Oblíbené zájezdy

Přihlašovací systém

Přípravu zájezdu budete mít při využití našeho systému téměř bez práce! Stručně:

 • Konec sepisování seznamů

 • Už se nemusíte starat o peníze

 • Máte okamžitý přehled o přihláškách

 • Jednoduše komunikujete se všemi účastníky

uvodni stranka systemu.JPG


Ve snaze usnadnit Vám co nejvíce práci s přípravou zájezdu jsme na základě dlouholetých zkušeností vyvinuli systém pro přihlašování žáků a studentů na školní zájezd. Pro Vás to znamená nejen konec sepisování seznamů, vybírání peněz či zjišťování osobních údajů žáků a studentů, ale zároveň budete mít neustále přehled o přihlášených osobách i o jejich platbách. Systém je velice jednoduchý a přehledný, nedá Vám práci se s ním spřátelit:). Zda ho při přípravě zájezdu využijete nebo ne, necháváme na Vašem rozhodnutí, ale jsme si jisti, že Vás přesvědčíme o výhodách jeho použití. Rádi Vám ho ve vaší škole osobně představíme.

A jak to funguje?

 • jako vždy se s Vámi nejdříve domluvíme program a termín zájezdu
 • pošleme Vám kartičky s informacemi k přihlášení, které můžete rozdávat zájemcům o zájezd
 • zájemci se přihlašují přímo na našich stránkách rezervace.protravel.cz
 • obratem dostávají e-mailem jednak předpis plateb s informacemi k úhradě zájezdu a jednak přihlášku, kterou zpravidla podepsanou rodiči odevzdávají Vám ve škole

Výhody pro Vás

 • výrazné usnadnění práce – nestaráte se o osobní údaje účastníků ani o peníze
 • přihláška bez práce - systém generuje přihlášku na zájezd i s kontaktem na rodiče/zákonného zástupce účastníka - podepsaná může posloužit jako doklad/přihláška pro potřeby školy
 • jednoduchá kontrola plateb - máte neustále přehled o aktuálních platbách jednotlivých účastníků (v systému se zobrazí nejdéle za 2 dny po jejich odeslání účastníkem/rodiči)
 • aktuální a přesné informace – máte kdykoliv přístup do systému a vidíte aktuální stav přihlášených/odhlášených účastníků, kontakty na ně i na jejich zákonné zástupce, vše si můžete uložit nebo vytisknout
 • lepší informovanost studentů i jejich rodičů - ti se při přihlášení seznámí (a souhlasí) s důležitými informacemi, jako je např. program zájezdu, pojistné limity nebo storno podmínky při následném zrušení účasti na zájezdu

Výhody pro rodiče:

 • lepší informovanost - mají k dispozici veškeré důležité dokumenty a mohou se tak lépe seznámit s tím, kam své děti posílají, za jakých podmínek a co je obsahem zájezdu
 • větší kontrola - rodiče dostávají totožné zprávy jako přihlášení účastníci, nemusí spoléhat na to, že „jim to děti doma řeknou"
 • snadná úhrada zájezdu – dostanou jasnou a jednoduchou informaci, kdy a jak zájezd bezhotovostně uhradit

Systém využívá každoročně mnoho desítek škol. Máme s ním výborné zkušenosti a věříme, že Vám výrazně ušetří práci. Neváhejte se nás na něj prosím zeptat, vše Vám vysvětlíme. Je to opravdu jednoduché!

vstupni stranka systemu.JPGPokud Vám rovnou chcete dozvědět ještě více, přidáváme podrobnější popis:

Jak jsme uvedli, systém vstupuje do akce ve chvíli, kdy jsme domluveni na programu, ceně a termínu zájezdu. Domluvíme se také na výši a termínu plateb. V tu chvíli my zájezd vložíme do systému a Vám pošleme informace, které budete rozdávat zájemcům o zájezd. Zájemci se pak zpravidla doma s rodiči přihlašují. Na stránkách rezervace.protravel.cz se nejprve registrují (zvolí si přístupové údaje – emailovou adresu a heslo). Na zadaný email jim přijde zpráva s potvrzovacím odkazem. Ten prokliknou, dostanou se zpět na stránku rezervace.protravel.cz a zadáním zvolených údajů se do systému přihlásí.

V systému si pomocí čísla zájezdu zvolí ten správný zájezd, vyplní osobní údaje účastníka a kontakty na zákonného zástupce (pro děti mladší 18 let). Odsouhlasí program zájezdu a všeobecné podmínky a kliknutím na „Přihlásit“ se závazně k zájezdu přihlásí. V tu chvíli dostanou na svůj email i na email zákonného zástupce předpis plateb s platebními údaji, na kterých jsme se společně domluvili a závaznou přihlášku, kterou Vám odevzdají ve škole.

Jednotliví zájemci se takto hlásí a Vy máte vše pod kontrolou. Zřídíme Vám totiž do systému přístup a tak kdykoli uvidíte, kdo je přihlášený a zda, případně kolik už uhradil. Budete mít také k dispozici kontakty (telefon, e-mail) na účastníky a jejich rodiče či zákonné zástupce.

Přihlášky a platby probíhají a automaticky se připisují. V termínu doplatku by měli být všichni zájemci přihlášeni a mít zaplaceno. Snadno zjistíte, zda je třeba ještě někomu přihlášku či platbu připomínat. Finální seznamy si můžete vyexportovat do MS Excel nebo Vám je rádi zpracujeme a zašleme mailem.

Neměli jste téměř žádnou práci a přesto je odjezd zájezdu za dveřmi :)

Co systém také umí:

 • pokud nám předem definujete značení tříd na vaší škole, mohou účastníci zadávat i svou třídu – můžete je pak podle tříd řadit
 • systém můžete využít k přihláškám i platbám, ale je možné využít jen přihlášek a platby vybírat ve škole (v případě zájmu možné účastníky e-mailem upozornit, že se blíží splatnost zálohy/doplatku)
 • systém zdvořile upozorňuje ty, kteří v termínu nezaplatili, aby to napravili
 • v případě zájmu obdržíte na email krátkou notifikaci vždy, když se někdo na zájezd přihlásí
 • můžete z něj exportovat/vytvářet seznamy pro Vaši potřebu (rádi Vám je ale také připravíme sami)
 • můžete z něj bez potřeby zadávání emailových adres zasílat zprávy hromadně všem účastníkům nebo jen vybraným
 • můžete v něm zadat další pedagogický dozor (jméno, e-mail, rodné číslo), na který se Vás vždy ptáme před zajišťováním cestovního pojištění

Co je důležité:

 • na zájezd se musí přihlašovat každý účastník zvlášť a pod unikátní emailovou adresou - rodiče tak nemohou přihlásit 2 děti najednou, musí přihlásit každého zvlášť
 • všem účastníkům zájezdu zůstává účet funkční a mají do něj také kdykoli přístup. Vidí tam, na jaký zájezd jsou aktuálně přihlášeni a jaké platby u nich evidujeme. Najdou tam také veškeré důležité dokumenty - program zájezdu, všeobecné podmínky, limity a pojistné podmínky cestovního pojištění. Pokud jedou opakovaně na další zájezd/-y, mají situaci usnadněnou a na každý další zájezd se jednoduše přihlásí

V případě zájmu se můžete podívat na stručný návod, který popisuje postup přihlášení z pohledu studenta - manuál pro RS (ppsx, 1469kB)

Jaké informace systém zpracovává:

Bez poskytnutí osobních údajů to bohužel nejde. Některé potřebujeme pro zajištění pojištění (rodné číslo), jiné pro zajištění služeb. Ptát se tedy budeme na:

 • jméno a příjmení
 • rodné číslo
 • pohlaví
 • adresu bydliště
 • e-mailovou adresu
 • telefonní číslo
 • třídu
 • informace o alergiích, užívaných lécích, stravovacích potřebách typu vegetariánství či bezlepková dieta (slouží především pro zájezdy do Anglie s ubytováním v hostitelských rodinách)
 • jméno, telefon a e-mailovou adresu zákonného zástupce

S informacemi nakládáme dle zákona o ochraně osobních údajů. Chceme Vás ujistit, že údaje jsou u nás v bezpečí a neposkytujeme je žádným jiným subjektům k reklamním či obchodním účelům.

A jaké jsou Vaše ohlasy po využití systému?

"S komunikací a vstřícností CK jsme moc spokojeny. Registrační systém a platby přímo kanceláři úplně změnily organizaci zájezdů. Dříve to vše byla naše práce."

Vedoucí zájezdu, Gymnázium, Ostrava - Hrabůvka

"Výborná komunikace, odpovědi obratem, ochota, laskavé a profesionální jednání, pro vedoucího zájezdu velmi snadná administrativa (- přihlášky online, platby fakturou)."

Vedoucí zájezdu, Základní škola Kaplice

"Jednozančné ulehčení práce učitele - žádné vybírání zálohy, platby... i informování přes registrační formlulář CK."

Vedoucí zájezdu, Matiční gymnázium, Ostrava

"Velmi rychlé a vstřícné jednání, z mé strany naprostá spokojenost. Přihlašovací portál je skvělá věc."

Mgr. Eliška Vacková, Základní škola Na Šumavě, Jablonec nad Nisou

"Za sebe velice oceňuji váš portál - jednoduchý, přehledný. Díky tomu jsem s organizací neměla žádnou práci."

Mgr. Alena Havelková, ZŠ a MŠ generála Pattona Dýšina

"Zvládli jste vše zcela sami. S organizací zájezdu jsem neměl vůbec žádnou práci, čehož si vysoce cením."

Mgr. Vojtěch Bernacik, Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, Praha 2

"Příprava ze strany CK je bezchybná, velmi pomáhá webový registrační systém."

Vedoucí zájezdu, Gymnázium Dačice

"Velmi oceňuji Váš elektronický způsob registrace žáků a možnost kontroly plateb.Spolupráce s paní Prunerovou byla velmi dobrá.Je to velmi milá, profesionální a vstřícná paní. :-) Stejně tak i pan Kudrnáč"

Vedoucí zájezdu, ZŠ Metelkovo nám., Teplice

"Bezproblémová a rychlá komunikace, snaha vše vyřešit k naší spokojenosti, profesionální přístup. Obrovské plus představuje rezervační systém - neuvěřitelná časová úspora!"

Mgr. Veronika Aubrechtová, Gymnázium Amazon, Praha

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY