Proč s námi

Samozřejmě i my Vám napovíme, proč byste měli spolupracovat právě s námi:)

Než se dostaneme k heslovitému výpisu, rádi bychom se s Vámi stručně podělili o náš přístup a vnímání školních zájezdů. Ty jsme začali pořádat v roce 1992 a vše jsme vsadili na kvalitu služeb, osobní přístup a vstřícné jednání. Cena je přirozeně veledůležité téma, ale nemá u nás navrch nad bezpečností a úrovní jednotlivých služeb. Navíc stále věříme, že by zájezd měl, pokud možno, dětem dát něco více než pár naplněných nákupních tašek.

Tradiční „proč s námi“ se napříč jakoukoli konkurencí vždy velmi podobají. Naším cílem je dopracovat se ke skutečným důvodům/přednostem, které by nás od ostatních jednoznačně odlišovaly a dokazovaly naši specializaci na školní zájezdy. To je samozřejmě nikdy nekončící proces, ale už teď se můžeme pochlubit tím, že:

• přípravu zájezdu máte téměř bez starostí - hlásit se i platit mohou děti/rodiče přímo u nás
  • každoročně organizujeme zvýhodněný zájezd pro učitele, jejich rodinné příslušníky a známé
  • pořádáme „zájezd hrou pro školní skupiny, které hledají víc než tradiční zájezd
  • můžeme zařadit zábavnou soutěž pro děti na 2-3 hodiny v zájezdech do Velké Británie
  • máme pro Vás připraveno zhruba 200 vzorových zájezdů, které Vám dále rádi upravíme
  • můžete vybírat z mnoha tematických zájezdů - EU, umění, zábava, technika, světové války apod.

… dál nám prosím pomozte a řekněte nám, co bychom mohli zlepšit, vytvořit, zařídit :)

A pro úplnost ještě dodáváme, že:

1. jsme rodinná firma s více než 25 lety zkušeností
  2. Jsme dlouholetým členem ATECR a AČCKA (Asociace českých cestovních kanceláří)
  3. na zájezdy připravujeme informativní brožurky a materiály
  4. spojujeme menší kolektivy
  5. přistavíme autobus ke škole zdarma
  6. vybíráme kvalitní průvodce
  7. spolupracujeme s prověřenými dopravci a zkušenými řidiči
  8. rádi Vás navštívíme ve škole
  9. poskytujeme výhody pro učitele
  10. komplexní cestovní pojištění vždy zahrnujeme do ceny, samozřejmě jsme pojištěni proti úpadku