Oblíbené zájezdy

Jazykový kurz v Rouen

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:1234567
Nejzajímavější místa:AmiensCaenCôte d’AlbâtreÉtretatHonfleurPařížPont de NormandieReimsRouen
Termín podle přání školy
Délka zájezdu 7 dnů / 4 noclehy
Doprava autobus
Ubytování hostitelské rodiny
Strava plná penze
Číslo zájezdu 4091
Cena zájezdu 12 300 Kč Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: ODJEZD Z ČR Na zájezd vyjedeme od budovy školy v pozdních večerních hodinách. Autobusem pojedeme přes Německo a zastavovat budeme jen na protažení a toalety.
2. DEN: REIMS, AMIENS Ráno zastavíme v městě Reims (Remeš) proslaveném velkolepou gotickou katedrálou Notre-Dame, jejíž prohlídku si nenecháme ujít. Přejedeme do romantického města Amiens neodmyslitelně spojeného se jménem Julese Verna. Projdeme se historickým centrem s největší francouzskou katedrálou Notre-Dame d'Amiens (na seznamu dědictví UNESCO) a dopřejeme si trochu volného času. Večer odjedeme na ubytování do francouzských rodin v Rouen.
3. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, ROUEN Po snídani nás čeká výuka francouzštiny v místní škole s rodilým mluvčím (4 x 45 minut). Odpoledne se přesuneme do centra města Rouen, kde si prohlédneme slavnou gotickou katedrálu, orloj, půvabné uličky s hrázděnými domy starého města a náměstí, kde byla upálena Jana z Arku. Večer se vrátíme na ubytování do rodin.
4. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, HONFLEUR, COTE D´ALBATRE, ETRETAT Po snídani nás opět čeká výuka francouzštiny v místní škole s rodilým mluvčím (4 x 45 minut). Po výuce odjedeme do rybářského městečka Honfleur s neopakovatelnou atmosférou, kam jezdili slavní malíři (Renoire, Boudin, Cézanne). Projdeme se městečkem a vychutnáme si atmosféru malebného přístavu. Pak přejedeme přes řeku Seine po mostě Le Pont de Normandie, který se řadí po architektonické i technické stránce mezi nejlepší evropské mosty. Pojedeme na sever k alabastrovému pobřeží Cote d´Albatre, které dostalo jméno podle křídových útesů a mléčně zakalených vod typických pro normandské pobřeží. Zastavíme se v přímořském letovisku Etretat a projdeme se podél úchvatných mořských útesů strmě spadajících do moře. Večer se vrátíme na ubytování do rodin.
5. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, ARROMANCHES Po snídani budeme pokračovat ve výuce francouzštiny v místní škole s rodilým mluvčím (4 x 45 minut). Odpoledne se vydáme do pobřežního městečka Arromanches, které bylo jedním z hlavních center vylodění spojeneckých vojsk v červnu r. 1944. Navštívíme působivé muzeum Arromanches 360 a užijeme si i volný čas u moře. Večer se vrátíme na ubytování do rodin.
6. DEN: PAŘÍŽ - TOUR EIFFEL, LATINSKÁ ČTVRŤ, NOTRE DAME, MONTMARTRE Po snídani přejedeme do centra Paříže. Vystoupíme na vyhlídce Esplanade du Trocadéro s velkolepým výhledem na Eiffelovu věž a projdeme se zahradami Jardins du Trocadéro. Budeme mít volný čas u světoznámé Tour Eiffel s možností výstupu/výjezdu na Eiffelovu věž. Metrem přejedeme do Latinské čtvrti a kolem známých budov (Sorbonna, Panthéon) dojdeme až k věhlasné katedrále Notre Dame de Paris. Odpoledne přejedeme metrem do populární pařížské čtvrti Montmartre. Uvidíme známou baziliku Sacré-Coeur s krásným výhledem na Paříž a zastavíme se na malebném náměstí malířů Place du Tertre. Večer se s Paříží rozloučíme a odjedeme zpět do České republiky.
7. DEN: NÁVRAT DO ČR V noci budeme pokračovat v cestě a domů se vrátíme v dopoledních hodinách.

V ceně je zahrnuto

  • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, video, lednička, prodej nápojů
  • 4x ubytování ve francouzských rodinách
  • 4x plná penze (snídaně a večeře v rodinách, oběd formou potravinového balíčku)
  • 3x dopolední výuka (celkem 12 x 45 minut) v Rouen
  • služba průvodce po celou dobu zájezdu
  • zábavně vzdělávací brožura pro každého účastníka
  • komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, pojištění úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

  • vstupy do navštívených objektů a jízda metrem: cca 25-35 EUR pro studenty do 18 let

Poznámky

  • cena platí při obsazení zájezdu minimálním počtem 40 platících účastníků
  • 1 pedagogický doprovod zdarma na každých 14 platících
Cena zájezdu 12 300 Kč Rezervovat
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Ráda Vám pomohu! Kontakt Zuzana Jírová 605 755 749
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY