Oblíbené zájezdy

Paříž - královna na Seině

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:123456
Nejzajímavější místa:Arc de TriompheChateau de Vaux-le-VicomteMontmartreNotre Dame de ParisPlace de la ConcordeReimsSacré-CoeurTour Eiffel
Termín podle přání školy
Délka zájezdu 6 dnů / 3 noclehy
Doprava autobus
Ubytování hotel
Strava snídaně
Číslo zájezdu 4002
Cena zájezdu 6 900 Kč Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: ODJEZD Z ČR Na zájezd vyjedeme od budovy školy ve večerních hodinách. Autobusem pojedeme přes Německo a Francii a zastavovat budeme jen na protažení a toalety.
2. DEN: REIMS, PAŘÍŽ - PROJÍŽĎKA, LA DÉFENSE Ráno zastavíme ve městě Reims (Remeš) proslaveném velkolepou gotickou katedrálou Notre-Dame de Reims. Podíváme se, kde byli dříve korunováni francouzští králové a pak budeme pokračovat v cestě do Paříže. Po příjezdu si město projedeme autobusem s výkladem průvodce. Pojedeme přes nejslavnější třídu Champs-Elysées kolem oblouku Arc de Triomphe do moderní čtvrti La Défense. Tam budeme mít krátké osobní volno na procházku nebo občerstvení. V podvečer přejedeme na ubytování.
3. DEN: PAŘÍŽ - LATINSKÁ ČTVRŤ, NOTRE DAME, MONTMARTRE Po snídani přejedeme autobusem k zahradám Jardin du Luxembourg. Projdeme se zahradami a kolem významných historických staveb (Panthéon, Sorbonna), Latinskou čtvrtí na ostrov Île de la Cité, prohlédneme si katedrálu Notre Dame de Paris a event. překrásnou kapli Sainte-Chapelle. Přejdeme k architektonicky unikátnímu a životem pulsujícímu kulturnímu středisku Centre Pompidou a k nedalekému prostoru bývalé tržnice Les Halles, kde byl vybudován obchodní komplex Forum. Vydechneme, občerstvíme se a podzemní dráhou se přesuneme do čtvrti Montmartre. Uvidíme známou baziliku Sacré-Coeur s krásným výhledem na Paříž a zastavíme se na malebném náměstí malířů Place du Tertre s jeho neopakovatelnou atmosférou. Večer se vrátíme na ubytování jako minulou noc.
4. DEN: PAŘÍŽ - LE MARAIS, CHAMPS ELYSÉES, CHATEAU DE VAUY-LE-VICOMTE Po snídani odjedeme autobusem k náměstí Place de la Bastille a projdeme se půvabnou čtvrtí Le Marais (honosné budovy šlechticů, náměstí Place des Vosges). Přejedeme k bulváru Avenue Champs Elysées, kde se projdeme a budeme mít volný čas. V odpoledních hodinách přejedeme k zámku Chateau de Vaux-le-Vicomte, který luxusem zastínil zámek ve Versailles a je jedním z nejvelkolepějších francouzských zámků 17. století. Jeho zahrady, které navrhnul André Le Notre, patří k nejkrásnějším ve Francii. Večer se vrátíme na ubytování jako minulou noc.
5. DEN: PAŘÍŽ - PLACE DE LA CONCORDE, TOUR EIFFEL, LOUVRE Po snídani odjedeme do centra Paříže, kde vystoupíme na Náměstí svornosti - Place de la Concorde. Projdeme se zahradami Jardin de Tuileries a navštívíme věhlasné muzeum Musée du Louvre. Dále nás čeká procházka kolem paláce Hotel des Invalides s hrobkou císaře Napoleona I. Odpoledne se projedeme lodí po řece Seině. Chybět samozřejmě nemůže symbol Paříže - Tour Eiffel a následný odpočinek v zahradě Martovo pole - Champ de Mars. Na závěr vystoupáme na vyhlídku Esplanade du Trocadéro s velkolepým výhledem na Eiffelovu věž. Tady se s Paříží rozloučíme a ve večerních hodinách odjedeme zpět do České republiky.
6. DEN: NÁVRAT DO ČR V noci budeme pokračovat v cestě a domů se vrátíme v ranních hodinách.

V ceně je zahrnuto

  • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, video, lednička, prodej nápojů
  • 3x ubytování se snídaní v hotelu typu Premiere Classe po třech osobách na pokoji s vlastním soc. zařízením
  • služba průvodce po celou dobu zájezdu
  • pestrý informační materiál pro každého účastníka
  • komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

  • vstupy do navštívených objektů a projížďka lodí: cca 35-40 EUR pro studenty do 18 let

Poznámky

  • cena platí při obsazení zájezdu minimálním počtem 40 platících účastníků
  • 1 pedagogický doprovod zdarma na každých 14 platících
Cena zájezdu 6 900 Kč Rezervovat
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Ráda Vám pomohu! Kontakt Zuzana Jírová 605 755 749
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY