Oblíbené zájezdy

Francouzská Riviéra a Monaco

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:12345
Nejzajímavější místa:AntibesCannesÈzeFestivalový palácKnížecí palácMonakoNiceOceánografické muzeumSaint-Paul-de-Vence
Termín podle přání školy
Délka zájezdu 5 dnů / 2 noclehy
Doprava autobus
Ubytování hotel
Strava snídaně
Číslo zájezdu 4031
Cena zájezdu 6 100 Kč Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: ODJEZD Z ČR Na zájezd vyjedeme od budovy školy v odpoledních hodinách. Autobusem pojedeme přes Německo, Švýcarsko a Itálii a zastavovat budeme jen na protažení a toalety.
2. DEN: NICE Po ranní zastávce v motorestu přijedeme do Nice, největšího města na Riviéře, se slavnou promenádou Promenade des Anglais. Strávíme zde celý den. Nejprve navštívíme půvabnou botanickou zahradu Parc Phoenix v západní části města. Pak se přesuneme do centra města a projdeme se kolem nejznámějších míst - Hotel Negresco, Promenade du Paillon, Palais des Arts, Place Garibaldi a další. Dále nás čeká procházka starým městem a výstup na vrcholek Le Chateau, odkud je překrásný výhled. Odpoledne budeme mít volný čas na relaxaci, individuální zájmy nebo koupání v moři. V podvečer odjedeme na ubytování.
3. DEN: SAINT-PAUL DE VENCE, ANTIBES, CANNES Po snídani odjedeme do jedné z nejslavnějších vesniček Francie - Saint-Paul de Vence, která je celá obehnána hradbami a uchovala si středověkou atmosféru. Ve 20. letech minulého století se zde scházeli či žili tak slavní umělci jako Braque, Vlaminck, Matisse a Picasso, s jejichž obrazy se návštěvníci mohou setkat v jedné z nejslavnějších sbírek moderního umění - Fondation Maeght, která se nachází na okraji vesničky. Další zastávku uděláme v malebném přístavu Antibes, rázovitém městečku s půvabnými úzkými uličkami a zámkem rodu Grimaldi (možnost návštěvy Picassova muzea). Na závěr dne přejedeme do proslulého města Cannes, dějiště filmového festivalu a města exklusivních hotelů. Projdeme se po promenádě La Croisette, kolem Festivalového paláce a prozkoumáme starou čtvrť Le Suquet s pěkným výhledem na město. Večer se vrátíme na ubytování jako minulou noc.
4. DEN: EZE, MONACO, MONTE CARLO Po snídani odjedeme do vesničky Eze položené vysoko v kopcích. Projdeme se starými uličkami a podle domluvy navštívíme botanickou zahradu kaktusů s krásnými výhledy na moře nebo zařadíme exkurzi u firmy na výrobu parfémů Gallimard s možností jejich nákupu. Pak přejedeme do Monackého knížectví, po Vatikánu nejmenšího státu světa, kde strávíme zbytek dne. V Monaco Ville absolvujeme prohlídku Knížecího paláce i skvělého Oceánografického muzea s přilehlým krásným parkem a katedrálou, kde je pohřbena tragicky zesnulá filmová hvězda Grace Kelly. Dopřejeme si i dostatek času v půvabných uličkách města s množstvím obchůdků a restaurací. Na závěr se projdeme do moderní části Monte Carlo a kolem jeho vyhlášeného kasina. Ve večerních hodinách odjedeme zpět do České republiky.
5. DEN: NÁVRAT DO ČR V noci budeme pokračovat v cestě a domů se vrátíme v poledních hodinách.

V ceně je zahrnuto

  • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, video, lednička, prodej nápojů
  • 2x ubytování se snídaní v hotelu typu Premiere Classe po třech osobách na pokoji s vlastním soc. zařízením
  • služby průvodce po celou dobu zájezdu
  • zábavně vzdělávací brožura pro každého účastníka
  • komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

  • vstupy do navštívených objektů: 20-30 EUR pro studenty do 18 let

Poznámky

  • cena platí při obsazení zájezdu minimálním počtem 40 platících účastníků
  • 1 pedagogický doprovod zdarma na každých 14 platících
Cena zájezdu 6 100 Kč Rezervovat
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Ráda Vám pomohu! Kontakt Zuzana Jírová 605 755 749
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY