Oblíbené zájezdy

Paříž a zámky na Loiře

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:123456
Nejzajímavější místa:AmboiseClos LucéChateau de ChambordChenonceauLatinská čtvrťPařížSacré-CoeurTour EiffelVersailles
Termín podle přání školy
Délka zájezdu 6 dnů / 3 noclehy
Doprava autobus
Ubytování hotel
Strava snídaně
Číslo zájezdu 4003
Cena zájezdu 7 100 Kč Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: ODJEZD Z ČR Odjezd je naplánován od budovy školy ve večerních hodinách. Autobusem pojedeme přes Německo a Francii a zastavovat budeme jen na protažení a toalety.
2. DEN: PAŘÍŽ - CHAMPS ELYSÉES, NOTRE DAME DE PARIS, LATINSKÁ ČTRVŤ Po příjezdu do Paříže navštívíme jako první vítězný oblouk Arc de Triomphe a projdeme se po slavné třídě Champs-Elysées. Svezeme se podzemní dráhou po nejstarší linii pařížského metra otevřené na počest konání Světové výstavy roku 1900. Prohlédneme si prostory bývalé tržnice Les Halles, kde je vybudován obchodní komplex Forum. Zde si vydechneme, občerstvíme se a pak se přesuneme k architektonicky unikátnímu kulturnímu středisku Centre Pompidou. Pokračovat budeme kolem renesanční pařížské radnice Hôtel de Ville na ostrov Île de la Cité, kde si prohlédneme světoznámou katedrálu Notre Dame de Paris a překrásnou gotickou kapli Sainte-Chapelle. V podvečer se projdeme Latinskou čtvrtí kolem významných historických staveb (Panthéon, Sorbonna) až k zahradám Jardin du Luxembourg. Večer odjedeme na ubytování.
3. DEN: VERSAILLES, PAŘÍŽ Po snídani přejedeme ke světově proslulému zámku francouzských králů - Versailles. Čeká nás prohlídka zámku (kaple, královské apartmány i Zrcadlový sál, kde bylo roku 1871 stvrzeno sjednocení Německa) a přilehlých zahrad. Po poledni se vrátíme do Paříže a navštívíme moderní obchodní čtvrť La Défense - nejodvážnější projekt poválečné francouzské architektury s působivým obloukem La Grande Arche. Na závěr dne se přesuneme do známé pařížské čtvrti Montmartre. Uvidíme proslulou baziliku Sacré-Coeur s krásným výhledem na Paříž a zastavíme se na malebném náměstí malířů Place du Tertre s jeho neopakovatelnou atmosférou. Večer se vrátíme na ubytování jako minulou noc.
4. DEN: AMBOISE, CHENONCEAU, CHAMBORD Po snídani odjedeme na celodenní výlet - prohlédneme si zámky na řece Loiře. Nejprve se zastavíme u historicky významného zámku Amboise s možností návštěvy zámku Clos Lucé, kde žil Leonardo da Vinci a kde jsou instalovány jeho vynálezy. Poté si prohlédneme interiéry romantického zámku Chenonceau, zvaného též „zámek šesti žen“. Odpoledne se zastavíme u světoznámého zámku Chambord, kde si prohlédneme exteriéry. Večer se vrátíme na ubytování jako minulou noc.
5. DEN: PAŘÍŽ - PLACE DE LA CONCORDE, MUSÉE DU LOUVRE, TOUR EIFFEL Po snídani odjedeme do centra Paříže, kde vystoupíme na Náměstí svornosti - Place de la Concorde. Projdeme se zahradami Jardin de Tuileries a navštívíme věhlasné muzeum Musée du Louvre. Dále nás čeká procházka kolem paláce Hotel des Invalides s hrobkou císaře Napoleona I. Odpoledne se projedeme lodí po řece Seině. Chybět samozřejmě nemůže symbol Paříže - Tour Eiffel a následný odpočinek v zahradě Martovo pole - Champ de Mars. Na závěr vystoupáme na vyhlídku Esplanade du Trocadéro s velkolepým výhledem na Eiffelovu věž. Tady se s Paříží rozloučíme a ve večerních hodinách odjedeme zpět do České republiky.
6. DEN: NÁVRAT DO ČR V noci budeme pokračovat v cestě a domů se vrátíme v ranních hodinách.

V ceně je zahrnuto

  • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, video, lednička, prodej nápojů
  • 3x ubytování se snídaní v hotelu typu Premiere Classe po třech osobách na pokoji s vlastním soc. zařízením
  • služba průvodce po celou dobu zájezdu
  • pestrý informační materiál pro každého účastníka
  • komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

  • vstupy do navštívených objektů, jízda metrem a projížďka lodí: cca 45 EUR pro studenty do 18 let

Poznámky

  • cena platí při obsazení zájezdu minimálním počtem 40 platících účastníků
  • 1 pedagogický doprovod zdarma na každých 14 platících
Cena zájezdu 7 100 Kč Rezervovat
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Ráda Vám pomohu! Kontakt Zuzana Jírová 605 755 749
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY