Oblíbené zájezdy

Přihlašovací systém

Přípravu zájezdu budete mít při využití našeho systému téměř bez práce! Stručně:

 • Konec sepisování seznamů

 • Už se nemusíte starat o peníze

 • Máte okamžitý přehled o přihláškách

 • Jednoduše komunikujete se všemi účastníky

uvodni stranka systemu.JPG


Ve snaze usnadnit Vám co nejvíce práci s přípravou zájezdu jsme na základě dlouholetých zkušeností vyvinuli systém pro přihlašování žáků a studentů na školní zájezd. Pro Vás to znamená nejen konec sepisování seznamů, vybírání peněz či zjišťování osobních údajů žáků a studentů, ale zároveň budete mít neustále přehled o přihlášených osobách i o jejich platbách. Systém je velice jednoduchý a přehledný, nedá Vám práci se s ním spřátelit:). Zda ho při přípravě zájezdu využijete nebo ne, necháváme na Vašem rozhodnutí, ale jsme si jisti, že Vás přesvědčíme o výhodách jeho použití. Rádi Vám ho ve vaší škole osobně představíme.

A jak to funguje?

 • jako vždy s Vámi nejdříve domluvíme program a termín zájezdu
 • pošleme Vám kartičky s informacemi k přihlášení, které můžete rozdávat zájemcům o zájezd
 • zájemci se přihlašují přímo na našich stránkách rezervace.protravel.cz
 • obratem dostávají e-mailem jednak předpis plateb s informacemi k úhradě zájezdu a jednak přihlášku, kterou zpravidla podepsanou rodiči odevzdávají Vám ve škole

Výhody pro Vás

 • výrazné usnadnění práce – nestaráte se o osobní údaje účastníků ani o peníze
 • přihláška bez práce - systém generuje přihlášku na zájezd i s kontaktem na rodiče/zákonného zástupce účastníka - podepsaná může posloužit jako doklad/přihláška pro potřeby školy
 • jednoduchá kontrola plateb - máte neustále přehled o aktuálních platbách jednotlivých účastníků (v systému se zobrazí nejdéle za 2 dny po jejich odeslání účastníkem/rodiči)
 • aktuální a přesné informace – máte kdykoliv přístup do systému a vidíte aktuální stav přihlášených/odhlášených účastníků, kontakty na ně i na jejich zákonné zástupce, vše si můžete uložit nebo vytisknout
 • lepší informovanost studentů i jejich rodičů - ti se při přihlášení seznámí (a souhlasí) s důležitými informacemi, jako je např. program zájezdu, pojistné limity nebo storno podmínky při následném zrušení účasti na zájezdu

Výhody pro rodiče:

 • lepší informovanost - rodiče mají k dispozici veškeré důležité dokumenty a mohou se tak lépe seznámit s tím, kam své děti posílají, za jakých podmínek a co je obsahem zájezdu
 • větší kontrola - rodiče dostávají všechny zprávy týkající se zájezdu, nemusí spoléhat na to, že „jim to děti doma řeknou"
 • snadná úhrada zájezdu – rodiče dostanou jasnou a jednoduchou informaci, kdy a jak zájezd bezhotovostně uhradit

Systém využívá každoročně mnoho desítek škol. Máme s ním výborné zkušenosti a věříme, že Vám výrazně ušetří práci. Neváhejte se nás na něj prosím zeptat, vše Vám vysvětlíme. Je to opravdu jednoduché!

vstupni stranka systemu.JPGPokud se rovnou chcete dozvědět ještě více, přidáváme podrobnější popis:

Jak jsme uvedli, systém vstupuje do akce ve chvíli, kdy jsme domluveni na programu, ceně a termínu zájezdu. Domluvíme se také na výši a termínu plateb. V tu chvíli my zájezd vložíme do systému a Vám pošleme informace, které budete rozdávat zájemcům o zájezd. Zájemci se pak zpravidla doma s rodiči přihlašují. Nezletilé žáky a studenty musí přihlašovat jejich rodiče. Na stránkách rezervace.protravel.cz se nejprve registrují (zvolí si přístupové údaje – emailovou adresu a heslo). Na zadaný email jim přijde zpráva s potvrzovacím odkazem. Ten prokliknou, dostanou se zpět na stránku rezervace.protravel.cz a zadáním zvolených údajů se do systému přihlásí.

V systému si pomocí čísla zájezdu zvolí ten správný zájezd, vyplní osobní údaje účastníka a kontakty na zákonného zástupce (pro děti mladší 18 let). Odsouhlasí program zájezdu a všeobecné podmínky a kliknutím na „Přihlásit“ se závazně k zájezdu přihlásí. V tu chvíli dostanou na svůj email předpis plateb s platebními údaji, na kterých jsme se společně domluvili a závaznou přihlášku, kterou Vám odevzdají ve škole.

Jednotliví zájemci se takto hlásí a Vy máte vše pod kontrolou. Zřídíme Vám totiž do systému přístup a tak kdykoli uvidíte, kdo je přihlášený a zda, případně kolik už uhradil. Budete mít také k dispozici kontakty (telefon, e-mail) na účastníky a jejich rodiče či zákonné zástupce.

Přihlášky a platby probíhají a automaticky se připisují. V termínu doplatku by měli být všichni zájemci přihlášeni a mít zaplaceno. Snadno zjistíte, zda je třeba ještě někomu přihlášku či platbu připomínat. Finální seznamy si můžete vyexportovat do MS Excel nebo Vám je rádi zpracujeme a zašleme mailem.

Neměli jste téměř žádnou práci a přesto je odjezd zájezdu za dveřmi :)

Co systém také umí:

 • pokud nám předem definujete značení tříd na vaší škole, mohou účastníci zadávat i svou třídu – můžete je pak podle tříd řadit
 • systém můžete využít k přihláškám i platbám, ale je možné využít jen přihlášek a platby vybírat ve škole (v případě zájmu možné účastníky e-mailem upozornit, že se blíží splatnost zálohy/doplatku)
 • systém zdvořile upozorňuje ty, kteří v termínu nezaplatili, aby to napravili
 • v případě zájmu obdržíte na email krátkou notifikaci vždy, když se někdo na zájezd přihlásí
 • můžete z něj exportovat/vytvářet seznamy pro Vaši potřebu (rádi Vám je ale také připravíme sami)
 • můžete z něj bez potřeby zadávání emailových adres zasílat zprávy hromadně všem účastníkům nebo jen vybraným
 • můžete v něm zadat další pedagogický dozor (jméno, e-mail, rodné číslo), na který se Vás vždy ptáme před zajišťováním cestovního pojištění

Všem účastníkům zájezdu (u nezletilých jejich rodičům) zůstává účet funkční a mají do něj také kdykoli přístup. Vidí tam, na jaký zájezd/zájezdy jsou aktuálně přihlášeni a jaké platby u nich evidujeme. Najdou tam také veškeré důležité dokumenty - program zájezdu, všeobecné podmínky, limity a pojistné podmínky cestovního pojištění. Pokud jedou opakovaně na další zájezd/-y, mají situaci usnadněnou a na každý další zájezd se jednoduše přihlásí.
Rodiče také mohou přihlásit pod jedním účtem více dětí/účastníků nejen na jeden zájezd, ale i na různé zájezdy.

Jaké informace systém zpracovává:

Bez poskytnutí osobních údajů to bohužel nejde. Některé potřebujeme pro zajištění pojištění (rodné číslo), jiné pro zajištění služeb. Ptát se tedy budeme na:

 • jméno a příjmení
 • rodné číslo
 • pohlaví
 • adresu bydliště
 • e-mailovou adresu
 • telefonní číslo
 • třídu
 • informace o alergiích, užívaných lécích, stravovacích potřebách typu vegetariánství či bezlepková dieta (slouží především pro zájezdy do Anglie s ubytováním v hostitelských rodinách)
 • jméno, telefon a e-mailovou adresu zákonného zástupce

S informacemi nakládáme dle zákona o ochraně osobních údajů. Chceme Vás ujistit, že údaje jsou u nás v bezpečí a neposkytujeme je žádným jiným subjektům k reklamním či obchodním účelům.

A jaké jsou Vaše ohlasy po využití systému?

Učitelé Studenti

"Jednání s paní Kostlivou bylo velmi pohodové, přestože se objevily určité potíže - onemocnění žáků těsně před odjezdem, onemocnění dozoru. Velmi oceňuji přihlašovací systém, pedagog má perfektní kontrolu nad přihlašováním, placením…"

Mgr. Marcela Pitnerová, VOŠ, OA a SZŠ Klatovy, Vánoční Vídeň, 2019

"CK jedná rychle, všechny dotazy jsou bezodkladně a téměř okamžitě zodpovězeny, nezatěžuje zbytečnou nebo komplikovanou administrativou."

vedoucí zájezdu, Gymnázium a SOŠ Plasy, Vídeň pro SŠ, 2019

"Skvělá komunikace, zajištění ze strany CK nám plně vyhovovalo, především registrace studentů v systému CK a jejich platby."

Mgr. Martina Kurfürstová, SZŠ a VOŠ zdravotnická Olomouc, Berlín, Postupim, Drážďany, 2019

"Úchvatné! Děti jsou nadšené, a já také - zejména z organizace a přístupu CK. Opravdu jsem nemusela vůbec nic řešit, stačilo dětem zájezd nabídnout, říci, jak se přihlásit a pak už jen přijít k autobusu."

Mgr. Jana Randlová, ZŠ a MŠ Malšice, Vánoční Pasov, 2019

"Příprava probíhala naprosto v pořádku.CK reagovala téměř okamžitě na případné dotazy. Velmi pozitivně hodnotím, to že jsem se nemusela o nic starat. Za školu musím ocenit to, jak probíhá platba, registrace rodičů na vašich stránkách a platby na váš účet toto je pro školu velmi pohodlné."

Mgr. Lucie Průchová, ZŠ Klášterec nad Ohří, Berlín pro ZŠ, 2019

"Přihlašovací program a brožurka zaslouží zvláštní pochvalu."

Mgr. Jana Kolková, Gymnázium Roudnice nad Labem, Jazyková kurz v Brightonu, 2019

"Nemám výhrady, pouze chvála, usnadnění práce, skvělá komunikace, rychlé a vstřícné řešení nejasností."

Vedoucí zájezdu, SPŠ Kutná Hora, Londýn a Harry Potter, 2018

"Odpověď na mé dotazy jsem měla ještě týž den. Rodiče posílali doplatky přímo do CK - pro učitele velké plus."

Vedoucí zájezdu, ZŠ Praha 9, Královská Anglie, 2018

"Velmi oceňuji možnost přihlašování a výběru peněz přímo přes cestovní kancelář, chválím velmi podrobně připravené pokyny pro účastníky."

Vedoucí zájezdu, SŠ zdravotnická Benešov, Na skok do Anglie, 2018

"S přípravami zájezdů jsme dlouhodobě spokojení, tentokrát tomu nebylo jinak. Oceňujeme snadnou a rychlou komunikaci, ochotu a vstřícnost."

Mgr. Klára Filipová, ZŠ Litoměřice, Mnichov a Legoland, 2018

"komunikace perfektní, způsob přihlašování, evidence údajů, pokyny k zájezdu na jedničku, zájezd nám byl ochotně ušit na míru, dle našich požadavků a přání"

Mgr. Ivana Kleinová, ZŠ Tachov, Jižní Anglie, 2018

"vždy funguje naprosto bezvadná spolupráce,děkuji zejména za všechnu tu starost při uzavírání smluv, výběru peněz a další administrativu, která mi vše usnadňuje."

Mgr. Jana Nováková, Gymnázium Kolín, Severní Francie, 2018

"Skvělý systém přihlašování a výběru peněz. Škola s tím nemá absolutně žádnou práci."

Mgr. Simoneta Dembická, Biskupské gymnázium Brno, Magické Irsko, 2018

"S komunikací a vstřícností CK jsme moc spokojeny. Registrační systém a platby přímo kanceláři úplně změnily organizaci zájezdů. Dříve to vše byla naše práce."

Vedoucí zájezdu, Gymnázium, Ostrava - Hrabůvka, Cornwall - zapomenutá země, 2015

"Výborná komunikace, odpovědi obratem, ochota, laskavé a profesionální jednání, pro vedoucího zájezdu velmi snadná administrativa (- přihlášky online, platby fakturou)."

Vedoucí zájezdu, Základní škola Kaplice, Malebná jižní Anglie, 2015

"Jednozančné ulehčení práce učitele - žádné vybírání zálohy, platby... i informování přes registrační formlulář CK."

Vedoucí zájezdu, Matiční gymnázium, Ostrava, Města a hory Švýcarska, 2016

"Velmi rychlé a vstřícné jednání, z mé strany naprostá spokojenost. Přihlašovací portál je skvělá věc."

Mgr. Eliška Vacková, Základní škola Na Šumavě, Jablonec nad Nisou, Londýn, Oxford, 2016

"Za sebe velice oceňuji váš portál - jednoduchý, přehledný. Díky tomu jsem s organizací neměla žádnou práci."

Mgr. Alena Havelková, ZŠ a MŠ generála Pattona Dýšina, Krásná Anglie, 2016

"Zvládli jste vše zcela sami. S organizací zájezdu jsem neměl vůbec žádnou práci, čehož si vysoce cením."

Mgr. Vojtěch Bernacik, Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, Praha 2, Malebná Provence, 2015

"Příprava ze strany CK je bezchybná, velmi pomáhá webový registrační systém."

Vedoucí zájezdu, Gymnázium Dačice, To nejlepší z Anglie, 2014

"Velmi oceňuji Váš elektronický způsob registrace žáků a možnost kontroly plateb.Spolupráce s paní Prunerovou byla velmi dobrá.Je to velmi milá, profesionální a vstřícná paní. :-) Stejně tak i pan Kudrnáč"

Vedoucí zájezdu, ZŠ Metelkovo nám., Teplice, Švýcarská mozaika, 2015

"Bezproblémová a rychlá komunikace, snaha vše vyřešit k naší spokojenosti, profesionální přístup. Obrovské plus představuje rezervační systém - neuvěřitelná časová úspora!"

Mgr. Veronika Aubrechtová, Gymnázium Amazon, Praha, Cornwall, 2016

"Snadné, bez komplikací a na papírku stručně a jasně napsané."

Volodymyr S., Gymnázium Hradec Králové, Adventní Londýn, 2018

"Zajímavé. Poprvé jsem se na zájezd hlásila přes internet, ale je to velice chytrý a jednoduchý systém."

Iva K., Gymnázium Palackého, Mladá Boleslav, Berlín, Postupim, 2018

"Přihlášení na zájezd bylo bezproblémové, systém je přehledný"

Monika Ž., Gymnázium Kolín, Cornwall, 2018

"Naprosto bez problémů"

Markéta L., OA Plzeň, Krakov, Osvětim, 2018

"Přihlášení na zájezd proběhlo bez komplikací a přehledně."

Tereza B., OA Praha 2, To nejlepší z Anglie, 2018

"Bylo se snadné snadné zaregistrovat. Všechno dodatečně popsané."

Lan Thi P., Hotelová škola Praha, To nejlepší z Anglie, 2018

"funguje perfektně"

Kateřina M., Zemědělská Akademie Hořice, Katalánské inspirace, 2018

"Přihlášení bylo úplně snadný, žádný problémky"

Michal F., SPŠ a OA Kadaň, Podzimní Londýn, 2018

"Bylo to snadné a přihlásila jsem se vždycky bez komplikací a vše bylo přehledné."

Anna M., Hotelová škola Poděbrady, Londýn, Oxford, 2018

"Naprosto snadné s dostatkem informací..."

Daniel V., SPŠ Kutná Hora, Londýn a Harry Potter, 2018

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
Soubory cookies využíváme pro základní i pokročilé funkce, které Vám usnadňují procházení webu. Také nám pomáhají při optimalizaci stránek i reklamních kampaní, aby byly pro všechny uživatele co nejvíce přínosné. Kliknutím na tlačítko "Souhlasím" povolíte všechny cookies nebo můžete povolit jen technické či nastavit vlastní preference. Všechna preferenční nastavení můžete kdykoliv v budoucnu změnit pomocí tlačítka v levém dolním rohu stránky.

Využití technických cookies je nezbytné pro správné fungování www stránky a všech funkcí. Slouží pouze k technickým účelům stránky a k jejich obsahu nemá přístup žádná třetí strana. Technické cookies umožňují např. vyhledávání, filtrování, nákupy, přihlašování nebo ukládání preferenčního nastavení cookies. Z uvedených důvodů není možné tyto technické cookies deaktivovat a musí být vždy povoleny.

Funkční (preferenční) cookies umožňují www stránce si zapamatovat volby, nastavení a informace, které přímo či nepřímo nastavuje sám uživatel stránky. Jedná se například o jazykovou mutaci stránky, volbu měny, oblíbené nebo naposledy navštívené položky apod. Funkční cookies tak výrazně usnadňují a zpříjemňují procházení stránky. Stejně jako technické cookies jsou i tyto využívány výhradně pro technické účely a jejich obsah není dostupný třetím stranám.

Analytické cookies poskytují informace využívané k analytickým a statistickým účelům provozovatele webu a případně nástrojů třetích stran, které k těmto účelům využívá. Jedná se například o měření návštěvnosti, výkonu a použitelnosti www stránky, reklamních kampaní apod. Díky získaným datům z těchto cookies dokážeme optimalizovat výkon i funkčnost www stránky. Informace získané pomocí těchto cookies jsou zpracovávány souhrnně a zcela anonymně, bez možnosti identifikace konkrétního uživatele.

Marketingové cookies jsou zpravidla využívány našimi partnery k nastavení a optimalizaci relevantního obsahu v jejich partnerské reklamní síti. Veškerá dostupná data jsou tzv. pseudoanonymizována a díky tomu zpravidla není možná identifikace konkrétního uživatele. Poskytnutím souhlasu s využitím těchto marketignových cookies uvidíte v reklamních kampaních obsah a informace relevantní pro vašim zájmům.

Nastavení cookies