"Milý Richarde, moc děkujeme za tak překrásných pár dní. Díky Vaší milé povaze a Vašemu skvělému sestavení zájezdu jsme všichni přežili tu cestu autobusem. Dokázal jste nás všechny dokonale vtáhnout do Alžbětinské Anglie. A vychutnávat si Anglii v klidu bez dětí, to je opravdu požitek. Ještě jednou moc díky za nás všechny tři a myslím, že klidně i za celý autobus."
Účastnice Učitelského zájezdu do Anglie v roce 2014

"Hezký den, ve dnech 27.6.-2.7.14 jsem se s dcerami zúčastnila zájezdu Alžbětinská Anglie. Náš průvodce pan Melichar byl naprosto skvělý, co se týče znalostí Anglie, její historie ale i osobního přístupu a ochoty. Rovněž řidiči autobusu svojí profesionalitou nás potěšili a tím nám zpříjemnili náš zájezd. Byl to opravdu super zájezd po všech stránkách. Díky za takové zájezdy."
Účastnice Učitelského zájezdu do Anglie v roce 2014


2012 - Londýn a Oxford

Christ Church College, Oxford, Anglie


"Zájezd do Londýna byl velmi dobře připraven po všech stránkách. Nemohu si na nic stěžovat. Pod vedením sympatického a charizmatického pana Melichara to byla radost."
Účastnice Učitelského zájezdu do Anglie v roce 2012

"Byla jsem maximálně spokojená ( i moje kolegyně). Autobusová doprava velmi příjemná, odpovědná a bezpečná jízda s možností občerstvení i zastávek na hygienu. Pan průvodce Melichar je úžasný člověk - dá se říct chodící Encyklopedie s obrovskými znalostmi Anglie, historie, památek... s perfektní angličtinou a s darem od Boha obrovskou výřečností. Ubytování bylo velmi pěkné a příjemné, snídaně bohaté a rozmanité. Každý si vybral nač měl chutˇ. Počasí bylo mlhavé a deštivé, ale to k té zemi patří. Jsem velmi spokojená, plná dojmů, zážitků a svým známým Vaši cestovku jenom s radostí doporučím. Pokud bude zase nějaká V.B., Skotsko apod., ráda pojedu. Ještě jednou díky za krásně prožité dny."
Účastnice Učitelského zájezdu do Anglie v roce 2012

"Vážený pane Melichare, chtěla bych Vám za všechno moc poděkovat, já i kolegyně jsme byly hodně spokojené, s organizací, s Vámi jako průvodcem :-) a vůbec s průběhem celého zájezdu. Určitě bychom s Vaší cestovní kanceláří chtěli dále spolupracovat. Mějte se pěkně a ještě jednou za sebe i své kolegyně děkuji."
Účastnice Učitelského zájezdu do Anglie v roce 2012

"Vážený pane Melichare, snažíme se s Míšou co nejvíce cestovat a to s nejrůznějšími kancelářemi. Myslím si tedy, že mám dobrou možnost srovnání. V drtivé většině poskytují dnes cestovky kvalitní cestovní a průvodcovské služby. Ale náš zájezd do Londýna (tentokrát se synem Robertem) byl dle mého soudu zcela bezkonkurenční. Samozřejmě, Londýn zůstane vždy Londýnem, ale jeho poznání Vaším prostřednictvím, s Vašimi jazykovými, geografickými a historickými znalostmi, pro mě zůstane neopakovatelným zážitkem. Po příjezdu do České republiky nebyl dostatečný prostor pro kompliment a poděkování. Jsem rád, že takové město jako Londýn jste nám zprostředkoval právě Vy a Vaše CK. Ještě jednou díky."
Účastník Učitelského zájezdu do Anglie v roce 2012

"Dobrý den, účast na zájezdu jsem získala díky výhře v OUP zdarma, a proto bych se mohla řídit příslovím - Darovanému koni na zuby nehleď - a chválit, protože se to sluší. V tomto případě se však nemusím do pochvaly ani trochu nutit. Program vyhovoval, líbilo se mi, že jsme měli možnost výběru dle svých zájmů. Osobně mě nejvíce potěšila příležitost navštívit palác Blenheim. Kromě poznávací hodnoty si zde člověk mohl vychutnat kontrast klidného venkova s rušným Londýnem. Pan Richard Melichar je skvělý profesionál, prosím o předání pozdravu a poděkování za bezchybné průvodcovství. Páni řidiči byli rovněž výborní."
Účastnice Učitelského zájezdu do Anglie v roce 2012

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY