Oblíbené zájezdy

Ubytování

Ubytování na zájezdech zajišťujeme ve snaze ideálně skloubit co nejvýhodnější cenu při udržení slušné kvality. Studenti většinou sdílejí vícelůžkové pokoje, pedagogický doprovod umisťujeme do dvoulůžkových a jednolůžkových pokojů. Typ ubytovacího zařízení se většinou liší podle destinace:

Velká Británie:

V naprosté většině zajišťujeme skupinám ubytování v hostitelských rodinách. Tomu věnujeme samostatnou stránku v sekci "Zájezdy do Velké Británie". Na přání můžeme zajistit i ubytování v mládežnickém hostelu nebo hotelu, výhody však zůstávají na straně hostitelských rodin.

Německo, Rakousko, Polsko, Pobaltí:

V těchto zemích volíme zpravidla ubytování v mládežnických hostelech/ubytovnách. Pokoje jsou pro studenty nejčastěji 4-lůžkové, snažíme se vyhýbat pokojům s větším počtem lůžek, ale ne vždy je to možné. Stejně tak upřednostňujeme pokoje s vlastním sociálním zařízením. Menší výhodou bývá relativně příznivá cena za večeře, pokud by o ně skupina měla zájem.
V některých destinacích (např. Berlín, Salzburg) využíváme i ubytování v hotelu či pensionu.

Francie:

V programech zatím předpokládáme ubytování v hotelech typu F1. V posledních letech se ukazuje, že toto ubytování už není pro školní skupiny příliš vhodné, ale bohužel je stále kvůli ceně nejvyhledávanější. Zatím sbíráme odvahu k tomu, abychom toto ubytování nahradili o něco lepším, což se bohužel negativně promítne v celkové ceně zájezdu. Vypouštíme tedy první vlaštovky typu zájezdu Paříž, Versailles s ubytováním v hotelu alespoň Premiere Classe a při přípravě zájezdů do Francie pokračujeme v individuální domluvě o možné úpravě typu ubytování.

Švýcarsko:

Často využíváme levnější ubytování v sousedních zemích nedaleko hranic, nejčastěji v Německu a Francii. Ve Švýcarsku volíme jednodušší hotely, mládežnické ubytovny či ubytovací domy. Cena za ubytování však bývá výrazně vyšší než v okolních státech.

Itálie:

Téměř všechny hlavní destinace v Itálii lze pokrýt ubytováním v hotelu, převážně ve 2-4 lůžkových pokojích s vlastním zařízením.
V Itálii jsou obecně velmi slabé snídaně. My pro skupinu vždy doobjednáváme "zesílené" snídaně, které bohužel ani tak příliš nenadchnou. Na druhou stranu lze často zajistit za rozumné peníze večeři.

Španělsko:

Používáme zpravidla 3 hvězdičkové hotely nedaleko pláže v letoviscích typu Calella, Santa Susanna apod. Pokoje jsou opět s vlastním sociálním zařízením a pro 2-4 osoby. Výhodou je jednak poloha u moře a jednak bufetové večeře, které zahrnujeme vždy do ceny zájezdu.

Benelux:

Ubytování v zemích Beneluxu je obecně velmi drahé. Snažíme se volit nejvýhodnější variantu s ohledem na termín zájezdu, mohou to být zpravidla mládežnické ubytovny nebo hotely typu ibis budget.

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
X !!! AKCE 30 !!!

Ve vybraných termínech Vám nabízíme možnost zrušit zájezd zcela bezplatně až 30 dní před zájezdem!

Podívejte se na přehled termínů.

Nabídka platí pro celou skupinu, ne pro jednotlivce. Jiné podmínky nemáme!

Termínů je zatím dost, ale budou ubývat, tak neváhejte. Těšíme se na Vaše dotazy:)