Oblíbené zájezdy

Londýn - 7 divů techniky

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:12345
Nejzajímavější místa:Lloyd´s buildingLondon EyeThames BarrierThe GherkinTower BridgeWembley Stadium
Termín podle přání školy
Délka zájezdu 5 dnů / 2 noclehy
Doprava autobus
Ubytování hostitelské rodiny
Strava plná penze
Číslo zájezdu 2087
Cena zájezdu 6 800 Kč Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: CESTA DO VELKÉ BRITÁNIE Zájezd zahájíme odjezdem od školy v odpoledních hodinách. Autobusem pojedeme přes Německo a Belgii a zastavovat budeme jen na protažení a toalety.
2. DEN: LONDÝN - GREENWICH, CITY Během noci projedeme Belgií a brzy ráno dorazíme do přístavu ve Francii, abychom se přeplavili trajektem do Velké Británie. Po vylodění v Doveru se vydáme severozápadním směrem do Londýna, kde se nejprve projdeme parkem ve čtvrti Greenwich. V parku se nalézá známá královská observatoř a prochází tudy nultý poledník, který společně překročíme. Poté se svezeme lodí po řece Temži kolem Isle of Dogs až k mostu Tower Bridge. Projdeme se kolem londýnského hradu Tower of London a navštívíme expozici Tower Bridge Exhibition, včetně procházky po skleněné lávce s výhledem na moderní stavby Londýna. Po jižním břehu řeky Temže projdeme kolem bitevní lodi HMS Belfast až k divadlu Globe a k bývalé elektrárně přestavěné na galerii Tate Modern. Po lávce Millennium Footbridge se přesuneme k druhé největší církevní stavbě Evropy, k monumentální St Paul´s Cathedral. Během prohlídky vystoupáme na kopuli katedrály, odkud se naskýtá překrásný pohled na Londýn, a prohlédneme si i kryptu, ve které jsou pohřbeni mj. admirál Nelson nebo stavitel katedrály Christopher Wren. Večer odjedeme na ubytování do hostitelských rodin, kde si dáme večeři a odpočineme si.
3. DEN: LONDÝN - SCIENCE MUSEUM, WEMBLEY STADIUM, THAMES BARRIERS Po snídani vyrazíme čtvrti South Kensington, kde se projdeme Hyde Parkem kolem Royal Albert Hall a Albert Memorial. Poté navštívíme jedno z nejzajímavějších muzeí světa - Science Museum (vědecko-technické muzeum, fantastické ukázky z oborů lékařství, kinematografie, letectví a kosmonautiky, strojů, elektrotechniky aj. - množství interaktivních exponátů). Odpoledne si prohlédneme zrekonstruovaný národní fotbalový stadion Wembley Stadium. Po prohlídce se přesuneme do oblasti východního Londýna, kde se nacházejí bariéry na Temži (Thames Barrier). Seznámíme se s touto technickou pozoruhodností, která chrání centrum Londýna před záplavami. Večer se vrátíme na ubytování do stejných hostitelských rodin, kde se navečeříme a procvičíme v anglické konverzaci.
4. DEN: LONDÝN - MODERN CITY (LLOYD´S, GHERKIN), LONDON EYE Po snídani odjedeme do centra Londýna. Vydáme se na procházku po finančním centru Londýna - oblasti The City. Projdeme se kolem nejzajímavějších moderních staveb, jako např. Lloyd´s Building nebo 30 St. Mary Axe - The Gherkin. Metrem přejedeme do oblasti Westminsteru. Čeká nás procházka místy, která se nejvíce zapsala do historie města: uvidíme Buckingham Palace, Westminster Abbey, Whitehall, Trafalgar Square, Piccadilly Circus, Leicester Square, čínskou čtvrť Soho aj. Zájemci si budou moci prohlédnout významné sbírky světového malířství v National Gallery. V podvečer si prohlédneme Londýn z výšky během jízdy na obřím vyhlídkovém kole London Eye. Následně se s Londýnem rozloučíme a odjedeme do přístavu Dover, kde se nalodíme na noční trajekt do Francie.
5. DEN: NÁVRAT DO ČR Přes noc projedeme Francií, Belgií a Německem a zastavovat budeme opět jen na protažení a toalety. Zpět ke škole přijedeme v odpoledních hodinách.

V ceně je zahrnuto

  • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, lednička, video, prodej teplých a chlazených nápojů
  • 2x trajekt přes kanál La Manche (nebo Eurotunel)
  • 2x ubytování v anglických rodinách, 2x snídaně, 2x večeře, 2x oběd formou balíčku
  • služba průvodce po celou dobu zájezdu
  • pestrý informační materiál pro každého účastníka
  • komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, pojištění úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

  • vstupy do navštívených objektů a atrakcí (doporučená částka 85,- GBP / studenti a 70,- GBP / děti do 15 let vč.)

Poznámky

  • cena platí pro osoby do 18 let při obsazení zájezdu minimálním počtem 40 platících účastníků
  • 1 pedagogický doprovod zdarma na každých 14 platících
Cena zájezdu 6 800 Kč Rezervovat
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Ráda Vám pomohu! Kontakt Štěpánka Lorencová 731 474 044
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY