Oblíbené zájezdy

Adventní Paříž - město světel

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:1234
Nejzajímavější místa:Champs-ElyséesJardin du LuxembourgLa DéfenseMontmartreNotre Dame de ParisPařížSacré-CoeurTour EiffelTrocadéro
Termín podle přání školy
Délka zájezdu 4 dny / 1 nocleh
Doprava autobus
Ubytování hotel
Strava snídaně
Číslo zájezdu 4077
Cena zájezdu 4 300 Kč Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: ODJEZD Z ČR Na zájezd vyjedeme od budovy školy v odpoledních hodinách. Autobusem pojedeme přes Německo a Francii a zastavovat budeme jen na protažení a toalety.
2. DEN: PAŘÍŽ - LATINSKÁ ČTVRŤ, NOTRE DAME DE PARIS, LA DEFÉNSE Ráno přijedeme do centra Paříže. Vystoupíme v Latinské čtvrti nedaleko Panthéon de Paris, chrámu posledního odpočinku předních francouzských osobností a krátce se přesuneme k zahradám Jardin du Luxembourg. Projdeme Latinskou čtvrtí kolem univerzity Sorbonna až na ostrov Ile de la Cité, uvidíme vánoční strom před katedrálou Notre Dame de Paris. Budeme mít volný čas na návštěvu katedrály či honosné kaple Sainte-Chapelle. Přesuneme se kolem radnice Hotel de Ville s ledovým kluzištěm k unikátnímu kulturnímu středisku Centre G. Pompidou a nedalekému prostoru bývalé tržnice Les Halles, kde byl nově zrekonstruován čtyřpatrový kulturní a obchodní komplex Forum. Odpoledne se přesuneme podzemní dráhou po nejstarší linii metra „Metropolitain“ z roku 1900 do moderní obchodní čtvrti La Défense, nejodvážnějšího projektu poválečné francouzské architektury s působivým obloukem La Grande Arche. Závěr dne si vychutnáme na nejhonosnějším vánočním trhu v Paříži (cca 350 stánků lemovaných červenými koberci) nebo v blízkém obchodním centru Les 4 Temps. Večer se přesuneme na ubytování.
3. DEN: PAŘÍŽ - MONTMARTRE, CHAMPS ELYSÉES, TOUR EIFFEL Po snídani odjedeme autobusem do čtvrti umělců Montmartre, vystoupíme k bazilice Sacré-Coeur s působivým výhledem na Paříž a zastavíme na náměstí malířů Place du Tertre s jeho neopakovatelnou vánoční atmosférou a půvabnými uličkami. Metrem se přesuneme na náměstí Place de la Concorde se známým egyptským obeliskem, projdeme se po nejslavnější třídě Champs-Elysées se vzdálenou dominantou vítězného oblouku Arc de Triomphe a navštívíme tradiční vánoční trhy s velkými dřevěnými stánky v blízkosti pompézního paláce Grand Palais postaveného k příležitosti Světové výstavy konané roku 1900. Pak si užijeme projížďku vyhřívanou lodí po řece Seine kolem nejvýznamnějších budov. V podvečerních hodinách se pěšky přesuneme do zahrady Martovo pole - Champ de Mars a vyjedeme výtahem na vánočně osvícenou Eiffelovu věž - světoznámý symbol Paříže s nezapomenutelným výhledem na město. Přes zahrady Jardins du Trocadéro vystoupáme na vyhlídku Esplanade du Trocadéro s velkolepým výhledem. S Paříží se rozloučíme během závěrečné projížďky vánočně osvícenou Paříží a večer odjedeme zpět do České republiky.
4. DEN: NÁVRAT DO ČR V noci budeme pokračovat v cestě a domů se vrátíme v dopoledních hodinách.

V ceně je zahrnuto

  • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, video, lednička, prodej nápojů
  • 1x ubytování se snídaní v hotelu typu Premiere Classe po třech osobách na pokoji s vlastním soc. zařízením
  • služba průvodce po celou dobu zájezdu
  • pestrý informační materiál pro každého účastníka
  • komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

  • vstupy do navštívených objektů, jízdy metrem a projížďka lodí: cca 25 EUR pro studenty do 18 let

Poznámky

  • cena platí při obsazení zájezdu minimálním počtem 40 platících účastníků
  • 1 pedagogický doprovod zdarma na každých 14 platících
Cena zájezdu 4 300 Kč Rezervovat
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Ráda Vám pomohu! Kontakt Zuzana Jírová 605 755 749
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY