Oblíbené zájezdy

Co o nás říkáte

Po každém zájezdu Vám posíláme dotazník abychom zjistili, jak jste byli spokojení a jestli můžeme třeba dělat něco lépe. Velice neradi po zájezdu slyšíme z Vaší strany nespokojenost a tak děláme všechno pro to, aby tomu tak nebylo a aby se nám místo toho vracely takovéto ohlasy:

Učitelé Studenti

"Program splnil naše očekávání, časový plán byl výborný. Velice děkujeme za vstřícnost Vaší CK a těšíme se na další spolupráci."

Mgr. Regina Střížová, ZŠ a MŠ Velký Újezd, Vídeň, 2019

"CK jedná rychle, všechny dotazy jsou bezodkladně a téměř okamžitě zodpovězeny, nezatěžuje zbytečnou nebo komplikovanou administrativou."

vedoucí zájezdu, Gymnázium a SOŠ Plasy, Vídeň pro SŠ, 2019

"Zájezd se nám moc líbil, s vaší cestovní kanceláří rádi vyjedeme znovu."

vedoucí zájezdu, ZŠ Obříství, Vánoční Drážďany, 2019

"Skvělá komunikace, zajištění ze strany CK nám plně vyhovovalo, především registrace studentů v systému CK a jejich platby."

Mgr. Martina Kurfürstová, SZŠ a VOŠ zdravotnická Olomouc, Berlín, Postupim, Drážďany, 2019

"Opět jen samá chvála.....a to jsem velmi kritický člověk:-). Zájezd bohatý na zážitky, pestrost a výborné počasí..."

Mgr. Miloslava Býmová, Českoslovanská akademie obchodní, SOŠ Praha, Bavorsko, 2019

"Zájezd se nám moc líbil. Po většině zájezdů se člověk těší domů, ale po tomto mám chuť brzy naplánovat další, třeba na jih Francie (všiml jsem si, že ji také v brožuře nabízíte). Doufám tedy, že za rok, max. 2 se všichni ve stejné sestavě potkáme na cestě do Provence. :) Děkujeme."

Mgr. Lukáš Jedlinský, Gymnázium Lovosice, Paříž pro SŠ, 2019

"Byla to pro nás zájezdová premiéra, nicméně jsme rádi, že jsme zvolili právě vaši CK. Pro příště máme výběr jasný..."

Mgr. Marek Hlaváč, SŠ polytechnická Brno, Jazykový kurz v Brightonu, 2019

"Program zájezdu byl atraktivní pro studenty i pro učitele. Výuka na škole, navštívené památky i města, kde byl volný program, byl zajímavý. Děkujeme za úžasný zájezd. Rádi využijeme Vašich služeb i v budoucnu."

Mgr. Michal Kotek, ZŠ a MŠ Jestřebí, Jazykový kurz v Bournemouth, 2019

"Málokdy se stane, že by skutečně vše klaplo na 100% - a to se nám naštěstí přihodilo. Až budeme plánovat další zájezd (chtěli bychom jet za 2 roky touto dobou), s veškerou důvěrou se obrátíme na vaši CK."

Mgr. Ivana Chalupová, ZŠ Na Habru, Hořice, Jazykový kurz v Bognor Regis, 2019

"Celkový dojem byl velmi dobrý. Rádi bychom v naší škole zavedli tradici takovýchto akcí a protože zájezd proběhl bez problémů, tak se určitě na cestovní kancelář PRO TRAVEL CK znovu obrátíme."

Mgr. Ivana Krejčová, Střední průmyslová škola TOS Varnsdorf, Anglie a jižní Wales, 2019

"Nemáme co vytknout, zájezd se vydařil, vše proběhlo bez problémů a v poklidu. Myslím, že všichni účastníci byli velmi spokojeni, rádi využijeme v budoucnu služeb CK Pro Travel znovu."

vedoucí zájezdu, Cyrilometodějské gymnázium a MŠ v Prostějově, Londýn a Harry Potter, 2019

"Celkový dojem je vynikající. S Vaší cestovní kanceláří bych jel i příště."

Mgr. Jan Podpěra, ZŠ Mšeno, Krásná jižní Anglie, 2019

"Zájezd do Anglie byl velice zdařilý, všechno vyšlo podle plánu. Panovala příjemná atmosféra a spokojení byli nejen učitelé, ale i žáci."

Mgr. Kateřina Hocmannová, 22. základní škola Plzeň, To nejzajímavější z Anglie, 2019

"Celkový dojem je moc fajn. Myslím, že i studentům se líbilo. Bonusem bylo samozřejmě počasí, protože za celý týden nespadla ani kapka deště - a pak nám mají studenti věřit, když jim tvrdíme, že v Anglii často prší... :-) Děkujeme."

Mgr. Edita Krouská, Gymnázium Sušice, Královská Anglie, 2019

"Program zájezdu přesně odpovídal našim požadavkům. Paní průvodkyně byla skvělá, stále pozitivně naladěná profesionální. Viděli jsme ohromné množství památek. Ke každé památce měla paní Tereza stručný, věku adekvátní výklad. Nad očekávání vydařený výlet. Budu z toho dlouho "žít". Vše bylo perfektní. Děti i rodiče nadšení."

Mgr. Jana Hrůzková, ZŠ a MŠ Kamenický Šenov, Londýn, Stonehenge, 2019

"Velmi dobrá a rychlá komunikace, CK zařídila spoustu věcí, které jsem dřív musela zařizovat sama. Celkový dojem ze zájezdu je vynikající. Práci všech ze strany CK hodnotím jako bezvadně odvedenou. Děkuju."

Mgr. Kateřina Žežulková, Základní škola Praha 3, Budapešť, 2019

"Kvalitou a úrovní zájezdu jsme byli doslova překvapeni a spokojenost je tedy veliká. Moc děkujeme."

vedoucí zájezdu, SŠ služeb a řemesel Stochov, Královská města na Dunaji, 2019

"Viděli jsme skutečně to nejzajímavější z Holandska během tří dnů. Vše bylo dobře promyšlené a navštívené objekty nádherné! Krása střídala nádheru a my se jen "kochali". Obzvlášť dojemné bylo setkání u hrobu Jana Amose Komenského. Nádhera, zůstane dlouho v našem srdci!!!"

Mgr. Šárka Vejvodová, , Rozmanitosti Nizozemska, 2019

"Moc děkujeme a velmi jsme si celý zájezd užili. Do budoucna počítáme s vaší cestovní kanceláří jako s organizátorem našich školních výjezdů. Děkujeme."

Mgr. Matěj Pártl, ZŠ a MŠ Nehvizdy, Krakov, Osvětim, 2019

"Výborně nastavený program, vše jsme ideálně stíhali, náročnost byla odpovídající. Velmi dobrý výběr míst co se týče atraktivnosti. Vše proběhlo dle plánu, navštívená místa byla atraktivní, vše fungovalo. Nádherná oblast, přejezdy mezi místy byly tak akorát k odpočinku a nabrání energie na další zážitky."

Mgr. Petra Cittová, ZŠ a MŠ Praha-Vinoř, Hornorýnské trojmezí, 2019

"Máme nezapomenutelné zážitky. Byli jsme velmi spokojeni. Budeme všem doporučovat a těšíme se zase na další zájezdy s Vaší CK."

Mgr. vedoucí zájezdu, SŠ živnostenská Sokolov, Města a hory Švýcarska, 2019

"Zájezd se všem velmi líbil, viděli jsme spoustu zajímavých míst a máme krásné zážitky a vzpomínky. Děkujeme!"

Mgr. Dagmar Bršťáková, 1. ZŠ Cheb, Salzburg a Orlí hnízdo, 2019

"Úchvatné! Děti jsou nadšené, a já také - zejména z organizace a přístupu CK. Opravdu jsem nemusela vůbec nic řešit, stačilo dětem zájezd nabídnout, říci, jak se přihlásit a pak už jen přijít k autobusu."

Mgr. Jana Randlová, ZŠ a MŠ Malšice, Vánoční Pasov, 2019

"Celkový dojem ze zájezdu byl dobrý díky Lence Preisové z CK a její péči a přípravě zájezdu. Děti byly hodné, program byl báječný. Jen počasí nám nepřálo, ale s tím se nedalo nic dělat."

Mgr. Kateřina Žežulková, Základní škola Praha 3, Berlín a Postupim, 2019

"Celý zájezd byl profesionálně připraven a zorganizován. Cestovní kancelář PROTRAVEL bychom určitě doporučily dalším školám. Za vše děkujeme a naši žáci byli absolutně nadšení."

Mgr. Helena Lyerová, 28. základní škola Plzeň, Jazykový kurz v Torquay, 2019

"Ze zájezdu do Bognor Regis přijeli studenti nadšení. Spojení významných pamětihodností Londýna, skanzenu Weald and Downland Living Museum a bílých útesů se jim zdála ideální. Chválili si vstřícnost a pohostinnost hostitelských rodin, kvalifikovanost anglických učitelů, příjemné vystupování a spolehlivost průvodkyně i profesionalitu řidičů."

Mgr. Blanka Dočekalová, SPŠ kamenická a sochařská, Hořice, Jazykový kurz v Bognor Regis, 2019

"Velmi dobrá komunikace mezi CK a naší školou, snaha vyjít vstříc a velká ochota ze strany CK. Děkujeme za organizaci zájezdu, velká spokojenost s CK."

Mgr. Petra Šauflerová, ZŠ Kaplice, To nejlepší z Anglie, 2019

"Výborný - a už se po Roudnici šíří. Čili děkujeme!"

Mgr. Jana Kolková, Gymnázium Roudnice nad Labem, Jazykový kurz v Brightonu, 2019

"Organizaci zájezdu s PRO TRAVEL CK mohu doporučit všem školám."

Mgr. Miluše Kvěchová, ZŠ a MŠ Stod, Královský Londýn, 2019

"Děkujeme za skvělou spolupráci a perfektní přípravu programu. Velice oceňujeme Váš praktický systém pro přihlašování žáků, platbu a zasílání všech důležitých informací. Moc pěkné jsou i Vaše tištěné brožury pro každý zájezd - využíváme cestou a také později pro zopakování ve výuce. Rádi s Vámi zase pojedeme. Děkujeme za skvělou spolupráci!"

vedoucí zájezdu, Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou, Anglie a jižní Wales, 2019

"S CK PRO TRAVEL jsme byli spokojeni stejně jako se všemi předchozími zájezdy."

PhDr. Anna Borůvková, SOŠ Drtinova, Praha 5, Londýn, Canterbury, 2019

"Se službami CK jsem velmi spokojená. Veškerá jednání jsou vedená v naprosto pohodové atmosféře na profesionální úrovni, žádná přání nebo připomínky nejsou brány jako problém, z jednání je cítit ochota a vstřícnost. Určitě budu i v budoucnu využívat programy jak pro pedagogy tak i pro školní skupiny."

Účastnice zájezdu pro pedagogy, 2018, , Zahrady a pobřeží jižní Anglie, 2018

"Na zájezd jsem pozvala svoji kamarádku. Ta doporučila dalším dvěma kolegyním z nemocnice. Všechny jsme byly spokojené. Nad očekávání. Rády s vámi pojedeme i příští rok."

Účastnice zájezdu pro pedagogy, 2018, , Zahrady a pobřeží jižní Anglie, 2018

"Už při úvodní komunikaci jsem si říkala,že vše až podezřele skvělé.Ale i následný samotný zájezd můj dojem potvrdil. Ochota zajistit vše potřebné, náhradní večeři, cenová relace. Proste nejlepší CK,se kterou jsme kdy na školní zájezdy jeli."

Mgr. Jana Kazdová, ZŠ Česká Třebová, Švýcarsko, 2018

"Kdysi jsme si Vás vybrali na zkoušku pro zájezd do Francie (měli jsme k dispozici katalogy různých CK) a od té doby s Vámi jezdíme stále."

Mgr. Lenka Zadinová, Akademie Světlá nad Sázavou, Maďarská města, 2018

"Z celého zájezdu jsem zcela nadšená!!! Organizací, paní průvodkyní, anglickým koordinátorem, dopravou, řidiči, programem,..."

Mgr. Věra Snížková, FZŠ Praha 5, Jazykový kurz v Chesteru, 2018

"Při příští organizaci zájezdu na naší škole nebudu váhat a jednoznačně opět zvolím vaší cestovní kancelář. Rovněž doufám, že se budu moci opět setkat s anglickou koordinátorkou, která byla naprosto úžasná hostitelka ochotná sdílet nejen svůj dům, zážitky, zkušenosti, ale také nekončící proud energie."

Vedoucí zájezdu, SPŠ Kutná Hora, Londýn a Harry Potter, 2018

"Komunikace s CK byla rychlá, vše zařízeno dle našich požadavků. S procesem zajišťování zájezdu a následně i jeho vlastním průběhem jsme byli naprosto spokojeni, byl to úžasný zážitek."

Mgr. Romana Klusáková, , Salzburg, Hallstatt, 2018

"Výborně zvolený program, dost času i pro volný čas, výborná spolupráce s průvodkyní Kristýnou, která vždy zohlednila naše požadavky."

Mgr. Markéta Věříšová, OA Hovorčovická, Praha, Berlín pro střední školy, 2018

"Výborné, jako vždy. Již jsme jeli několikrát a příští rok se rádi vrátíme :-)"

Vedoucí zájezdu, ZŠ Jižní předměstí Rokycany, Berlín a Tropical Islands, 2018

"Skvělá komunikace s CK, nic nebyl problém, plnili jste všechna naše přání. Ve Vašem jednání nemáte co zlepšovat, kéž by byli všichni tak příjemní v komunikaci a řešení problémů jako Vy."

Mgr. Ilona Hauzrová, OA Jindřichův Hradec, Italská mozaika, 2018

"Výborný, spokojenost po všech stránkách. Děkujeme! Budeme Vás doporučovat......"

Mgr. Olga Jünglingová, Gymnázium a SŠ Přerov, Paříž pro střední školy, 2018

"Pecka! Děti byly nadšené, rodičové spokojení. Líbilo se nám moc."

Mgr. Klára Filipová, ZŠ Litoměřice, Mnichov a Legoland, 2018

"Se zájezdem jsme byli všichni velmi spokojeni.Ráda bych také vyjádřila pochvalu a poděkování CK za vstřícnost při řešení problémů."

Mgr. Jindřiška Vašáková, ZŠ Broumov, Vídeň, 2018

"komunikace perfektní, způsob přihlašování, evidence údajů, pokyny k zájezdu na jedničku, zájezd nám byl ochotně ušit na míru, dle našich požadavků a přání"

Mgr. Ivana Kleinová, ZŠ Tachov, Jižní Anglie, 2018

"Nádhera! Už se těšíme na další cesty."

Mgr. Jana Nováková, Gymnázium Kolín, Severní Francie, 2018

"Absolutní spokojenost, vždy vyjdou vstříc ve všem."

Mgr. Barbora Janitorová, ZŠ Orlová-Lutyně, Malebné Skotsko, 2018

"Jako vždy jste nás nezklamali, teď už zařizujete i počasí na přání, jak vy to děláte?"

Mgr. Ilona Borovcová, SOŠ Drtinova, Praha, Krakov, Osvětim, Vělička, 2018

"Děkuji za profesionální přístup, odbornou připravenost a velmi vstřícné chování."

Vedoucí zájezdu, SŠ a VOŠ zdravotnická, Krakov, Osvětim, 2018

"Jsme nadmíru spokojeni s organizací, vstřícností průvpdce i celé CK PRO TRAVEL. Děkujeme za zorganizování zájezdu."

Vedoucí zájezdu, ISŠ živnostenská, Plzeň, Švýcarsko, 2018

"Jako již po několikáté bych ráda touto cestou pochválila PRO TRAVEL a jmenovitě pana Tomana. Zájezd byl skvělý,ve všech položkách dávám 5 hvězdiček!!!! Těšíme se na další spolupráci!"

Mgr. Petra Cittová, ZŠ Vinoř, Jižní Morava a Rakousko, 2018

"Podle mých dlouholetých zkušeností byl tento zájezd jeden z nejlepších, ne-li nejlepší, který jsme kdy se studenty našeho gymnázia absolvovali. Velice si cením organizační přípravy vaší cestovní kanceláře, perfektní jazykové vybavenosti a hlubokých znalostí pana průvodce a pohodového jednání stále usměvavých pánů řidičů."

Mgr. Jiřina Stýblová, Gymnázium Klatovy, Srdce Anglie, 2018

"Skvěle zařízeno, vstřícný přístup, velmi pěkné ubytování, perfektní program. Těšíme se na další spolupráci."

Vedoucí zájezdu, ZŠ Jeremenkova, Praha, Katalánsko, 2017

"Mnohokrát děkujeme za příjemně zorganizovaný a velice povedený výlet. Rozhodně doporučujeme i dalším skupinám."

Vedoucí zájezdu, ZŠ Čachovice, Krakov, Osvětim, 2017

"Děkujeme za spolupráci. Jsme s Vámi velmi spokojeni a těšíme se v příštím školním roce do Vídně."

Vedoucí zájezdu, ZŠ Březnice, Salzburg, 2017

"Výborný zájezd, maximální spokojenost dětí i učitelů."

Vedoucí zájezdu, ZŠ Osek, Salzburg a Orlí hnízdo, 2017

"Školní zájezd se vydařil po všech stránkách a zaslouží si právem maximální počet hvězdiček. Vaše CK získala dalšího věrného a spokojeného klienta, který Vaše znamenité služby rád využije i v příštích letech. Děkujeme za všechno!"

Mgr. Pavel Špaček, ZŠ Sokolovská, Velké Meziříčí, Mnichov, Labutí zámky, 2017

"Zájezd se opravdu povedl. Jsem naprosto spokojen."

Mgr. Ondřej Janda, SŠ informatiky, Plzeň, Emiglia Romagna a Benátky, 2017

"Naprostá spokojenost, určitě využijeme vašich služeb znovu."

Vedoucí zájezdu, Soukromá SUPŠ Zámeček, Plzeň, Londýn, Avebury, Bath, 2017

"Naprosto skvělý výlet, máme plno fotek, celý týden nejsme schopni dělat nic jiného, než si v hodinách prohlížet fotky a videa, důležité je, že naši žáci jsou velmi spokojení, prostě super! Přijeli jsme unavení, nevyspalí, ale šťastní a spokojení!"

Mgr. Alena Kubánková, ZŠ a MŠ TGM Bílovec, Jižní Anglie, 2017

"Od prvního jednání s CK jsem byla velice spokojena, se zajištěním i průběhem zájezdu."

Mgr. Helena Marholdová, ZŠ Řehořova, Brno, Jazykový kurz v Brightonu, 2017

"Toto byl náš třetí zájezd s Vaší kanceláří a už teď víme, že nebyl poslední. Mockrát děkujeme za sebe i naše děti!"

Mgr. Lucie Pecinová, ZŠ Štefánikova, Hradec Králové, Královská Anglie, 2017

"Všichni si uchováme krásné a hluboké zážitky ze Skotské krajiny i kultury. S Vaší CK pocestujeme rádi zase."

Mgr. Andrea Ehret, SOŠ civilního letectví, Praha, Skotsko, 2017

"Od prvního kontaktu, přípravy, reakce na změny a nakonec i průběh, vše bylo bez chyby."

Vedoucí zájezdu, ZŠ Poštovní, Karlovy Vary, Londýn, Oxford, 2017

"Pokud ještě pojedeme do zahraničí, rádi znova s Vaší cestovkou"

Mgr. Zuzana Musilová, ZŠ Staňkova, Pardubice, Jazykový kurz v Brightonu, 2017

"Program byl výborně připravený a zpracovaný. Spolupráce s řidiči i paní průvodkyní neměla chybu."

Mgr. Marie Nováková, ZŠ Školní, Štětí, Londýn a Harry Potter, 2017

"Kdybych jela zase s dětmi na zájezd, volila bych Vaši CK, vím, že se mohu spolehnout na to, že vše bude zajištěno. Děkuji."

Mgr. Jana Falátová, ZŠ Jižní předměstí Rokycany, Jazykový kurz v Bournemouth, 2017

"Perfektní, pokud zůstanou služby na této úrovni rádi pojedeme s vaší CK příště znova."

Vedoucí zájezdu, Gymnázium Jana Keplera, Praha, Londýn s výukovými aktivitami, 2017

"Přesvědčili jste mne o tom, že při výběru a organizování dalšího zájezdu se opět s radostí a důvěrou obrátím na vaši cestovní kancelář. Vše klape tak, jak má."

Vedoucí zájezdu, ZŠ a MŠ Předměřice nad Labem, Londýn a jižní Anglie, 2017

"Celkový dojem z celého zájezdu je výborný. Naši žáci si přivezli nečekané zážitky, obohatili se o nové vědomosti a získali jedinečné znalosti.Díky skvělým řidičům a vynikající paní průvodkyni, bohatému programu a jeho rozmanitosti jsme zažili řadu mimořádných a silných okamžiků, na které budeme my i naši žáci dlouho vzpomínat. Celá komplexní organizace zájezdu ze strany Pro Travel byla naprosto bezproblémová, profesionální a maximálně příjemná."

Mgr. Naděžda Nováková, Matiční gymnázium, Ostrava, Skotsko s výletem na Skye, 2017

"Zájezd byl jako vždy výborný stejně jako komunikace s CK. O naší spokojenosti nejlépe vypovídá fakt, že s PRO TRAVEL cestujeme do Británie víc než dvacet let."

Mgr. Hana Habrzettlová, První české gymnázium v Karlových Varech, Jihozápadní Anglie a Wales, 2017

"úúúúúžasné"

Mgr. Ilona Borovcová, SOŠ Drtinova, Praha, Skotsko s výletem na Skye, 2017

"Jsme moc spokojeni"

Mgr. Ivana Motýlová, Trojské gymnázium, Praha, Polsko, 2016

"Jako každý rok jsme byli velmi spokojení."

Vedoucí zájezdu, Gymnázium P. Křížkovského, Brno, Města a hory Švýcarska, 2016

"CK Protravel naplnila naše očekávání - dodržela vysokou kvalitu služeb, kterou jsme už zažili i při předchozích akcích."

Mgr. Lenka Zadinová, Akademie, Světlá nad Sázavou, Solná komora, 2016

"Děti byly nadšené, jakož i my a příští rok chceme jet zase"

Vedoucí zájezdu, ZŠ Kozinova, Praha, Vánoční Drážďany, 2016

"Byli jsme velmi spokojeni. Měli jsme navíc krásné počasí, takže to naši spokojenost ještě umocnilo. Určitě se k CK PRO TRAVEL budeme vracet. Děkujeme."

Mgr. Jana Novotná, Soukromá SOŠ START, Praha, Berlín, 2016

"Se zájezdem jsme byli spokojení ve všech ohledech. Děkujeme moc za krásný zážitek."

Mgr. Jitka Pelcmanová, 31. ZŠ Plzeň, Pasov a Stezka v korunách stromů, 2016

"opakovaně výborná zkušenost, příště se na CK Protravel bez obav zase obrátíme"

Mgr. Jana Juříková, Gymnázium Na Zatlance, Praha, Berlín, Sachsenhausen, 2016

"Se zájezdem jsme byli všichni velice spokojeni. Byl to zájezd, při kterém jsme získali nejen spoustu poznatků, ale zároveň jsme se i dobře pobavili."

Vedoucí zájezdu, SOŠ Drtinova, Praha, Berlín - hlavní město SRN, 2016

"S celým zájezdem jsme byli všichni spokojeni, vše proběhlo bez problémů a velmi oceňujeme přípravu a profesionální přístup jak p.Melichara z CK, tak i slečny průvodkyně."

Vedoucí zájezdu, ZŠ Nepomuk, Londýn, Stonehenge, 2016

"Se zájezdem a službami kanceláře jsme mimořádně spokojeni."

Vedoucí zájezdu, Gymnázium Kolín, Tajemství severní Anglie, 2016

"S letošním zájezdem do Londýna jsme byli všichni spokojeni. Od žáků a rodičů se mi dostala pochvalná zpětná vazba. Krásné počasí pak bylo třešničkou na dortu."

Mgr. Eliška Vacková, ZŠ Na Šumavě, Jablonec nad Nisou, Londýn, Oxford, 2016

"Zájezd byl velmi zdařilý, počasí nám přálo, děti jsme neztratili a tak máme krásné zážitky z celého výletu."

Vedoucí zájezdu, Tyršova ZŠ, Plzeň, Londýn, Oxford, 2016

"Vynikající!!!"

Mgr. Markéta Cejthamrová, Gymnázium Plasy, Anglie, 2016

"Skvělá nová zkušenost s CK pořádající zájezdy pro školy."

Mgr. Veronika Aubrechtová, Anglicko-české gymnázium AMAZON s.r.o., Cornwall, 2016

"Jsme nadšení všichni. Děti i my. Už jsem mluvila i s některými rodiči a jsou rádi, že děti pustili."

Mgr. Kateřina Ciprová, ZŠ a MŠ Zaječov, Londýn pro ZŠ, 2016

"Určitě se při nejbližší příležitosti obrátíme znovu na Vaši cestovní kancelář."

Mgr. Agnesa Šteindlová, ZŠ Beneše, Šumperk, Vánoční Bratislava, 2016

"Naprostá spokojenost"

Mgr. Ivana Kubánková, SŠ technická a řemeslná, Nový Bydžov, Salzburg a okolí, 2016

"Krásné zážitky, CK - profesionalita, solidnost, vstřícnost. Mám zkušenosti v oblasti CR, neváhal bych využít služeb PRO TRAVEL znovu."

Mgr. Jiří Neumann, SŠ stravování a služeb Karlovy Vary, Jazykový kurz v Brightonu, 2015

"Nemám žádné výhrady, maximální spokojenost."

Mgr. Pavla Nádvorníková, ZŠ Čerčany, Berlín s jazykovým kurzem, 2015

"98%, počasí to nezařídí žádná cestovka."

Mgr. Jan Novák, Gymnázium T. G. Masaryka, Litvínov, Berlín s jazykovým kurzem, 2015

"Děkuji PRO TRAVEL CK, s.r.o. za perfektní a profesionální přístup. Doporučuji všem!!!"

Mgr. Barbara Bláhová, ZŠ J. E. Purkyně, Libochovice, Jazykový kurz v Brightonu, 2015

"Vše perfektní, výborná průvodkyně spolu se skvěle sehranými pány řidiči. Vše skvěle načasováno, jakékoliv potřeby řešeny ihned. Rádi Vás znovu využijeme i doporučíme."

Mgr. Martina Bočková, ZŠ Čerčany, Jazykový kurz v Brightonu, 2015

"Jedním slovem: SUPER. Děkujeme."

Mgr. Ludmila Hrubá, ZŠ Buzulucká, Teplice, Berlín s jazykovým kurzem, 2015

"Celkový dojem máme všichni opravdu ten nejlepší! Na zpáteční cestě jsme se s dalšími učitelkami domlouvaly, že určitě napíšeme pochvalu. Díky a jen tak dál! :)"

Vedoucí zájezdu, ZŠ České Meziříčí, Berlín s jazykovým kurzem, 2015

"Super!!! Nejen z ohlasu dětí, ale psali už i rodiče, že se dětem moc líbilo."

Mgr. Dagmar Hrubá, ZŠ Blovice, Jazykový kurz v Brightonu, 2015

"Všichni jsme byli maximálně spokojeni, ba nadšeni."

Mgr. Stanislava Peerová, ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Jazykový kurz Salzburg, 2015

"Byli jsme naprosto spokojeni! Velmi děkujeme za krásný týden!"

Vedoucí zájezdu, ZŠ TGM Mladá Boleslav, Jazykový kurz v Brightonu, 2015

"Jsem velmi spokojená s profesionálním a zároveň lidským přístupem ve všech fázích přípravy i průběhu zájezdu. CK PRO TRAVEL mohu jen doporučit."

Mgr. Dana Kopecká, ZŠ Štěchovice, Jazykový kurz v Hastings, 2015

"celkový dojem je jednoznačně výborný"

Mgr. Eva Tomková, Integrovaná SŠ, Jesenice, Jazykový kurz v Brightonu, 2015

"Spolehlivost, serióznost, vstřícnost."

Mgr. Dagmar Horváthová, SPŠ stavební, Havířov, Jazykový kurz v Hastings, 2015

"Nejlepší ze všech zájezdů, které jsem s dětmi absolvovala - a to jezdíme každé dva roky. Děti si chválily rodiny i výuku ve škole, jsou plni zážitků a ani se jim nechtělo vracet."

Mgr. Barbora Janitorová, ZŠ Školní, Orlová-Lutyně, Jazykový kurz v Brightonu, 2015

"Zájezd hodnotím jako velice vydařený. Vaší cestovní kanceláři a dopravci není co vytknout."

Mgr. Světlana Caputová, Gymnázium Třinec, Katalánsko, 2015

"Naprostá spokojenost, skvělý servis"

Mgr. Zdeňka Zámečníková, Gymnázium Vimperk, Švýcarsko, 2015

"Vzhledem k tomu, že jsem zájezd objednala a asi za necelých 14 dní jsme jeli, vše bylo perfektně připravené."

Mgr. Alena Nosková, 31. ZŠ Plzeň, Bavorský les, 2015

"Zájezd se nám i žákům velice líbil. Též paní ředitelka byla nadšená:-)"

Vedoucí zájezdu, Gymnázium Příbram, Berlín, Postupim, 2015

"Naši žáci byli ze zájezdu nadšení, vrátili se plní dojmů a hodnotili ho velmi pozitivně. Nezaznamenali jsme žádnou stížnost. Kladných reakcí jsme se dočkali i od rodičů."

Mgr. Klára Filipová, Masarykova ZŠ, Litoměřice, Mnichov, Legoland, 2015

"DĚKUJEME! A doufám, že příště zase s Vámi!"

Mgr. Jiřina Kotyková, Gymnázium Kolín, Florencie, Řím, 2015

"zájezd se nám moc líbil, vše proběhlo bez problémů"

Vedoucí zájezdu, Gymnázium dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, Malebná Provence, 2015

"Jsem naprosto spokojený. Na zájezd budeme já, kolegové i studenti vzpomínat rádi."

Mgr. Vojtěch Bernacik, Českoslovanská akademie obchodní, Praha, Malebná Provence, 2015

"Mam radost, ze jsme našli CK na příští výlet!"

Mgr. Ludmila Sidejová, Gymnázium pro sluchově postižené, Praha, Londýn a jižní Anglie, 2015

"Maximální spokojenost. Děkujeme za příjemně strávený týden."

Mgr. Kamila Mecová, Gymnázium, Ostrava - Hrabůvka, To nejlepší z Anglie, 2015

"dojem 100% pozitivní, neobjevil se žádný zádrhel, obrovská spokojenost!"

Mgr. Lucie Pecinová, ZŠ Štefánikova, Hradec Králové, Londýn a jižní Anglie, 2015

"Vasi cestovku budu doporucovat,radi s vami pojedeme jako skola znovu,diky!"

Mgr. Jitka Jandová, 2. ZŠ Sedlčany, Londýn, Windsor, 2015

"nemám co vytknout, velmi si např. cením brožurky, kterou děti dostali v autobuse na cestě tam (zajímavé informace, hravá forma)"

Mgr. Lucie Vavřínová, ZŠ Komenského, Ústí nad Orlicí, Londýn, Stonehenge, 2015

"Chtěli bychom touto cestou velice poděkovat za vynikající zájezd zorganizovaný Vaší cestovní kanceláří. Opět jsme se ujistili v tom, že jste nejlepší a do dalších let jsme opět PRO abychom Vám i nadále zůstali věrní a pokračovali ve spolupráci :-) Doufám, že i vy budete nadále PRO... Přejeme hodně úspěchů a moc děkujeme za nezapomenutelné zážitky z milované Anglie."

Mgr. Renata Šilhánková, 22. ZŠ Plzeň, To nejlepší z Anglie

"S CK jsem byli velmi spokojení, se službami, programem, komunikaci. Do budoucnosti plánujeme využívat služeb vaší CK"

Mgr. Ivana Širková Šifelová, ZŠ Mníšek pod Brdy, Londýn, Oxford, Windsor, 2015

"Dojem? Ten nejlepší!!!"

Mgr. Miluše Typoltová, ZŠ Járy Cimrmana, Lysolaje, Romantická Anglie, 2015

"Pokud budu organizovat zájezd v následujících letech opět já, určitě se zase obrátím na vaši cestovní kancelář. Moc za vše děkujeme!"

Mgr. Pavel Srb, 21. ZŠ Plzeň, Severní Wales, 2015

"Studenti i učitelé spokojení. Děkujeme."

Mgr. Dagmar Zdráhalová, OA Tomáše Bati, Zlín, To nejlepší z Anglie, 2015

"Velmi děkuji CK, že již v přípravném období se mnou úzce spolupracovala a byla ochotná mi uzpůsobit program na míru. Děti byly nadšené a říkaly to i doma. Přišlo asi 10 děkovných emailů z 40 žáků, což je neobvykle mnoho."

Mgr. Věra Žádníková, ZŠ sv. Voršily, Praha, Londýn, Oxford, Portsmouth, 2015

"Byli jsme moc spokojení. Už plánujeme další rok."

Mgr. Jitka Smekalová, Gymnázium P. Křížkovského, Brno, Švýcarsko s návštěvou CERNU, 2014

"Užili jsme si to :-) a děkujeme"

Vedoucí zájezdu, ZŠ Metelkovo nám., Teplice, Švýcarská mozaika, 2014

"Děkujeme za vstřícnost a rychlé jednání!"

Mgr. Liesbet Cvrčková, Gymnázium Klášterec nad Ohří, Vánoční Vídeň, 2014

"Organizace zájezdu i průvodcovské služby byly na vysoké profesionální úrovni, byly jsme velmi spokojené."

Mgr. Jitka Synáčková, Gymnázium Opatov, Praha, Vánoční Vídeň, 2014

"Byli jsme velmi spokojeni a rádi využijeme opět služby Vaší CK."

Vedoucí zájezdu, Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod, Vánoční Drážďany, 2014

"Jsem se spoluprací s vaší cestovní kanceláří velmi spokojená. Vše "klaplo" na jedničku!"

Vedoucí zájezdu, Gymnázium Cheb, Vánoční Drážďany, 2014

"Zájezd se nám i studentům velmi líbil. Byli jsme velmi spokojeni s přístupem p. průvodkyně i řidičů."

Vedoucí zájezdu, Gymnázium a Střední odborná škola dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, Magické Irsko

"Byli jsme velmi spokojeni."

Mgr. Hana Palkovičová, Gymnázium, Jablonec nad Nisou, Jazykový kurz v Yorku, 2014

"Celkový dojem je velmi dobrý. Zájezd byl naplánován dobře, v krátké době jsme viděli opravdu hodně míst. Ohlasy mezi dětmi jsou jen pozitivní. Pokud budu v budoucnu plánovat znovu zájezd, určitě se zase obrátím na vaši CK."

Mgr. Terezie Bremová, , Krásná Anglie, 2014

"Velmi dobrý dojem z celého zájezdu, pokud bychom chtěli jet s dětmi znovu do zahraničí, velmi rádi bychom opět využili služeb CK PRO TRAVEL."

Vedoucí zájezdu, Základní škola a Mateřská škola Praha - Vinoř, Jazykový kurz v Hastings

"Úžasný, povedený výlet, všichni byli velmi spokojeni!!!DĚKUJEME!!!"

Mgr. Petra Cittová, Základní škola a Mateřská škola Praha - Vinoř, Bavorské klenoty a Salzburg, 2014

"Děkujeme za perfektní organizaci školního zájezdu na jihovýchod Anglie a ostrov Wight, příjemným překvapením pro nás byly usměvavé tváře pánů řidičů, které jim vydržely až do návratu před školu."

Mgr. Jiřina Stýblová, Gymnázium Vrchlického, Klatovy, Malebná jižní Anglie, 2015

"Velmi oceňujeme Vaši spolupráci v době přípravy zájezdu. Měly jsme s kolegyní velká očekávání a ta se nejen naplnila, ale realita je i předčila. Příště pojedeme opět s vámi."

Vedoucí zájezdu, Gymnázium Kolín, Skotsko s výletem na Skye, 2014

"Oceňuji vaši péči před odjezdem. Byla dostačující. Jako klientka vítám váš milý a decentní přístup. Na základě ohlasů jak od učitelek, tak od dětí, jsme si zájezd vychutnali všichni. Mnozí by se okamžitě vrátili zpět do Londýna. Někteří kolegové ve sborovně smutně hleděli, protože po našem líčení nejspíš zatoužili po Londýnu též."

Vedoucí zájezdu, ZŠ Žižkov, Kutná Hora, Londýn, Londýn, Londýn, 2014

"Dobrý den, děkuji Vám za zajištění mé účasti na úžasném školním zájezdu. Oceňuji hlavně kvalitní organizaci, výborně připravenou a milou paní průvodkyni a v neposlední řadě milé pány řidiče, kteří byli spolu s paní průvodkyní všem vždy po ruce, připraveni splnit s úsměvem na tváři každé přání a požadavky účastníků zájezdu. Musím přiznat, že je to nejlepší zájezd, jehož jsem byla účastníkem, sice jsem momentálně na mateřské dovolené, ale pokud budu mít v budoucnu možnost jet jako pedagogický dozor se svými žáky do Anglie, určitě nebudu váhat a budu kontaktovat právě Vás."

Mgr. Štěpánka Jenčíková, , Londýn a okolí, 2014

"Dobrý den. Moc bych chtěla poděkovat za skvělý zájezd, všechno proběhlo úplně bezchybně. Paní průvodkyně Lucie byla opravdu úžasná, nezahltila děti informacemi, které je nebaví a nezajímají, připravila si to přímo pro ně, zábavnou formou, opravdu moc super. A pan řidič a autobus také :-) Ještě jednou moc děkuji, už si ani nedokážu představit, že bych měla jezdit s někým jiným, s Vaší CK je to vždy na 100% :-) Pěkný den Pavla Kubů, ZŠ jazyků, Karlovy Vary"

Mgr. Pavla Kubů, ZŠ jazyků, Karlovy Vary, Belgická města, 2014

"Srdečně zdravím, jsme již zpět a ráda bych Vám poděkovala i paní průvodkyni za péči a bezproblémové řešeni situaci, které nastaly v průběhu zájezdu. Naše díky (já + moje kolegyně) je skutečně opodstatněné, neboť ne všichni průvodci a řídicí zvládají komunikaci s dětmi a jejich projevy s nadhledem a porozuměním. Paní průvodkyně byla skvělá. Pokud bychom jeli na další zájezd tak rady bychom opět s ní. Z naší školy se studenti vrátili s velice hezkými zážitky a poznatky. Mnohokrát za vše děkuji a zůstávám se srdečným pozdravem"

Mgr. Daniela Martincová, Gymnázium Litoměřická, Praha, Švýcarsko s návštěvou CERNU, 2014

"Dobrý den, se zájezdem jsme absolutně spokojen, doprava v pořádku, velice milý a ochotný řidič. Průvodce výborný, ve všem nám vyšel vstříc. Nemáme jedinou připomínku. Děti i já jsme si zájezd moc užili. V případě dalších zájezdů se rádi na Vaši agenturu obrátíme znovu."

Mgr. Zbyšek Hodaň, ZŠ Chrást, Drážďany, 2014

"Chci Vám touto cestou poděkovat za spolupráci a přípravu našeho zájezdu, který proběhl bez chybičky a byl moc pěkný. Byli jsme všichni moc spokojeni, jak s programem a s panem průvodcem, tak i s ubytováním a lokalitou hotelu. Dokonce i to počasí jste nám objednala perfektně:-). Těším se na příští spolupráci, se kterou i nadále počítáme."

Mgr. Jarmila Götzová, Gymnázium Velké Meziříčí, Berlín - hlavní město Německa, 2014

"Chtěla bych Vám poděkovat za skvěle připravený zájezd a také za kvalitní průvodcovské služby paní Ivetě. Vše bylo dokonale připraveno a sladěno. Výběr noclehu byl bez chyby. Také poděkování řidičům, kteří nám ve všem vyšli vstříc a ochotně pomáhali našemu ZTP děvčeti. Děkuji za všechny studenty."

Mgr. Zuzana Batková, Jazykové gymnázium P. Tigrida, Ostrava, Berlín, Postupim, Drážďany, 2014

"Chci Vám jménem všech účastníků poděkovat za skvělou organizaci zájezdu. Byli jsme všichni spokojeni s programem a průběhem zájezdu. Paní průvodkyně byla velmi příjemná a vstřícná k našim požadavkům. Na základě těchto pozitivních zkušeností bychom rády plánovaly další zájezd na příští rok."

Mgr. Táňa Pavlová, VOŠ a SPŠ dopravní, Praha, Berlín, Drážďany, 2014

"Děkuji Vám ještě jednou za spolupráci a chci poděkovat za skvělý zájezd. Co se týče paní průvodkyně, dnes se mě děti ptaly, jestli jsem si tuhle bezvadnou průvodkyni přímo objednala. Byla skutečně úžasná, stejně tak řidiči. Ještě jednou moc děkuji a zdravím Vás"

Mgr. Helena Janatová, ZŠ Broumovská, Liberec, Paříž a Versailles, 2015

"Vážený pane Melichare, ráda bych Vám ještě jednou poděkovala za skvělý zájezd. Obzvláště bych chtěla pochválit průvodkyni Lenku. Byla vždy velmi příjemná, ochotná a připravená. Umí skvěle komunikovat se dětmi a v zásadě nic pro ni nebyl problém. Sami žáci ji ve zpětné vazbě velmi chválili."

Mgr. Veronika Křivancová, , Anglie, 2014

"Milý Richarde, moc děkujeme za tak překrásných pár dní. Díky Vaší milé povaze a Vašemu skvělému sestavení zájezdu jsme všichni přežili tu příšernou cestu autobusem. Dokázal jste nás všechny dokonale vtáhnout do Alžbětinské Anglie. A vychutnávat si Anglii v klidu bez dětí, to je opravdu požitek. Ještě jednou moc díky za nás všechny tři a myslím, že klidně i za celý autobus."

Mgr. Marie Nováková, , Učitelský zájezd 2014 - Alžbětinská Anglie

"Vážený pane Melichare, i tentokrát byl zájezd s Vaší cestovkou skvělým zážitkem. Mockrát Vám za něj děkuji. Paní průvodkyně byla bezva a mí studenti byli moc spokojení."

Mgr. Hana Máková Šmýdová, Gymnázium Přípotoční, Praha 10, Londýn, Windsor, Legoland, 2014

"Dobrý den pane Melichare, jen dávám vědět, že poznávací zájezd do Anglie, ze kterého jsme se před týdnem vrátili, byl krásný, pan Tomáš nám byl výborným průvodcem a organizátorem, cestovali jsme bezpečně a všechno proběhlo dobře a k veliké radosti a spokojenosti dětí i mojí. Byly to moc hezké dny. Děkuji Vám za spolupráci a budu se těšit na další. Přeji Vám krásné dny a vše dobré."

Mgr. Veronika Rausová, VOŠ a SŠ zdravotnická, Karlovy Vary, To nejlepší z Anglie, 2014

"Dobrý den pane Melichare, chtěla bych vám poděkovat za zorganizování našeho zájezdu do Anglie. Děti jsou spokojené, vše dobře dopadlo. Bylo to hezké. Pokud zase někdy někam pojedeme, určitě se ozvu. Přeji hodně úspěchů a zdravím."

Mgr. Irena Navrátilová, 31. ZŠ Plzeň, Krásná Anglie, 2014

"Myslím si, že není co zlepšovat, vaše služby jsou maximální a 100%. Děkuji vám ještě jednou za opět úžasný zájezd a krásné chvíle, které jsme mohli zažít... Naprostá spokojenost, velice se těšíme na další spolupráci, na další zájezdy. Máme velice kladné ohlasy i od dětí a dokonce rodičů našich žáků. Budeme všem jen doporučovat."

Mgr. Renata Šilhánková, 22. ZŠ Plzeň, To nejlepší z Anglie, 2014

"Ze zájezdu máme velmi dobrý pocit, ještě dodatečně po návratu do školy jsem s dětmi probrala jejich dojmy z Paříže a nebyla ani jediná negativní odezva. Všem se zájezd moc líbil."

Mgr. Helena Janatová, ZŠ Broumovská, Liberec, Paříž a Versailles, 2014

"Bezchybný zájezd, jako pokaždé. Moc děkujeme."

Mgr. Pavla Kubů, ZŠ jazyků, Karlovy Vary, Legoland, 2014

"Dokonale připravený program, delegátka informovaná o všem včas. Z celkové organizace jsme jak dozor, tak studenti velmi nadšení a spokojení. Děkujeme za objednávku letního počasí :-)"

Mgr. Michala Nyklesová, Gymnázium Františka Křižíka Plzeň, Jižní Anglie, 2014

"Během let, co pořádám tyto zájezdy, jsem si konečně vytvořila SUPER tým - CK, doprava, průvodce, fotografka i pedagogové :-)), :-)) Díky za vše a těším se na další spolupráci."

Mgr. Radka Lavičková, ZŠ Kaznějov, Paříž, Normandie, 2014

"Pokud někdy zase na školní zájezd, tak jedině s CK PRO TRAVEL, s těmito řidiči (Míra a Robert) a s paní průvodkyní Evou! Byla to příjemná 5 denní jízda! :-))"

Mgr. Marcela Kantnerová, TRIVIS - SŠ veřejnoprávní, Karlovy Vary, Londýn, Windsor, Legoland, 2014

"Výborná spolupráce s cestovní kanceláří. Celkový dojem výborný, děkujeme za skvělou práci všem."

Mgr. Alexandra Jíšová, ZUŠ B.Smetany, Plzeň, Benátky a Biennále, 2013

"Vážený pane Melichare, průběh poznávacího zájezdu do jižní Anglie a Londýna byl bezpochyby skvělý. On-line systém přihlašování nám výrazně usnadnil přípravu, průběh a plánování destinací byl propracovaný, páni řidiči byli velmi milí a paní průvodkyně Marcela byla bezkonkurenční. Studenti se navrátili nadšení, těší se na příští školní rok a další výjezd. Ještě jednou mockrát děkujeme."

Mgr. Eva Čížová, Střední průmyslová škola na Proseku, Praha 9, Jižní Anglie, 2013

"Nemělo to chybu. Perfektní organizace. Moc děkujeme. Příště jedeme zase s Vámi!"

Mgr. Andrea Verflová, ZŠ Zásmuky u Kolína, Drážďany, 2013

"Chtěla bych Vám poděkovat za vydařený poznávací zájezd do Říma. Řidiči byli vstřícní a pohodoví, velmi si ceníme toho, že jeli bezpečně. Paní průvodkyně dovedla zasvěceně a s velkým přehledem hovořit o čemkoli. Pokud budeme organizovat nějaký další školní zájezd, rozhodně se obrátíme na Vás. Přejeme Vám mnoho spokojených klientů."

Mgr. Dagmar Lidinská, 1. české gymnázium Karlovy Vary, Řím za césarem a papežem

"Děkujeme za vydařený zájezd do Anglie, který proběhl k naprosté spokojenosti dětí i pedagogů. Během přípravy zájezdu jsme se setkali s velkou ochotou a naprostým dokonalým přizpůsobením se změnám. Naše rodina v Anglii byla dokonalá a skvělá. Na zájezdu jsme měli nejlepší a nejzábavnější řidiče, jaké jsem kdy poznala. Velké díky patří paní průvodkyni za její ochotu, příjemné chování a krásné a vtipné výklady o navštívených místech."

Mgr. Petra Valíčková, , Anglie 2012

"Máme spoustu krásných zážitků z cesty do Francie. Dozvěděli jsme se mnoho zajímavých informací, spatřili nádherné památky a ochutnali místní speciality. Díky milé průvodkyni jsme překonali nepředvídatelné překážky s klidem a lehkostí. Komunikace s Vaší cestovní kanceláří byla příkladná, jednání bylo odborné, ochotné, se zájmem o klienta. Doporučíme Vás ostatním školám. Těšíme se na další spolupráci a přejeme Vám mnoho spokojených zákazníků!"

Mgr. Václava Kuklová, ZŠ Nejdek, Paříž a Disneyland, 2012

"Vážení přátelé, komunikace s Vaší cestovní kanceláří byla od začátku příjemná a bezproblémová. Vše bylo zařízeno, oceňujeme i informační letáky pro studenty na zájezdu a Váš internetový přihlašovací systém pro studenty. Výběr průvodkyně byl skvělý - profesionální jednání, skvělé znalosti míst i jazyka, vstřícné a milé jednání po celou dobu zájezdu - ideál průvodce :) I páni řidiči přispěli svou bezpečnou jízdou a vstřícným jednáním k úspěšnému zájezdu. Setkali jsme se vždy s profesionálním a vstřícným jednáním.Rádi využijeme Vaše služby i v budoucnu. Ilona Hauzrová, OA Jindřichův Hradec"

Mgr. Ilona Hauzrová, Obchodní akademie Jindřichův Hradec, Řím, Neapol, Capri, 2012

"Vážený pane inženýre Kudrnáči, i touto formou Vám děkujeme za ochotu a vstřícnost, s jakou jste se svými zaměstnanci zajistil zájezd Švýcarská mozaika. K jeho zdaru přispělo nejen nádherné počasí, které umocnilo nevšední zážitky z krás švýcarských hor i překrásných jezer, ale i bezpečná jízda obou pánů řidičů a především kvalitní průvodcovské služby. Pan průvodce účastníky zaujal nejen svým smyslem pro humor a optimismem, ale především hlubokými znalostmi. Oceňujeme rovněž zajištění slevy na lanovku v Lungernu - všem studentům se tak dostalo příležitosti pokochat se nádherou sluncem zalitých švýcarských vrcholů. Nadšení studentů bylo opravdu mimořádné! Ještě jednou Vám děkujeme, přejeme Vám mnoho podobně spokojených klientů i podobně vydařených zájezdů a těšíme se na další spolupráci s Vaší cestovní kanceláří. S úctou a velikým díkem"

Mgr. Stanislava Mrvíková, Mikulášské gymnázium Plzeň, Švýcarská mozaika, 2012

"Skvělí řidiči, báječná průvodkyně, v případě problémů rychlé jednání. Nejvíce se mi líbilo, jak slečna průvodkyně vycházela s žáky, jak jim dokázala ve všem vyhovět, diplomaticky dojít ke kompromisu, takže ve finále byli všichni spokojení, a jak za ně bojovala u někdy neochotných průvodců/zaměstnanců na hradech (třeba když nás nechtěli pustit k vodnímu bludišti u Warwick Castle). Prostě dělala maximum a všichni jsme ji tiše (někdy i nahlas) obdivovali pro její obrovskou energii."

Mgr. Daniela Peikerová, ZŠ Kylešovice, Opava, Anglie, 2011

"Děkuji jménem celé naší skupiny ze ZŠ T.G.M. Opava cestovní kanceláři PRO TRAVEL CK, s.r.o. za velmi kvalitní organizaci celého zájezdu, a to především za program, který obsáhl mnoho zajímavostí z Londýna a okolí. Velké díky patří také naší dokonalé slečně průvodkyni, která se za nás "bila" ať už při vyřizování slev na vstupy či za bezproblémové ubytování v rodinách. Děkujeme Zuzce mnoho za odborně, poutavě a prakticky připravený komentář v průběhu celého zájezdu a celkově za milou a sympatickou komunikaci s ní. Za tu děkujeme také pánům řidičům (!), kteří nás trpělivě a bezpečně převezli do staré dobré Anglie a zpět."

Mgr. Lenka Heczková, ZŠ TGM Opava, Anglie, 2011

"Rádi bychom touto cestou poděkovali cestovní kanceláři za krásný, pohodový týden prožitý v Anglii. Poděkování patří zejména naší milé, kreativní průvodkyni. Díky jejím znalostem, organizačním schopnostem a nadšení jsme viděli mnoho zajímavých míst a načerpali spoustu informací. Byla nám vždy ochotna pomoci, poradit a svou dobrou náladou nás nakazit. K hladkému průběhu zájezdu přispěli i páni řidiči svou spolehlivostí a ochotou. Přijeli jsme plni zážitků a maximálně spokojeni."

Mgr. Karin Burkartová, ZŠ Vrchní, Opava, Anglie, 2011

"Byla jsem velmi spokojena s programem zájezdu. Během 5 dnů měli žáci možnost vidět nejen to nejlepší z Londýna, ale i z okolí. Zájezd byl i po průvodcovské stránce dobře připraven. Skvělé bylo, že naše průvodkyně žila delší dobu v Anglii a mohla seznámit žáky nejen s turistickými atrakcemi, ale měla povědomí i o běžném životě obyvatel a doplnila svůj výklad mnoha poznatky o životě v dnešní Anglii. Byla jsem velmi spokojena a žáci rovněž"

Mgr. Hana Šebestová, ZŠ Englišova, Opava, Anglie, 2011

"Byla to velmi milá zkušenost, rádi využijeme služeb vaší CK znovu. Řidiči byli velmi ochotní. Průvodce měl velmi vstřícné jednání a byl ochotný přizpůsobit se vždy našim požadavkům. Celkový dojem: 1* Vše bylo opravdu perfektní :)"

Mgr. Šárka Vajdečková, Gymnázium Klášterec, Berlín s návštěvou parlamentu

"Ještě jednou mnohokrát děkuji za realizaci školního zájezdu do Anglie. Chtěla bych poděkovat za sebe i za své kolegyně nejen za výbornou práci paní průvodkyně ale i pánů řidičů, kteří se o nás po celou dobu zájezdu naprosto bezchybně starali. Díky také za bezproblémovou spolupráci při organizaci zájezdu, poskytování potřebných informací a rozdělování studentů do rodin. Toto "papírování" bývá pro nás učitele tím nejméně příjemným na celé akci. Proto jsem velice ocenila spolupráci s Vámi a upřímně doufám, že ji budeme moci příští školní rok zopakovat."

Mgr. Magdalena Říhová, Střední průmyslová škola, Brno, Krásná Anglie, 2011

"Zájezd do Berlína předčil naše očekávání. Hlavní zásluhu na tom měla naše paní průvodkyně - její výklad byl velmi zajímavý a poutavý, ke klientům přistupovala s vřelostí. Program byl přizpůsoben našemu přání a veškerá jednání s CK probíhala velmi rychle."

Mgr. Irena Šafaříková, SŠ a VOŠ Michael, Praha 4, Berlín, 2010

"Díky vydařenému počasí jsme byli se zájezdem do Anglie maximálně spokojeni. Paní průvodkyně byla velmi ochotná, velmi jsem ocenila její pomoc, kdy převzala část dětí. Kromě toho nám poskytovala vyčerpávající informace o navštívených místech. Zdůrazňuji její ochotu, vstřícnost, důslednost a nevšední zájem o každého z cestujících. Velký dík za nadstandartní výkon."

Mgr. Lenka Teplá, ZŠ Mikulovice, Anglie, 2010

"Děkujeme za skvěle sestavený program zájezdu. Jednání řidičů bylo vždy velmi ochotné a vstřícné. Paní průvodkyně byla perfektní a ochotná vyřešit jakýkoliv problém, její výklad byl velmi zajímavý. Ubytování v rodinách bez problémů, děti byly nadšené a my také, budeme doporučovat :)"

Vedoucí zájezdu, ZŠ Blovice, Londýn, Oxford, 2010

"Dobrý den, nedávno jsme s vaší cestovní kanceláří absolvovali zájezd do Vídně a Wachau. Komunikace během přípravy zájezdu byla velmi milá, pohodová a vstřícná. Program zájezdu byl časově dobře rozvržený, pohodově zvládnutelný a atraktivní jak pro žáky ZŠ a SŠ, tak pro dospělé. Vstřícnost řidičů jsme ocenili. Při snídaních se nám velmi líbil výběr a množství potravin. Průvodce měl velmi vstřícné jednání, adekvátní k věkové skupině cestujících. Celkově jsme byli se zájezdem velmi spokojeni po všech stránkách:)"

Mgr. Klára Filipová, Masarykova ZŠ Litoměřice, Vídeň a Wachau, 2010

"Vaše cestovní kancelář mně velmi překvapila, protože takovou exkurzi jsem s žádnou jinou cestovní kanceláří nezažila. Každý rok plánuji kolem 4-5 exkurzí a můžu říci, že vaše cestovní kancelář poprvé uspokojila mé očekávání."

Mgr. Anna Karhanová, SŠ lodní dopravy Děčín, Audi, Ingolstadt, 2010

"Dovolte mi prosím, abych Vám jménem svým i všech mých studentů velmi poděkovala za zprostředkování krásného a přínosného zájezdu do Berlína. Od začátku vše běželo jako po drátkách, snažili jste se nám vyjít ve všem vstříc, umožnili jste nám navštívit Berlín i v tak malém počtu. S dodatečným přihlašováním a dokonce i odhlašováním našich studentů nebyl nejmenší problém. Samotný zájezd proběhl také bez nejmenších komplikací: Paní průvodkyně byla milá, vtipná a hlavně na vysoké odborné úrovni. Snažila se, abychom stihli maximum a vyjednávala pro nás slevy na vstupy. Program přizpůsobovala i nepřízni počasí. Přesto jsme stihli vše, co jsme měli a ještě něco navíc. Velké poděkování patří také pánům řidičům. Jeli bezpečně, podle předpisů, byli milí, vstřícní, trpěliví, ale hlavně spolehliví a dochvilní, všude byli na minutu přesně nebo ještě dřív. Opravdu před Vašimi schopnostmi naplánovat a zorganizovat poznávací zájezd smekám a ještě jednou velmi děkuji. S pozdravem a vírou v další spolupráci."

Mgr. Lada Kotlanová, Gymnázium Blovice, Berlín, 2009

"Ve dnech 22.9.-26.9. 2009 jsme navštívili s Vaší cestovní kanceláří EVROPSKÝ PARLAMENT a řadu nádherných míst v Belgii, Lucembursku a cestou domů i Aachen v Německu. Vše bylo perfektně připravené. Děkujeme paní průvodkyni, řidičům a cestovní kanceláři za profesionální i lidský přístup."

Mgr. Ivan Machek, Gymnázium Ostrov, Belgie a Evropský parlament, 2009

"Obrovské DÍKY za Vámi organizovaný školní zájezd Za krásami Katalánska. Kladně hodnotím především stoprocentní vstřícnost a profesionalitu ze strany cestovní kanceláře. Vyhověli jste nám ve všech požadavcích. Zájezd samotný proběhl perfektně, my i děti jsme se vrátili nadšení. Řidiči autobusu byli pohodoví a spolehliví a průvodkyně sympatická a schopná řešit všechny neočekávané situace v průběhu zájezdu. Nebyl problém program kdykoliv poupravit podle našich preferencí. Samozřejmostí byla i schopnost jednání s dětmi a stravitelná a poutavá verze informací o navštěvovaných místech. Vřele doporučuji tuto cestovní kancelář pro školní zájezdy a těšíme se na příští rok do Británie. Hodně úspěchů v další práci Vám přeje ZŠ Londýnská."

Mgr. Zuzana Richtermocová, ZŠ Londýnská, Praha, Za krásami Katalánska, 2010

"S obrovskou radostí mohu sdělit, že jsme se před třemi dny vrátili ze zájezdu "To nejlepší z Anglie" a přivezli jsme si nezapomenutelné zážitky a spoustu nových poznatků a kamarádů. Věřím, že i nádherné slunečné počasí bylo předem naplánované. Velice ráda bych poděkovala panu Melicharovi, s kterým byla radost jednat a paní průvodkyni - její organizační schopnosti a rozsáhlé znalosti nám umožnily zažít opravdu krásný výlet."

Mgr. Michaela Knížová, ISŠTE Sokolov, To nejlepší z Anglie

"Jsme všichni velmi spokojeni a děkujeme vám za zprostředkování tohoto zážitku, máte můj obdiv za profesionalitu, laskavé jednání, chování, vstřícnost. Děkuji, díky vám jsme měli opravdové prázdniny bohaté na zážitky a bez jakýchkoli starostí, vážím si vaší práce."

Mgr. Petra Součková, Gymnázium Jana Nerudy, Praha, Burgundsko, 2016

"Dojem je skvělý. Moc se nám vše líbilo. Moc děkujeme."

Mgr. Petra Mocová, Podještědské gymnázium, To nejlepší z Katalánska, 2013

"Chtěla bych poděkovat za organizaci zájezdu a za Vaši ochotu být nám maximálně nápomocna. Nějaký čas se již pohybuji v oblasti služeb a vím, že takový proklientský přístup, který Protravel poskytuje není samozřejmostí, ba spíš naopak, je výjimkou. Dále bych chtěla moc poděkovat paní průvodkyni, která má na zdaru našeho zájezdu obrovský podíl. Je neuvěřitelnou profesionálkou, nesetkala jsem se doposud s nikým dalším, kdo by měl takový přehled a znalosti v tolika oblastech.
Myslím, že moji studenti si zájezd užili a i jejich potlesk na závěr o tom vypovídal. Pokud se mi podaří pro příští rok sehnat dostatek studentů, rádi bychom vyrazili znovu."

Mgr. Petra Kubálková, Střední průmyslová škola na Proseku, Praha 9, Londýn a jižní Anglie, 2017

"Program byl tak akorát. Navštívená porcelánka byla velmi zajímavá a zámek taky. Skvělý byl čas na nákupy na trzích. Jsem velmi spokojená a mám krásné zážitky. Ano doufám, že budu moci s vaší společností zase někdy absolvovat nějaký poznávací zájezd. Děkuji za příjemnou předvánoční sobotu v Míšni."

Blanka Š., ZŠ 28. října Turnov, Vánoční Míšeň, 2019

"Místa, které jsme navštívili, byly opravdu krásné. Času bylo hodně, a tak jsme stihli vše, co jsme chtěli navštívit. Zájezd se mi moc líbil. Nebyl to můj první, ani poslední zájezd. Moc se mi vaše zájezdy líbily, už se těším na další. Děkuji."

Natálie M., Obchodní akademie a SPgŠ Beroun, Vánoční Norimberk, 2019

"Výborně rozložený program na celý den. Skvělý zájezd, víc k tomu neřeknu"

Jaroslav Š., ZŠ Čerčany, Vánoční Norimberk, 2019

"Na zájezd bych jela rozhodně znovu, jelikož navštěvovaná místa mě velmi oslovila."

Martina H., Gymnázium Zikmunda Wintra, Rakovník, Krakov, Osvětim, Vělička, 2019

"Zájezd se mi moc líbil, až na pár malých drobností jsem si to velice užila a určitě vřele doporučuji"

Helena K., Masarykovo gymnázium Plzeň, Berlín pro SŠ, 2019

"Zájezd byl opravdu užitý, celkový program byl krásný, jeli jsme ve skvělé sestavě a moc jsme si ho užili."

Eliška B., Fakultní ZŠ Drtinova, Praha 5, Jazykový kurz ve Stratfordu, 2019

"Jela bych na déle, ale klidně ještě 5× moc se mi to líbilo. Zajímavé to bylo v Time Travel. Se zájezdem jsem velice spokojená."

Adéla P., Masarykova ZŠ, Horní Bříza, Vídeň pro ZŠ, 2019

"Určitě bych jela znovu. Hodně se mi líbil Strassburg a Freiburg."

Kateřina T., ZŠ a MŠ Bílá, Freiburg s jazykovým kurzem, 2019

"Nejlepší a zároveň nejsmutnější zážitek mám z koncentračního tábora v Březince a v Osvětimi."

Eliška M., Gymnázium Luďka Pika Plzeň, Krakov, Osvětim, Vělička, Wroclaw, 2019

"Moc se mi zájezd líbil, viděl jsem v krátké době mnoho zajímavých míst, nejvíce se mi líbila všechna pobřeží, pohled na Atlantik a úplně top byla Paříž a Eiffelova věž. Jel bych zase."

Jaroslav H., Gymnázium a SOŠ Plasy, Krásy Normandie, 2019

"Zájezd se mi líbil, vyšlo nám velmi krásné počasí, Švýcarsko je překrásná země, města velmi udržovaná. Jela bych znovu."

Adéla K., Gymnázium Krnov, Švýcarská mozaika, 2019

"Zájezd byl opravdu celkově úžasný. Švýcarsko je vskutku nádherná země a pokud by bylo možno, jela bych tam znovu, klidně i na delší dobu."

Bianka B., Gymnázium Krnov, Švýcarská mozaika

"Určitě jsem si zájezd užil, načerpal jsem kulturu a zkušenosti i jsem se do určité míry rozmluvil."

Lukáš R., Gymnázium Beroun, Anglie a jižní Wales, 2019

"Zájezd byl úplně super. Byl pěkné vidět Londýn. Až na to že tam pořád prší (to je v Londýně úplně normální počasí) tak je Londýn NÁDHERNEJ."

Nicole S., ZŠ Lipence, Praha 5, Londýn a Harry Potter, 2019

"Zájezd se mi moc líbil a určitě bych jela znovu. Líbilo se mi vše, ale chtěla bych vyzdvihnout skluzavky v dolech, jezero a celkově Salzburg (hrad)."

Pavla B., SZŠ a VOŠ zdravotnická Plzeň, Salzburg a Orlí hnízdo, 2019

"Vrátila jsem se naprosto nadšená, zájezd mohu jen doporučit. Pokud naše škola pojede příští rok, určitě se budu snažit jet znovu."

Žaneta H., ZŠ Komenského, Přerov, Cornwall, 2019

"Jeden z nejlepších školních zájezdů na kterém jsem kdy byla."

Diana D., Mensa gymnázium Praha 6, Paříž po stopách vědy a techniky, 2019

"Zájezd se mi líbil, určitě bych jel znovu, klidně i na ta samá místa! :)"

Matěj M., 28. základní škola Plzeň, Jazykový kurz v Torquay, 2019

"Program byl opravdu bohatý a záživný. Zájezd se mi líbil moc. Pokud bude někdy zase příležitost, určitě pojedu znovu. Nečekala jsem že si Anglii až tolik zamiluji. Děkuji za takovýto zájezd."

Barbora R., ZŠ Komenského, Přerov, Cornwall, 2019

"Program byl skvěle vymyšlený. I když byly někdy delší přejezdy, tak se to dalo zvládnout. Místa byla velmi zajímavá a člověk se nenudil. Bylo skvělé, že jsme nemuseli chodit všichni dohromady, ale měli jsme rozchod a mohli se podívat individuálně na věci, které konkrétního člověka zaujaly."

Dominika M., Gymnázium a SPgŠ Přerov, Malebná jižní Anglie, 2019

"Na takový zájezd bych ráda jela znovu, načerpala jsem nové zkušenosti. Opravdu spokojenost!:)"

Adéla K., Gymnázium a SPgŠ Přerov, Malebná jižní Anglie, 2019

"Zájezd jsem si velmi užil, pojedu na další podobného typu."

Martin S., SŠ Infis Plzeň, Berlín, Postupim, Drážďany, 2019

"Ze zájezdu si odnáším jen samé pozitivní zážitky."

Šárka O., SŠ a VOŠ zdravotnická Olomouc, Berlín, Postupim, Drážďány, 2019

"Berlín mě sice moc nelákal, ale klidně bych jela znovu, užásné tři dny"

Nikola H., SŠ a VOŠ zdravotnická Olomouc, Berlín, Postupim, Drážďany, 2019

"Zájezd se mi líbil, ráda bych navštívila i jiné města,země."

Magdaléna B., SŠ a VOŠ zdravotnická Olomouc, Berlín, Postupim, Drážďany, 2019

"Zájezd se mi velmi líbil. Vše proběhlo podle programu a v klidu. Byla jsem spokojená a určitě bych jela s Vámi absolvovala další zájezdy."

Andrea Š., ZŠ a MŠ Kněžmost, Londýn, Brighton 2019

"Jel bych hned znovu! Zamiloval jsem si Británii!"

Štěpán P., SPŠ strojí a elektrotechnická České Budějovice, Severní Wales, 2019

"Zájezd byl moc pěkný, jsem ráda, že jsem na něm byla :)"

Lucie B., Hořické gymnázium, Jazykový kurz v Bognor Regis, 2019

"Nejhorší byla únava první den v Londýně, ale jinak bylo vše v pořádku. Zajímavá místa, čas na rozchod, příroda i památky a poznávání města. Hodiny angličtiny skvělé a prospěšné."

Štěpánka V., Gymnázium Kolín, Jazykový kurz v Brightonu, 2019

"Zájezd se mi moc líbil. Vyvážené rozdělení mezi výuku a poznávací část. Lektor David na Chichester University naprosto skvělý. Zájezd doporučím přátelům a sám na nějaký podobná rád znovu vyrazím."

Martin D., Hořické gymnázium, Jazykový kurz v Bognor Regis, 2019

"Zájezd byl super hlavně proto že jsem v Anglii ještě nebyl, ale všechno bylo stejně super a rád bych si to někdy zopakoval."

Jan H., ZŠ Litoměřice, Jazykový kurz v Bognor Regis, 2019

"Celkový dojem skvělý, zatím vstřebávám zážitky a dospávám spánkový deficit :-) Určitě bych jel znovu a rád Vaše služby doporučím."

Daniel H., ZŠ Dolní Podluží, Jazykový kurz v Saffron Walden, 2019

"Program byl podle mě fajn, že jsme se nenudili a fakt viděli to nejpodstatnější. Jsem naprosto spokojená se vším co jsme viděli, zažili a byl to opravdu skvělý výlet."

Anna S., Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou, Anglie a jižní Wales, 2019

"Zájezd byl velmi dobrý a byla jsem moc spokojená. Vše nám krásně vyšlo, měli jsme dostatečné přestávky, aby jsme nebyli moc unavený. Určitě bych na takový zájezd jela znova."

Michaela Č., 21. základní škola Plzeň, To nejlepší z Anglie, 2019

"Zájezd se mi velice líbil, program velice dobrý a průvodkyně taky skvělá. Děkuji za krásný zážitek a budu se těšit na další zájezd s vaší cestovní kanceláří."

Nikola B., Anglicko-české gymnázium Amazon, Praha 1, Malebná jižní Anglie, 2019

"Zájezd byl moc skvělý, všichni jsme si ho náramně užili. Měli jsme hodně rozchodů, což pro nás znamenalo možnost objevovat Španělsko na vlastní pěst- zároveň nám byly vždy dány instrukce, jak se kam dostat. Doporučuji."

Taťana L., Gymnázium Třinec, Katalánská mozaika, 2019

"Zájezd se mně líbil velice, hned bych jela znovu!"

Jarmila F., ZŠ Jugmannova, Kuřim, Švýcarskem k Mont Blancu, 2019

"Zájezd byl skvělý, s kamarády jsme si ho užili... Myslím si, že zásluhu na tom má také překrásné počasí, díky kterému vše mělo skvělou atmosféru"

Lukáš T., Gymnázium Aš, Vídeň, Wachau, 2019

"Celkově zájezd hodnotím velmi kladně. Děkuji agentuře, která nám tento program umožnila, ale také průvodkyni za skvělý výklad. Doufám že s vámi někdy pojedu zase:)"

Jan P., VOŠ a SPŠ elektrotechnická Plzeň, Hledání krásné Anglie, 2019

"Zájezd byl opravdu vydařený a hned bych jela znovu, cesta autobusem ubíhala rychle, počasí také vyšlo... Nejvíce se mi líbilo muzeum Madame Tussauds. Příště bych se také ráda podívala do Pergamonského muzea."

Jaroslava Č., Gymnázium Dobruška, Berlín pro ZŠ, 2019

"Zájezd se mi líbil, jela bych klidně znovu, vše bylo bez problémů. Program zajímavý. Hezký byl výhled z London Eye, návštěva voskových figurín a Oxford Street."

Anna P., Masarykova ZŠ Lanžhot, Londýn pro ZŠ, 2019

"Zájezd byl velmi dobrý a určitě bych jela znovu. Nejhorší byla ta dlouhá cesta a nejlepší dopolední výuka ve školách, odpolední výlety a večerní pobyt v rodinách."

Eva V., Gymnázium Jevíčko, Jazykový kurz v Bath, 2019

"Zájezd se mi moc líbil. Nebyl to můj první, ani poslední zájezd. Moc se mi vaše zájezdy líbily, už se těším na další. Děkuji."

Natálie M., , Vánoční Norimberk, 2019

"No tak zájezd do Anglie byl můj nejlepší zájezd v mém životě..."

Tereza K., ZŠ Nepomuk, Jazykový kurz v Brightonu, 2019

"Program byl vybornej a nemel jsem s tim zadnej problem"

Joshua J., Táborské soukromé gymnázium, Audi Ingolstadt, 2017

"Úplně úžasný. Ze všeho nejlepší.Nejvíce se mi líbili roboti!!!!!!"

Vojta K., Táborské soukromé gymnázium, Audi Ingolstadt, 2017

"Celý program byl absolutně úžasný. Byla jsem neskutečně nadšená, už teď se mi po Salzburgu stýská!"

Tereza H., Gymnázium, Praha 5, Salzburg a Orlí hnízdo, 2017

"S programem zájezdu jsem byla maximálně spokojená a odnesla jsem si plno úžasných zážitků."

Erika Š., Matiční gymnázium, Ostrava, Jazykový kurz Augsburg, 2017

"Myslím, že jsme navštívili to nejlepší, co jsme mohli v Anglii vidět."

Helena K., Gymnázium, Praha 9, Londýn a univerzitní Anglie, 2017

"Program mi přišel skvěle vymyšlený, viděli jsme krásná místa a měli jsme mnoho volného času na nakoupení suvenýrů či na jídlo."

Aneta H., Gymnázium J. Blahoslava a SPŠ, Přerov,, Malebná jižní Anglie, 2017

"Byli jsme nadšeni,vše jak má být"

Lucie K., 25. ZŠ, Plzeň, Krásná Anglie, 2017

"úžasný program"

Jana K., 25. ZŠ, Plzeň, Krásná Anglie, 2017

"Místa byla skvělá. Opravdu program byl sestavený úžasně. Všude dostatek místa jak na prohlídky tak na nákupy."

Kateřina K., ZŠ Mnichovo Hradiště, Londýn, Brighton a Harry Potter, 2017

"program byl skvělý, maximálně využitý čas v málo dnech"

Vojtěch Š., Obchodní akademie, VOŠ, SZŠ a JŠ Klatovy, Krakov, Osvětim, 2017

"Parádní město Salzburg i Hallstatt a jeho prohlídka dolu...super :)"

Dominik H., Gymnázium, Ostrava - Hrabůvka, Salzburg, Wolfgangsee, Hallstatt, 2017

"Bylo to opravdu fantastické. S přáteli to bylo boží a hlavně se tam člověk nenudil. Určitě bych si to zopakovala."

Veronika F., ZŠ Jeremenkova, Praha 4, Za krásami Katalánska, 2017

"Program byl velice pestrý a zajímavý."

Martina M., ZŠ Kaplice, Hledání krásné Anglie, 2017

"Bylo to skvělý moc se mi to líbilo a klidně bych toho navštívila více."

Karolína S., ZŠ a MŠ, Předměřice n. Labem, Londýn a jižní Anglie, 2017

"Bylo vše krásné! Času jsme měli tak akorát."

Zuzana O., Gymnázium, Hořice, Za Shakespearem do srdce Anglie, 2017

"Navštívená místa se nám velmi líbila."

Tereza V., ZŠ Štětí, Po stopách Harryho Pottera, 2017

"uplně bomba, zájezd byl nádherný"

Jiří J., SŠ živnostenská, Sokolov, Krakov, Osvětim, Wroclaw, 2017

"Super místa a času bylo dost."

Karolína S., 2. ZŠ, Plzeň, Na skok do Anglie, 2017

"Všem se zájezd líbil. Byl dokonale připravený, průvodce zaujal odborným výkladem, znalostí reálií, vtipnými dodatky."

Anna B., SOŠ Drtinova, Praha 5, Vídeň, Wachau, 2017

"Skvělý ! :)"

Aneta Z., Integrovaná SŠ živnostenská, Plzeň, Vánoční Vídeň, 2016

"Navštívená místa se mi velmi líbila"

Aneta S., Integrovaná SŠ živnostenská, Plzeň, Vánoční Vídeň, 2016

"Řezno mě velmi překvapilo svou malebností"

Alena D., Obchodní akademie, SPŠ a JŠ, Beroun, Adventní Regensburg, 2016

"Vše mi přišlo akorát, říkali jste jen zajímavé informace a všude bylo času dost ale ne příliž :)"

Maria Ch., ZŠ Jeseniova, Praha 3, Vánoční Míšeň, 2016

"Program byl moc povedený."

Tereza I., Podještědské gymnázium, Malebná Provence, 2016

"Jeden z nejlepších :)"

Alena T., Klvaňovo gymnázium a SOŠ zdravotnická a sociální, Kyjov, Švýcarsko - CERN, Mnichov, 2016

"Navštívená místa byla jedním slovem úžasná. Program předčil moje očekávání. Mám zážitky na celý život."

Kateřina P., Gymnázium a SOŠ, Plasy, Nejkrásnější Anglie, 2016

"Perfektní výběr všech míst, jižní Anglie opravdu okouzlila."

Simona J., SŠ informatiky a finančních služeb, Plzeň, Toulky jižní Anglií, 2016

"Úžasný program!"

Barbora K., Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy, Starobylé Skotsko, 2016

"Program byl skvělý, prošli jsme hezká místa, na každém jsme strávili nějaký čas a nakonec krásná jízda lodí po Dunaji."

Kateřina T., Obchodní akademie, Plzeň, Regensburg, 2016

"Nádherné město. Chci tam znovu! Málo času na tak krásné místo."

David N., SŠ oděvního a grafického designu, Lysá n. Labem, Londýn pro střední školy, 2016

"Všechna navštívená místa ve mě zanechala stopu a mám z nich dobré zážitky."

Eva Ch., Církevní gymnázium, Plzeň, Malebné Skotsko, 2016

"Byl to skvělý zážitek a program byl dobře naplánován."

Barbora S., SŠ oděvního a grafického designu, Lysá n. Labem, Londýn pro střední školy, 2016

"Všechna navštívená místa se mi moc líbila."

Kateřina K., Gymnázium L. Pika, Plzeň, Jazykový kurz v Bournemouth, 2015

"Program byl naprosto úžasný!"

Tereza D., Gymnázium L. Pika, Plzeň, Jazykový kurz v Bournemouth, 2015

"Program zájezdu byl skvělý, myslím, že sme viděli snad nejvíc co se za těch pár dní dalo."

Eva P., TRIVIS - SŠ Vodňany, Jazykový kurz Skotsko, 2015

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
Soubory cookies využíváme pro základní i pokročilé funkce, které Vám usnadňují procházení webu. Také nám pomáhají při optimalizaci stránek i reklamních kampaní, aby byly pro všechny uživatele co nejvíce přínosné. Kliknutím na tlačítko "Souhlasím" povolíte všechny cookies nebo můžete povolit jen technické či nastavit vlastní preference. Všechna preferenční nastavení můžete kdykoliv v budoucnu změnit pomocí tlačítka v levém dolním rohu stránky.

Využití technických cookies je nezbytné pro správné fungování www stránky a všech funkcí. Slouží pouze k technickým účelům stránky a k jejich obsahu nemá přístup žádná třetí strana. Technické cookies umožňují např. vyhledávání, filtrování, nákupy, přihlašování nebo ukládání preferenčního nastavení cookies. Z uvedených důvodů není možné tyto technické cookies deaktivovat a musí být vždy povoleny.

Funkční (preferenční) cookies umožňují www stránce si zapamatovat volby, nastavení a informace, které přímo či nepřímo nastavuje sám uživatel stránky. Jedná se například o jazykovou mutaci stránky, volbu měny, oblíbené nebo naposledy navštívené položky apod. Funkční cookies tak výrazně usnadňují a zpříjemňují procházení stránky. Stejně jako technické cookies jsou i tyto využívány výhradně pro technické účely a jejich obsah není dostupný třetím stranám.

Analytické cookies poskytují informace využívané k analytickým a statistickým účelům provozovatele webu a případně nástrojů třetích stran, které k těmto účelům využívá. Jedná se například o měření návštěvnosti, výkonu a použitelnosti www stránky, reklamních kampaní apod. Díky získaným datům z těchto cookies dokážeme optimalizovat výkon i funkčnost www stránky. Informace získané pomocí těchto cookies jsou zpracovávány souhrnně a zcela anonymně, bez možnosti identifikace konkrétního uživatele.

Marketingové cookies jsou zpravidla využívány našimi partnery k nastavení a optimalizaci relevantního obsahu v jejich partnerské reklamní síti. Veškerá dostupná data jsou tzv. pseudoanonymizována a díky tomu zpravidla není možná identifikace konkrétního uživatele. Poskytnutím souhlasu s využitím těchto marketignových cookies uvidíte v reklamních kampaních obsah a informace relevantní pro vašim zájmům.

Nastavení cookies