Oblíbené zájezdy

Strava, večeře

Nakrmené děti jsou spokojené děti, a tak je jasné, že stravu nemůžeme podceňovat:) Obecně zájezdy zahrnují vždy snídani, výjimkou je pouze den s brzkým odjezdem z hotelu na ranní trajekt do Anglie u programů s noclehem ve Francii. Na všech ostatních zájezdech je snídaně po noclehu v ubytovacím zařízení zajištěna vždy. Další hromadné stravování řešíme podle domluvy při přípravě zájezdu. Tam už zpravidla záleží na preferencích skupiny, je to především o výsledné ceně zájezdu. Pokud není v ceně zahrnut ani oběd ani večeře, přirozeně myslíme na dostatečné zastávky během programu pro doplnění potravin.

  • Nejlépe je strava řešena v zájezdech s ubytováním v hostitelských rodinách, tedy především do Velké Británie, kde je zajištěna plná penze (oběd je ve formě balíčku).
  • Dobrá je i situace u zájezdů do Katalánska, kde je polopenze cenově dostupná a je rovnou zahrnuta v ceně zájezdu.
  • Obecně poměrně dobré možnosti zajištění večeří bývají v mládežnických ubytovnách/hostelech. Sice ne vždy, ale často je možné večeři přiobjednat. Hodně přibližně se cena pohybuje kolem 200 Kč/os. za jednu večeři. To se týká ubytování nejčastěji v Německu a Rakousku. Cenově podobné to bývá i u hotelů v Itálii.
  • Naopak složitá a cenově nepříznivá bývá situace při ubytování ve Francii a zemích Beneluxu. Tam je zpravidla zapotřebí počítat 500 Kč/os. a více za jednu večeři, pokud nebudeme uvažovat restaurace rychlého občerstvení typu McDonald´s.

Uvedené samozřejmě neplatí stoprocentně. Vždy se najdou odchylky na obě strany, a proto je nejlépe se na zajištění stravy domlouvat individuálně při přípravě zájezdu.

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
X !!! AKCE 30 !!!

Ve vybraných termínech Vám nabízíme možnost zrušit zájezd zcela bezplatně až 30 dní před zájezdem!

Podívejte se na přehled termínů.

Nabídka platí pro celou skupinu, ne pro jednotlivce. Jiné podmínky nemáme!

Termínů je zatím dost, ale budou ubývat, tak neváhejte. Těšíme se na Vaše dotazy:)