Vstupné

Vstupné je ve Velké Británii obecně hodně vysoké. Samozřejmě vždy využíváme skupinové a věkové slevy tak, aby účastníci platili co nejméně.

Některé vstupy umíme zajistit i s výraznější slevou, např. k 1.1.2020:
London Eye: na místě 23/28,50 GBP pro děti do 15 let/do 18 let, u nás 15 GBP do 18 let
Madame Tussauds: na místě 30/33 GBP pro děti do 15 let/do 18 let, u nás 19/23 GBP do 15 let/do 18 let

Některé vstupy je možné zařídit i zdarma, pokud nám pomůžete:) Např. Stonehenge, Battle Abbey, Dover Castle a další.

Máme pro Vás připravený přehled všech vstupů do atrakcí a památek navštěvovaných během našich zájezdů. Napište si o ně, velice rádi Vám je obratem zašleme.

jsme-proHLÍDKA bez rámečku.jpg