Autobusy, řidiči

Dopravu na zájezdech zajišťujeme zahraničními zájezdovými autobusy, nejčastěji značek Bova, Setra, Mercedes, Man. Autobusy splňují veškeré potřebné normy i požadavky na plnění emisních a dalších limitů (např. norma min. EURO5 u zájezdů do Londýna).

Nejčastěji využíváme autobusy o kapacitě 49-57 osob, protože takový počet vnímáme ještě jako rozumně velkou skupinu pro hladký průběh zájezdu. Po domluvě můžeme zajistit i autobus větší, případně patrový. Autobusy s naopak menší kapacitou jsou v omezené míře také dostupné, bohužel jsou v podstatě stejně nákladné, jako autobusy standardní a proto nejsou téměř vůbec využívané.

autobus vdl.jpg

autobus vdl uvnitr.jpg

Autobusy jsou vybaveny bezpečnostními pásy, polohovatelnými sedačkami, světlem nad každým místem, klimatizací, televizí/přehrávačem, navigací, WC, minibarem. o pauzách máte příležitost zakoupit si u řidičů chlazené i teplé nápoje za českou měnu.

Na zájezdy odjíždíme z celé České republiky, autobus přistavujeme ke škole nebo na jiné domluvené místo.

Naše nároky na autobusy a řidiče jsou vysoké. Naprostou většinu zájezdů odjedeme s autobusy a řidiči, které osobně známe a máme s nimi dlouholeté zkušenosti. Rádi Vám vyjdeme vstříc při vyžádání konkrétních řidičů - máme tak dobré, že se to opravdu docela často stává:)

Přikládáme ohlasy učitelů i studentů z absolvovaných zájezdů

Učitelé Studenti

"Doprava byla skvělá. Možnost dobít si mobilní telefon, či jiná zařízení. Dojeli a dorazili jsme tam i zpátky, ne ? Takže bez stížností :)"

Quang Vu T., Gymnázium Zikmunda Wintra, Rakovník, Polsko, 2020

"Autobus byl pohodlný. Příjemná jízda. Pan řidič byl skvělý. Zastavoval dle potřeb. Byl milý, příjemný a usměvavý. Cesta byla bezpečná a bez komplikací."

Natálie M., Obchodní akademie a SPgŠ Beroun, Vánoční Norimberk, 2019

"Autobus byl v nejlepší kvalitě. Klimatizace 100%, pohodlí 100%... Řidič velice sympatický, poradil vše, co jsme chtěli vědět, opatrně řídil a vypořádal se i se situací, ze které vypadalo,, že z ní nepůjde žádná cesta ven :D"

Nicole S., Obchodní akademie a SPgŠ Beroun, Vánoční Norimberk, 2019

"Nenabourali jsme, hoši děkujeme."

Filip M., Gymnázium Příbram, Adventní Norimberk, 2019

"Nejlepší řidiči. Žádné prudké brždění ani nadávání. Prostě skvělí řidiči ke skvělému autobusu."

Jaroslav Š., ZŠ Čerčany, Vánoční Norimberk, 2019

"Nejlepší autobus za můj život. Strašně pohodlný sedačky."

Veronika N., Gymnázium Nad Kavalírkou, Praha 5, Vánoční Drážďany, 2019

"Milý řidiči, dbali na cestující. Byli velmi schopný."

Jaroslav H., Gymnázium Lovosice, Paříž pro SŠ, 2019

"autobus byl v perfektním stavu, vždy čistý, pohodlná sedadla. řidiči byli milý, a určitě řídili bezpečně."

Eliška B., Fakultní ZŠ Drtinova, Praha 5, Jazykový kurz ve Stratfordu, 2019

"ano, řidiči řídili bezpečně a byla s nima švanda"

Ondřej S., SŠ PTA Jihlava, Průmyslové srdce Anglie, 2019

"Autobus byl čistý, moderně zařízený, pohodlný. Řidiči moc milí lidé, měli smysl pro humor a vstřícní. Cesta byla bezpečná, až na pár výmolů na silnici."

Bianka B., Gymnázium Krnov, Švýcarsko, 2019