Oblíbené zájezdy

Průvodci

Není žádným tajemstvím, že průvodce je nejdůležitějším článkem zájezdu a že především na něm záleží, jestli se vrátíte ze zájezdu spokojeni. Jsme si toho přirozeně vědomi a přizpůsobujeme tomu výběr průvodců našich zájezdů.

Průvodce má na starosti organizaci samotného zájezdu, jeho trasu a časový průběh. Dále samozřejmě podává, pokud možno, poučný a zábavný výklad, zajišťuje ubytování skupiny, řeší nečekané události a vyřizuje vstup účastníků zájezdu do míst, kde se platí vstupné. K tomu všemu by se na Vás měl celou dobu usmívat:)

Pro zajímavost přikládáme krátký úryvek z našich pokynů pro průvodce:
"Průvodce vždy jedná tak, aby byl klient maximálně spokojený. Průvodce naplňuje program zájezdu, informuje účastníky zájezdu o navštívených místech a o organizaci návštěv daných míst, upozorňuje na zajímavosti a pozoruhodnosti.
Průvodce se chová se vší úctou ke všem účastníkům zájezdu, vyjadřuje se slušně, svým chováním a jednáním vždy reprezentuje cestovní kancelář. V případě neshody s klientem hledá řešení, které by klienta uspokojilo, případně vhodný kompromis.
Průvodce vystupuje mile, ochotně, s úsměvem, slušně. Vyhýbá se jakýmkoliv projevům agresivity, hrubosti, vulgarity ať ve vztahu ke klientovi, partnerům CK, nebo k ostatním lidem."A s radostí se můžeme pochlubit takovými ohlasy od Vás:

"Dobrý den. Moc bych chtěla poděkovat za skvělý zájezd, všechno proběhlo úplně bezchybně. Paní průvodkyně Lucie byla opravdu úžasná, nezahltila děti informacemi, které je nebaví a nezajímají, připravila si to přímo pro ně, zábavnou formou, opravdu moc super. A pan řidič a autobus také :-) Ještě jednou moc děkuji, už si ani nedokážu představit, že bych měla jezdit s někým jiným, s Vaší CK je to vždy na 100% :-) Pěkný den Pavla Kubů, ZŠ jazyků, Karlovy Vary"

Mgr. Pavla Kubů, ZŠ jazyků, Karlovy Vary, Belgická města, 2014

"Srdečně zdravím, jsme již zpět a ráda bych Vám poděkovala i paní průvodkyni za péči a bezproblémové řešeni situaci, které nastaly v průběhu zájezdu. Naše díky (já + moje kolegyně) je skutečně opodstatněné, neboť ne všichni průvodci a řídicí zvládají komunikaci s dětmi a jejich projevy s nadhledem a porozuměním. Paní průvodkyně byla skvělá. Pokud bychom jeli na další zájezd tak rady bychom opět s ní. Z naší školy se studenti vrátili s velice hezkými zážitky a poznatky. Mnohokrát za vše děkuji a zůstávám se srdečným pozdravem"

Mgr. Daniela Martincová, Gymnázium Litoměřická, Praha, Švýcarsko s návštěvou CERNU, 2014

"Chtěla bych Vám poděkovat za skvěle připravený zájezd a také za kvalitní průvodcovské služby paní Ivetě. Vše bylo dokonale připraveno a sladěno. Výběr noclehu byl bez chyby. Také poděkování řidičům, kteří nám ve všem vyšli vstříc a ochotně pomáhali našemu ZTP děvčeti. Děkuji za všechny studenty."

Mgr. Zuzana Batková, Jazykové gymnázium P. Tigrida, Ostrava, Berlín, Postupim, Drážďany, 2014

"Děkuji Vám ještě jednou za spolupráci a chci poděkovat za skvělý zájezd. Co se týče paní průvodkyně, dnes se mě děti ptaly, jestli jsem si tuhle bezvadnou průvodkyni přímo objednala. Byla skutečně úžasná, stejně tak řidiči. Ještě jednou moc děkuji a zdravím Vás"

Mgr. Helena Janatová, ZŠ Broumovská, Liberec, Paříž a Versailles, 2015

"Vážený pane Melichare, ráda bych Vám ještě jednou poděkovala za skvělý zájezd. Obzvláště bych chtěla pochválit průvodkyni Lenku. Byla vždy velmi příjemná, ochotná a připravená. Umí skvěle komunikovat se dětmi a v zásadě nic pro ni nebyl problém. Sami žáci ji ve zpětné vazbě velmi chválili."

Mgr. Veronika Křivancová, , Anglie, 2014

"Ve dnech 27.6.-2.7.14 jsem se s dcerami zúčastnila zájezdu Alžbětinská Anglie. Náš průvodce pan Melichar byl naprosto skvělý, co se týče znalostí Anglie, její historie ale i osobního přístupu a ochoty."

Mgr. Marie Bžunková, , Učitelský zájezd 2014, Alžbětinská Anglie

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY