Bezpečná CK

Jarní měsíce roku 2020 přinesly dosud nevídané události, které měly a jistě budou mít dalekosáhlé dopady na celou společnost a ekonomiku. Není žádné tajemství, že v oblasti cestování a školních zájezdů došlo k totálnímu kolapsu. Cestovní kanceláře zůstaly zpravidla bez jediné vydělané koruny a kromě provozních nákladů musely uhradit i stornopoplatky v zahraničí, v lepším případě nechat v zahraničí zálohy ležet k budoucímu čerpání.

Přirozeně se tak velké množství cestovních kanceláří ocitlo nebo ocitne na hraně své existence. Je tedy zcela logické, že se otázka solventnosti a finančního zdraví jednotlivých cestovních kanceláří stane velmi důležitým hlediskem při plánování budoucích akcí. Chtěli bychom se s Vámi proto podělit o pár faktů, které Vám napoví, že se s námi nemusíte bát ani v následujících letech:

• Existujeme a pořádáme zájezdy od roku 1992
  • V žádném roce z těchto téměř 30 let jsme nevykázali ztrátu
  • Během 30 let jsme nikdy nečerpali a ani nyní nečerpáme úvěr či jinou půjčku
  • Všechny jarní zájezdy jsme přesunuli nebo po dohodě zrušili
  • Rušili jsme zájezdy pro více než 100 škol, s žádnou jsme neměli jediný konflikt
  • Všechny školy, rodiče, účastníci dostali peníze za zrušené zájezdy zpět
  • Od roku 2003, kdy jsme změnili formu na s.r.o., vedeme stále stejný firemní účet u ČSOB
  • Přikládáme neplacené a nezávislé hodnocení naší firmy společností Cashbot
  • Jsme samozřejmě pojištěni proti úpadku

Jsme rodinná firma s důrazem na tradici a kvalitu služeb. Jako jednatel a spolumajitel naší cestovní kanceláře Vás chci ujistit, že jsme v dobré kondici, letošní ztrátu dokážeme pokrýt z výdělků předchozích let a máme dostatek prostředků na zabezpečený provoz v dalším období. Velice si vážíme Vaší důvěry po celou dobu naší činnosti a plánujeme o ni usilovat i po mnoho dalších let.

Za cestovní kancelář PRO TRAVEL
Ing. Pavel Kudrnáč