Průvodci

Není žádným tajemstvím, že průvodce je nejdůležitějším článkem zájezdu a že především na něm záleží, jestli se vrátíte ze zájezdu spokojeni. Jsme si toho přirozeně vědomi a přizpůsobujeme tomu výběr průvodců našich zájezdů.

Průvodce má na starosti organizaci samotného zájezdu, jeho trasu a časový průběh. Dále samozřejmě podává, pokud možno, poučný a zábavný výklad, zajišťuje ubytování skupiny, řeší nečekané události a vyřizuje vstup účastníků zájezdu do míst, kde se platí vstupné. K tomu všemu by se na Vás měl celou dobu usmívat:)

Pro zajímavost přikládáme krátký úryvek z našich pokynů pro průvodce:
"Průvodce vždy jedná tak, aby byl klient maximálně spokojený. Průvodce naplňuje program zájezdu, informuje účastníky zájezdu o navštívených místech a o organizaci návštěv daných míst, upozorňuje na zajímavosti a pozoruhodnosti.
Průvodce se chová se vší úctou ke všem účastníkům zájezdu, vyjadřuje se slušně, svým chováním a jednáním vždy reprezentuje cestovní kancelář. V případě neshody s klientem hledá řešení, které by klienta uspokojilo, případně vhodný kompromis.
Průvodce vystupuje mile, ochotně, s úsměvem, slušně. Vyhýbá se jakýmkoliv projevům agresivity, hrubosti, vulgarity ať ve vztahu ke klientovi, partnerům CK, nebo k ostatním lidem."

A s radostí se můžeme pochlubit těmito ohlasy od učitelů i studentů

Učitelé Studenti

"Průvodce byl skvělý, vtipný, ochotný vám i něco vysvětlit a i milý :) opět bez stížností"

Quang Vu T., Gymnázium Zikmunda Wintra, Rakovník, Polsko, 2020

"Byl velice milý a ochotný, říkal zajímavé věci a znal místa jako své boty."

Jan M., Gymnázium Zikmunda Wintra, Rakovník, Polsko, 2020

"Naše průvodkyně byla možná malinko upovídaná, ale na druhou stranu jsem ráda, že nám řekla opravdu všechno. Bylo to moc zajímavé."

Klára O., SOŠ civilního letectví, Praha-Ruzyně, Vánoční Míšeň, 2019

"Naše hezká průvodkyně znala každé místo do detailu, žádný chraplavý, starý a nepříjemný hlas, nýbrž mladý, energický a příjemný, uměla i německé názvy, což cením."

Vojtěch F., Gymnázium a SOŠ ekonomická, Sedlčany, Vánoční Drážďány, 2019

"Paní průvodkyně byla příjemná, usmívala se. Povídala zajímavé informace a zavedla nás na krásné místa."

Natálie M., Obchodní akademie a SPgŠ Beroun, Vánoční Norimberk, 2019

"Perfektní, pan Martin uměl skvěle vykládat, zařídil všechno perfektně. Milý a vtipný muž."

Thanh Tung H., Gymnázium Písnická, Praha 4, Berlín pro SŠ, 2019

"Paní průvodkyně toho říkala mnoho a věděla vše. Tomu říkám správný přístup."

Jaroslav H., Gymnázium Lovosice, Paříž pro SŠ, 2019

"Paní průvodkyně byla skvělá. Bylo vidět, že Paříž skutečně dobře zná a o všem ví a vypráví i ty nejmenší detaily, nikoliv však zbytečnosti."

Natálie T., Gymnázium Lovosice, Paříž pro SŠ, 2019

"Líbilo se mi, že jsme na konci zastavili na místě, které ani nebylo na programu a taky mi, že průvodkyně měnila program, které vyhovělo aktuálnímu počasí."

Thuy Bich H., Gymnázium Lovosice, Paříž pro SŠ, 2019

"Pani pruvodkyne byla velice ochotna, se vsim poradila a take predala obrovske mnozstvi uzitecnych informaci!"

Jasmína T., Gymnázium Lovosice, Paříž pro SŠ, 2019