Oblíbené zájezdy

Ubytování

Ubytování na zájezdech zajišťujeme ve snaze ideálně skloubit co nejvýhodnější cenu při udržení slušné kvality. Studenti většinou sdílejí vícelůžkové pokoje, pedagogický doprovod umisťujeme do dvoulůžkových a jednolůžkových pokojů. Typ ubytovacího zařízení se většinou liší podle destinace:

Velká Británie:

V naprosté většině zajišťujeme skupinám ubytování v hostitelských rodinách. Tomu věnujeme samostatnou stránku v sekci "Zájezdy do Velké Británie". Na přání můžeme zajistit i ubytování v mládežnickém hostelu nebo hotelu, výhody však zůstávají na straně hostitelských rodin.

Německo, Rakousko, Polsko, Pobaltí:

V těchto zemích volíme zpravidla ubytování v mládežnických hostelech/ubytovnách. Pokoje jsou pro studenty nejčastěji 4-lůžkové, snažíme se vyhýbat pokojům s větším počtem lůžek, ale ne vždy je to možné. Stejně tak upřednostňujeme pokoje s vlastním sociálním zařízením. Menší výhodou bývá relativně příznivá cena za večeře, pokud by o ně skupina měla zájem.
V některých destinacích (např. Berlín, Salzburg) využíváme i ubytování v hotelu či pensionu.

Francie:

V programech zatím předpokládáme ubytování v hotelech typu F1. V posledních letech se ukazuje, že toto ubytování už není pro školní skupiny příliš vhodné, ale bohužel je stále kvůli ceně nejvyhledávanější. Zatím sbíráme odvahu k tomu, abychom toto ubytování nahradili o něco lepším, což se bohužel negativně promítne v celkové ceně zájezdu. Vypouštíme tedy první vlaštovky typu zájezdu Paříž, Versailles s ubytováním v hotelu alespoň Premiere Classe a při přípravě zájezdů do Francie pokračujeme v individuální domluvě o možné úpravě typu ubytování.

Švýcarsko:

Často využíváme levnější ubytování v sousedních zemích nedaleko hranic, nejčastěji v Německu a Francii. Ve Švýcarsku volíme jednodušší hotely, mládežnické ubytovny či ubytovací domy. Cena za ubytování však bývá výrazně vyšší než v okolních státech.

Itálie:

Téměř všechny hlavní destinace v Itálii lze pokrýt ubytováním v hotelu, převážně ve 2-4 lůžkových pokojích s vlastním zařízením.
V Itálii jsou obecně velmi slabé snídaně. My pro skupinu vždy doobjednáváme "zesílené" snídaně, které bohužel ani tak příliš nenadchnou. Na druhou stranu lze často zajistit za rozumné peníze večeři.

Španělsko:

Používáme zpravidla 3 hvězdičkové hotely nedaleko pláže v letoviscích typu Calella, Santa Susanna apod. Pokoje jsou opět s vlastním sociálním zařízením a pro 2-4 osoby. Výhodou je jednak poloha u moře a jednak bufetové večeře, které zahrnujeme vždy do ceny zájezdu.

Benelux:

Ubytování v zemích Beneluxu je obecně velmi drahé. Snažíme se volit nejvýhodnější variantu s ohledem na termín zájezdu, mohou to být zpravidla mládežnické ubytovny nebo hotely typu ibis budget.

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY