Oblíbené zájezdy

Londýn pro základní školy

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:12345
Nejzajímavější místa:GreenwichLondon EyeLondýnMadame TussaudsSt Paul´s CathedralTower Bridge
Termín podle přání školy
Délka zájezdu 5 dnů / 2 noclehy
Doprava autobus
Ubytování hostitelské rodiny
Strava plná penze
Číslo zájezdu 2001
Cena zájezdu 6 800 Kč Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: CESTA DO VELKÉ BRITÁNIE Odjíždět budeme od školy v odpoledních hodinách. Autobusem pojedeme přes Německo a Belgii a zastavovat budeme jen na protažení a toalety.
2. DEN: LONDÝN - GREENWICH, CITY Během noci projedeme Belgií a brzy ráno dorazíme do přístavu ve Francii, abychom se trajektem přeplavili do Velké Británie. Po vylodění v Doveru se vydáme do Londýna, kde se nejprve projdeme parkem ve čtvrti Greenwich. V parku společně překročíme nultý poledník, procházející mj. i známou královskou observatoří. Poté se svezeme lodí po řece Temži, poplujeme kolem Isle of Dogs a pod mostem Tower Bridge až k Bankside. Tam přejdeme řeku po lávce Millennium Bridge a navštívíme monumentální St Paul´s Cathedral. Během prohlídky vystoupáme na vrchol kopule, odkud se naskýtá překrásný pohled na Londýn, a prohlédneme si i kryptu, ve které jsou pohřbeni mj. admirál Nelson nebo stavitel katedrály Christopher Wren. Odpoledne přejdeme zpět na jižní břeh Temže a dojdeme až k plovoucímu muzeu - bitevní lodi HMS Belfast. Navštívíme tuto loď, která bojovala ve II. světové válce i ve válce o Koreu. Následně se vydáme k nejslavnějšímu londýnskému mostu, k Tower Bridge. Vstoupíme do jeho věží a projdeme se po prosklené lávce, opět s velmi pěknými výhledy na centrum Londýna. Večer odjedeme na ubytování do hostitelských rodin, kde se navečeříme a odpočineme si.
3. DEN: LONDÝN - MADAME TUSSAUDS, HYDE PARK, NATURAL HISTORY MUSEUM Po snídani vyrazíme do centra Londýna, kde se nejprve krátce projdeme Regent´s Parkem a poté si prohlédneme slavné muzeum voskových figurín Madame Tussauds. Nesmíme zapomenout fotoaparát, abychom se mohli vyfotit se svými idoly. Po prohlídce nás čeká přejezd do čtvrti South Kensington. Zde navštívíme některé z báječných muzeí, např. Natural History Museum, kde uvidíme kostry dinosaurů, sbírku meteoritů, nebo na vlastní kůži zažijeme zemětřesení. Odpoledne se projdeme Hyde parkem, zastavíme se u památníku princezny Diany a u památníku prince Alberta a uvidíme také Royal Albert Hall. Večer se vrátíme na ubytování do stejných hostitelských rodin, navečeříme se a pokusíme se o anglickou konverzaci.
4. DEN: LONDÝN - WESTMINSTER Po snídani opět vyrazíme do centra Londýna, jehož prohlídku zahájíme v oblasti Westminsteru. Nejprve si prohlédneme Londýn z výšky během jízdy na obřím vyhlídkovém kole London Eye. Poté přejdeme přes Westminsterský most a uvidíme zblízka Houses of Parliament a také Westminster Abbey, kde jsou korunováni angličtí králové a královny a kde je řada památníků slavných osobností. Dále nás čeká procházka místy, která se nejvíce zapsala do historie města: uvidíme vládní třídu Whitehall, Buckingham Palace, Trafalgar Square s památníkem admirála Nelsona a Piccadilly Circus. Budeme mít také možnost navštívit největší londýnské hračkářství, obchodní dům Hamleys. Cestou zpět uvidíme Leicester Square a Covent Garden, kde uvidíme pouliční umělce a kejklíře. Nakoupíme si suvenýry a večer přejedeme lodí po Temži k našemu autobusu a odjedeme do přístavu Dover, kde se nalodíme na noční trajekt a odplujeme do Francie.
5. DEN: NÁVRAT DO ČR Přes noc projedeme Francií, Belgií a Německem a zastavovat budeme opět jen na protažení a toalety. Zpět ke škole přijedeme v odpoledních hodinách.

V ceně je zahrnuto

  • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, lednička, video, prodej teplých a chlazených nápojů
  • 2x trajekt přes kanál La Manche (nebo Eurotunel)
  • 2x ubytování v anglických rodinách, 2x snídaně, 2x večeře, 2x oběd formou balíčku
  • služba průvodce po celou dobu zájezdu
  • pestrý informační materiál pro každého účastníka
  • komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, pojištění úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

  • vstupy do navštívených objektů a atrakcí (doporučená částka 75,- GBP / děti do 15 let)

Poznámky

  • cena platí pro osoby do 18 let při obsazení zájezdu minimálním počtem 40 platících účastníků
Cena zájezdu 6 800 Kč Rezervovat
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Ráda Vám pomohu! Kontakt Štěpánka Lorencová 731 474 044
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY