Oblíbené zájezdy

Paříž pro střední školy

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:1234
Nejzajímavější místa:Île de la CitéLa DéfenseLatinská čtvrťMontmartreMusée du LouvreNotre Dame de ParisSacré-CoeurSorbonnaTour EiffelTrocadéro
Termín podle přání školy
Délka zájezdu 4 dny / 1 nocleh
Doprava autobus
Ubytování hotel
Strava snídaně
Číslo zájezdu 4065
Cena zájezdu dle regionu 3 900 Kč Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: ODJEZD Z ČR Na zájezd vyjedeme od budovy školy v podvečerních hodinách. Autobusem pojedeme přes Německo do Francie a zastavovat budeme jen na protažení a toalety.
2. DEN: PAŘÍŽ - TOUR EIFFEL, PLACE DE LA CONCORDE, MUSÉE DU LOUVRE, LA DÉFENSE V ranních hodinách přijedeme do Paříže. Vystoupíme na vyhlídce Esplanade du Trocadéro s působivým výhledem a zahradami Jardins du Trocadéro dojdeme k světoznámé věži Tour Eiffel - symbolu Paříže. Budeme mít volný čas na výjezd/výstup na Eiffelovu věž a relaxaci v zahradě Martovo pole - Champ de Mars. Projdeme se kolem hlavní budovy Organizace OSN pro výchovu, vědu a kulturu UNESCO, paláce Hotel des Invalides s hrobkou císaře Napoleona Le Tombeau de Napoléon, Náměstí Svornosti Place de la Concorde až do zahrad Jardin de Tuileries. Odpoledne navštívíme věhlasné muzeum Musée du Louvre. V podvečer přejedeme metrem do moderní obchodní čtvrti La Défense, nejodvážnějšího projektu poválečné francouzské architektury s působivým obloukem La Grande Arche. Zde budeme mít volný čas na nákup čerstvých potravin a individuální zájmy. Večer odjedeme na ubytování na okraji Paříže.
3. DEN: PAŘÍŽ - LATINSKÁ ČTVRŤ, NOTRE DAME DE PARIS, MONTMARTRE Po snídani se vrátíme do centra Paříže, vyjedeme rychlovýtahem mrakodrapu La Tour Montparnasse na vyhlídkovou terasu s působivým výhledem na ranní Paříž. Pěšky se přesuneme do Latinské čtvrti, navštívíme mauzoleum Panthéon, v jehož podzemní kryptě jsou uloženi významní francouzští umělci, myslitelé a vědci, např. Alexandre Dumas starší, Jean-Jacques Rousseau, Voltaire, Victor Hugo, Pierre Curie a jako jediná žena Maria Curie-Skłodowska. Projdeme se Latinskou čtvrtí kolem známé univerzity Sorbonne a přes zahrady Jardin du Luxembourg dorazíme až na ostrov Ile de la Cité, kde si prohlédneme překrásnou katedrálu Notre Dame de Paris, jeden z nejkrásnějších příkladů francouzské gotické architektury. Přesuneme se k architektonicky unikátnímu a životem pulsujícímu kulturnímu středisku Centre G. Pompidou a odpočineme si v prostorách bývalé tržnice Les Halles, kde je vybudován obchodní komplex Forum. Odpoledne se metrem přesuneme do populární pařížské čtvrti Montmartre. Uvidíme známou baziliku Sacré-Coeur s krásným výhledem na Paříž a zastavíme se na malebném náměstí malířů Place du Tertre s jeho neopakovatelnou atmosférou. Večer se s Paříží rozloučíme a odjedeme zpět do České republiky.
4. DEN: NÁVRAT DO ČR V noci budeme pokračovat v cestě a domů se vrátíme v ranních hodinách.

V ceně je zahrnuto

  • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, video, lednička, prodej nápojů
  • 1x ubytování a 1x snídaně v hotelu typu F1 po třech osobách na pokoji. Na pokoji je jedno široké dvoulůžko se společnou přikrývkou, nad dvoulůžkem je napříč jedna úzká postel s přikrývkou. Na pokoji je televize a umyvadlo, WC a sprchy jsou na chodbách, po každém použití WC následuje čistící proces.
  • služba průvodce po celou dobu zájezdu
  • zábavně vzdělávací brožura pro každého účastníka
  • komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

  • vstupy do navštívených objektů, jízda metrem: cca 25-30 EUR pro studenty do 18 let

Poznámky

  • cena platí při obsazení zájezdu minimálním počtem 40 platících účastníků
  • 1 pedagogický doprovod zdarma na každých 14 platících
  • možnost zajištění ubytování v hotelu typu Premiere Classe za příplatek cca 150 Kč za osobu a noc
Cena zájezdu dle regionu 3 900 Kč Rezervovat
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Rád Vám pomohu! Kontakt Jiří Toman 777 584 490
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY