Oblíbené zájezdy

Autobusy, řidiči

Dopravu na zájezdech zajišťujeme zahraničními zájezdovými autobusy, nejčastěji značek Bova, Setra, Mercedes, Man. Autobusy splňují veškeré potřebné normy i požadavky na plnění emisních a dalších limitů (např. norma min. EURO4 u zájezdů do Londýna).

Nejčastěji využíváme autobusy o kapacitě 49-57 osob, protože takový počet vnímáme ještě jako rozumně velkou skupinu pro hladký průběh zájezdu. Po domluvě můžeme zajistit i autobus větší, případně patrový. Autobusy s naopak menší kapacitou jsou v omezené míře také dostupné, bohužel jsou v podstatě stejně nákladné, jako autobusy standardní a proto nejsou téměř vůbec využívané.

autobus vdl.jpg

autobus vdl uvnitr.jpg


Autobusy jsou vybaveny bezpečnostními pásy, polohovatelnými sedačkami, světlem nad každým místem, klimatizací, televizí/přehrávačem, navigací, WC, minibarem. o pauzách máte příležitost zakoupit si u řidičů chlazené i teplé nápoje za českou měnu.

Na zájezdy odjíždíme z celé České republiky, autobus přistavujeme ke škole nebo na jiné domluvené místo.

Naše nároky na autobusy a řidiče jsou vysoké. Naprostou většinu zájezdů odjedeme s autobusy a řidiči, které osobně známe a máme s nimi dlouholeté zkušenosti. Rádi Vám vyjdeme vstříc při vyžádání konkrétních řidičů - máme tak dobré, že se to opravdu docela často stává:)

Přikládáme pár ohlasů z absolvovaných zájezdů:

"Děkujeme za perfektní organizaci školního zájezdu na jihovýchod Anglie a ostrov Wight, příjemným překvapením pro nás byly usměvavé tváře pánů řidičů, které jim vydržely až do návratu před školu."

Mgr. Jiřina Stýblová

"Řidiče byli skvělí, opravdu udělali vše, abychom si zájezd užili."

Natálie Hornychová

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY