Oblíbené zájezdy

Dolomity, Benátky, Lago di Garda

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:1234
Nejzajímavější místa:BenátkyCortina d´AmpezzoLago di GardaMalcesineMisurinaTre Cime
Termín podle přání školy
Délka zájezdu 4 dny / 2 noclehy
Doprava autobus
Ubytování hotel
Strava snídaně
Číslo zájezdu 4501
Cena zájezdu 4 900 Kč Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: ODJEZD Z ČR Na zájezd vyjedeme od budovy školy v pozdních večerních hodinách. Autobusem pojedeme do Itálie a zastavovat budeme jen na protažení a toalety.
2. DEN: DOLOMITY - MISURINA, TRE CIME, CORTINA D´AMPEZZO Ráno přijedeme k italskému městečku Vipiteno, kde se krátce zastavíme. Poté odjedeme do oblasti východních Dolomit. Projedeme údolím Pustertal kolem městečka Toblach a bývalé osady Landro k horskému jezeru Misurina, které leží ve výšce 1 760 m n. m. Od jezera se nabízí krásné výhledy na horstva Dolomit včetně výhledu na symbol východních Dolomit - vrcholky Tre Cime. Projdeme se u jezera, případně budeme mít možnost výjezdu lanovkou na chatu u Col de Varda (2 115 m n. m.). Po procházce odjedeme do nedalekého zimního i letního sportovního střediska - Cortina d´Ampezzo, které leží v kotlině obklopené ze všech stran horskými masivy Dolomit, kde budeme mít volný čas na individuální prohlídku. V podvečer odjedeme jižním směrem k Jaderskému moři do jednoho z nejznámějších přímořských letovisek severní Itálie, Lido di Jesolo, kde se ubytujeme v hotelu. Případní zájemci budou mít možnost podvečerního vykoupání v moři.
3. DEN: BENÁTKY - CANAL GRANDE, BASILICA DI SAN MARCO, RIALTO Po snídani přejedeme do přístaviště Punta Sabbioni, odkud se lodí přeplavíme do přístaviště San Marco v Benátkách. V Benátkách se projedeme loďkou (vaporetti) po kanálu Canal Grande, který je lemován krásnými paláci a kostely. Společně se projdeme půvabnými uličkami Benátek v okolí mostu Rialto či kostela Santa Maria Gloriosa dei Frari s cennými obrazy a památkami. Navštívíme chrám sv. Marka - Basilica di San Marco. Po prohlídce chrámu budeme mít volný čas na individuální zájmy u Dóžecího paláce - Palazzo Ducale a zvonice (Campanile). V podvečer se lodí vrátíme do Punta Sabbioni a odjedeme zpět do hotelu do města Lido di Jesolo. Případní zájemci budou mít opět možnost podvečerního vykoupání v moři.
4. DEN: LAGO DI GARDA, MALCESINE, NÁVRAT DO ČR Ráno po snídani odjedeme k jezeru Lago di Garda. Zastavíme se v půvabném městečku Malcesine s mohutným Scaligerským hradem, z jehož věže se nabízí překrásná vyhlídka na jezero. Budeme mít volný čas na individuální prohlídku městečka a relaxaci u jezera. Odpoledne odjedeme zpět do České republiky. Ke škole se vrátíme v pozdních večerních hodinách.

V ceně je zahrnuto

  • doprava zájezdovým autokarem - klimatizace, kávovar, lednička, video, prodej nápojů
  • 2x ubytování se snídaní v 3*hotelu ve dvou- až čtyřlůžkových pokojích se soc. příslušenstvím
  • služby průvodce po celou dobu zájezdu
  • pestrý informační materiál pro každého účastníka
  • turistická daň
  • komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

  • vstupné do navštívených objektů a jízda lodí: 20-30 EUR pro studenty do 18 let

Poznámky

  • cena platí při obsazení zájezdu minimálním počtem 40 platících účastníků
  • 1 pedagogický doprovod zdarma na každých 14 platících
Cena zájezdu 4 900 Kč Rezervovat
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Ráda Vám pomohu! Kontakt Zuzana Jírová 605 755 749
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY