Oblíbené zájezdy

Paříž - královna na Seině

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:123456
Nejzajímavější místa:Arc de TriompheChateau de Vaux-le-VicomteMontmartreNotre Dame de ParisPlace de la ConcordeReimsSacré-CoeurTour Eiffel
Termín podle přání školy
Délka zájezdu 6 dnů / 3 noclehy
Doprava autobus
Ubytování hotel
Strava snídaně
Číslo zájezdu 4002
Cena zájezdu dle regionu 6 200 Kč Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: ODJEZD Z ČR Na zájezd vyjedeme od budovy školy ve večerních hodinách. Autobusem pojedeme přes Německo a Francii a zastavovat budeme jen na protažení a toalety.
2. DEN: REIMS, PAŘÍŽ - PROJÍŽĎKA, LA DÉFENSE Ráno zastavíme ve městě Reims (Remeš) proslaveném velkolepou gotickou katedrálou Notre-Dame de Reims. Podíváme se, kde byli dříve korunováni francouzští králové a pak už budeme pokračovat v cestě do Paříže. Po příjezdu si město projedeme autobusem s výkladem průvodce. Pojedeme přes nejslavnější třídu Champs-Elysées kolem oblouku Arc de Triomphe do moderní čtvrti La Défense. Tam budeme mít krátké osobní volno na procházku nebo občerstvení. V podvečer přejedeme na ubytování.
3. DEN: PAŘÍŽ - LATINSKÁ ČTVRŤ, NOTRE DAME, MONTMARTRE Po snídani přejedeme autobusem k zahradám Jardin du Luxembourg. Projdeme se zahradami a kolem významných historických staveb (Panthéon, Sorbonne), Latinskou čtvrtí na ostrov Île de la Cité, prohlédneme si katedrálu Notre Dame de Paris a event. překrásnou kapli Sainte-Chapelle. Přejdeme k architektonicky unikátnímu a životem pulsujícímu kulturnímu středisku Centre Pompidou a k nedalekému prostoru bývalé tržnice Les Halles, kde byl vybudován obchodní komplex Forum. Vydechneme, občerstvíme se a podzemní dráhou se přesuneme do čtvrti Montmartre. Uvidíme známou baziliku Sacré-Coeur s krásným výhledem na Paříž a zastavíme se na malebném náměstí malířů Place du Tertre s jeho neopakovatelnou atmosférou. Večer se vrátíme na ubytování jako minulou noc.
4. DEN: PAŘÍŽ - LE MARAIS, CHAMPS ELYSÉES, CHATEAU DE VAUY-LE-VICOMTE Po snídani odjedeme autobusem k náměstí Place de la Bastille a projdeme se půvabnou čtvrtí Le Marais (honosné budovy šlechticů, náměstí Place des Vosges). Přejedeme k bulváru Avenue Champs Elysées, kde se projdeme a budeme mít volný čas. V odpoledních hodinách přejedeme k zámku Chateau de Vaux-le-Vicomte, který luxusem zastínil zámek ve Versailles a je jedním z nejvelkolepějších francouzských zámků 17. století. Jeho zahrady, které navrhnul André Le Notre, patří k nejkrásnějším ve Francii. Večer se vrátíme na ubytování jako minulou noc.
5. DEN: PAŘÍŽ - PLACE DE LA CONCORDE, TOUR EIFFEL, LOUVRE Po snídani odjedeme do centra Paříže, kde vystoupíme na Náměstí svornosti - Place de la Concorde. Projdeme se zahradami Jardin de Tuileries a navštívíme věhlasné muzeum Musée du Louvre. Dále nás čeká procházka kolem paláce Hotel des Invalides s hrobkou císaře Napoleona I. Odpoledne se projedeme lodí po řece Seině. Chybět samozřejmě nemůže symbol Paříže - Tour Eiffel a následný odpočinek v zahradě Martovo pole - Champ de Mars. Na závěr vystoupáme na vyhlídku Esplanade du Trocadéro s velkolepým výhledem na Eiffelovu věž. Tady se s Paříží rozloučíme a ve večerních hodinách odjedeme zpět do České republiky.
6. DEN: NÁVRAT DO ČR V noci budeme pokračovat v cestě a domů se vrátíme v ranních hodinách.

V ceně je zahrnuto

  • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, video, lednička, prodej nápojů
  • 3x ubytování se snídaní v hotelu typu F1 po třech osobách na pokoji. Na pokoji je jedno široké dvoulůžko se společnou přikrývkou, nad dvoulůžkem je napříč jedna úzká postel s přikrývkou. Na pokoji je televize a umyvadlo, WC a sprchy jsou na chodbách, po každém použití WC následuje čistící proces.
  • služba průvodce po celou dobu zájezdu
  • zábavně vzdělávací brožura pro každého účastníka
  • komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

  • vstupy do navštívených objektů a projížďka lodí: cca 35-40 EUR pro studenty do 18 let

Poznámky

  • cena platí při obsazení zájezdu minimálním počtem 40 platících účastníků
  • 1 pedagogický doprovod zdarma na každých 14 platících
  • možnost zajištění ubytování v hotelu typu Premiere Classe za příplatek cca 150 Kč za osobu a noc
Cena zájezdu dle regionu 6 200 Kč Rezervovat
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Rád Vám pomohu! Jiří Toman 777 584 490 jirka@protravel.cz
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY