Oblíbené zájezdy

Paříž pro střední školy

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:1234
Nejzajímavější místa:Île de la CitéLa DéfenseLatinská čtvrťMontmartreMusée du LouvreNotre Dame de ParisSacré-CoeurSorbonnaTour EiffelTrocadéro
Termín podle přání školy
Délka zájezdu 4 dny / 1 nocleh
Doprava autobus
Ubytování hotel
Strava snídaně
Číslo zájezdu 4065
Cena zájezdu dle regionu 3 900 Kč Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: ODJEZD Z ČR Na zájezd vyjedeme od budovy školy v podvečerních hodinách. Autobusem pojedeme přes Německo do Francie a zastavovat budeme jen na protažení a toalety.
2. DEN: PAŘÍŽ - TOUR EIFFEL, PLACE DE LA CONCORDE, MUSÉE DU LOUVRE, LA DÉFENSE V ranních hodinách přijedeme do Paříže. Vystoupíme na vyhlídce Esplanade du Trocadéro s působivým výhledem a zahradami Jardins du Trocadéro dojdeme k světoznámé věži Tour Eiffel - symbolu Paříže. Budeme mít volný čas na výjezd/výstup na Eiffelovu věž a relaxaci v zahradě Martovo pole - Champ de Mars. Projdeme se kolem hlavní budovy Organizace OSN pro výchovu, vědu a kulturu UNESCO, paláce Hotel des Invalides s hrobkou císaře Napoleona Le Tombeau de Napoléon, Náměstí Svornosti Place de la Concorde až do zahrad Jardin de Tuileries. Odpoledne navštívíme věhlasné muzeum Musée du Louvre. V podvečer přejedeme metrem do moderní obchodní čtvrti La Défense, nejodvážnějšího projektu poválečné francouzské architektury s působivým obloukem La Grande Arche. Zde budeme mít volný čas na nákup čerstvých potravin a individuální zájmy. Večer odjedeme na ubytování na okraji Paříže.
3. DEN: PAŘÍŽ - LATINSKÁ ČTVRŤ, NOTRE DAME DE PARIS, MONTMARTRE Po snídani se vrátíme do centra Paříže, vyjedeme rychlovýtahem mrakodrapu La Tour Montparnasse na vyhlídkovou terasu s působivým výhledem na ranní Paříž. Pěšky se přesuneme do Latinské čtvrti, navštívíme mauzoleum Panthéon, v jehož podzemní kryptě jsou uloženi významní francouzští umělci, myslitelé a vědci, např. Alexandre Dumas starší, Jean-Jacques Rousseau, Voltaire, Victor Hugo, Pierre Curie a jako jediná žena Maria Curie-Skłodowska. Projdeme se Latinskou čtvrtí kolem známé univerzity Sorbonne a přes zahrady Jardin du Luxembourg dorazíme až na ostrov Ile de la Cité, kde si prohlédneme překrásnou katedrálu Notre Dame de Paris, jeden z nejkrásnějších příkladů francouzské gotické architektury. Přesuneme se k architektonicky unikátnímu a životem pulsujícímu kulturnímu středisku Centre G. Pompidou a odpočineme si v prostorách bývalé tržnice Les Halles, kde je vybudován obchodní komplex Forum. Odpoledne se metrem přesuneme do populární pařížské čtvrti Montmartre. Uvidíme známou baziliku Sacré-Coeur s krásným výhledem na Paříž a zastavíme se na malebném náměstí malířů Place du Tertre s jeho neopakovatelnou atmosférou. Večer se s Paříží rozloučíme a odjedeme zpět do České republiky.
4. DEN: NÁVRAT DO ČR V noci budeme pokračovat v cestě a domů se vrátíme v ranních hodinách.

V ceně je zahrnuto

  • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, video, lednička, prodej nápojů
  • 1x ubytování a 1x snídaně v hotelu typu F1 po třech osobách na pokoji. Na pokoji je jedno široké dvoulůžko se společnou přikrývkou, nad dvoulůžkem je napříč jedna úzká postel s přikrývkou. Na pokoji je televize a umyvadlo, WC a sprchy jsou na chodbách, po každém použití WC následuje čistící proces.
  • služba průvodce po celou dobu zájezdu
  • zábavně vzdělávací brožura pro každého účastníka
  • komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

  • vstupy do navštívených objektů, jízda metrem: cca 25-30 EUR pro studenty do 18 let

Poznámky

  • cena platí při obsazení zájezdu minimálním počtem 40 platících účastníků
  • 1 pedagogický doprovod zdarma na každých 14 platících
  • možnost zajištění ubytování v hotelu typu Premiere Classe za příplatek cca 150 Kč za osobu a noc
Cena zájezdu dle regionu 3 900 Kč Rezervovat
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Rád Vám pomohu! Jiří Toman 777 584 490 jirka@protravel.cz
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY