Oblíbené zájezdy

Paříž a Versailles

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:12345
Nejzajímavější místa:Arc de TriompheHotel des InvalidesNotre Dame de ParisSacré-CoeurTour EiffelVersailles
Termín podle přání školy
Délka zájezdu 5 dnů / 2 noclehy
Doprava autobus
Ubytování hotel
Strava snídaně
Číslo zájezdu 4001
Cena zájezdu dle regionu 5 300 Kč Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: ODJEZD Z ČR Na zájezd vyjedeme od budovy školy ve večerních hodinách. Autobusem pojedeme přes Německo do Francie a zastavovat budeme jen na protažení a toalety.
2. DEN: PAŘÍŽ - CHAMPS ELYSÉES, NOTRE DAME, LATINSKÁ ČTRVŤ Po příjezdu do Paříže navštívíme vítězný oblouk Arc de Triomphe a projdeme se po nejslavnější třídě Champs-Elysées. Pak se svezeme podzemní dráhou po nejstarší trase metra otevřené na počest konání Světové výstavy v Paříži roku 1900. Prohlédneme si prostory bývalé tržnice Les Halles, kde je vybudován obchodní komplex Forum. Zde si vydechneme, občerstvíme se a pak se přesuneme k architektonicky unikátnímu a životem pulsujícímu kulturnímu středisku Centre Pompidou. Pokračovat budeme kolem renesanční pařížské radnice Hôtel de Ville na ostrov Île de la Cité, kde si prohlédneme světoznámou katedrálu Notre Dame de Paris a překrásnou gotickou kapli Sainte-Chapelle. V podvečer se projdeme Latinskou čtvrtí kolem významných historických staveb (Panthéon, Sorbonne) až k zahradám Jardin du Luxembourg. Večer odjedeme na ubytování.
3. DEN: VERSAILLES, LA DÉFENSE, MONTMARTRE Po snídani přejedeme ke světově proslulému zámku francouzských králů - Versailles. Čeká nás prohlídka zámku (kaple, královské apartmány i Zrcadlový sál, kde bylo roku 1871 stvrzeno sjednocení Německa) a přilehlých zahrad. Po poledni se vrátíme do Paříže a navštívíme moderní obchodní čtvrť La Défense - nejodvážnější projekt poválečné francouzské architektury s působivým obloukem La Grande Arche. Na závěr dne se přesuneme do významné pařížské čtvrti Montmartre situované na severním okraji Paříže. Uvidíme známou baziliku Sacré-Coeur s krásným výhledem na Paříž a zastavíme se na malebném náměstí malířů Place du Tertre s jeho neopakovatelnou atmosférou. Večer se vrátíme na ubytování jako minulou noc.
4. DEN: PAŘÍŽ - PLACE DE LA CONCORDE, MUSEÉ DU LOUVRE, TOUR EIFFEL Po snídani odjedeme do centra Paříže, kde vystoupíme na Náměstí svornosti - Place de la Concorde. Projdeme se zahradami Jardin de Tuileries a navštívíme věhlasné muzeum Musée du Louvre. Dále nás čeká procházka kolem paláce Hotel des Invalides s hrobkou císaře Napoleona I. Odpoledne se projedeme lodí po řece Seině. Chybět samozřejmě nemůže symbol Paříže - Tour Eiffel a následný odpočinek v zahradě Martova pole - Champs de Mars. Na závěr vystoupáme na vyhlídku Esplanade du Trocadéro s velkolepým výhledem na Eiffelovu věž. Tady se s Paříží rozloučíme a ve večerních hodinách odjedeme zpět do České republiky.
5. DEN: NÁVRAT DO ČR V noci budeme pokračovat v cestě a domů přijedeme v ranních hodinách.

V ceně je zahrnuto

  • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, video, lednička, prodej nápojů
  • 2x ubytování se snídaní v hotelu typu Premiere Classe po třech osobách na pokoji s vlastním sociálním příslušenstvím
  • služba průvodce po celou dobu zájezdu
  • zábavně vzdělávací brožura pro každého účastníka
  • komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

  • vstupy do navštívených objektů, jízda metrem a projížďka lodí: 30-35 EUR pro studenty do 18 let

Poznámky

  • cena platí při obsazení zájezdu minimálním počtem 40 platících účastníků
  • 1 pedagogický doprovod zdarma na každých 14 platících
Cena zájezdu dle regionu 5 300 Kč Rezervovat
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Rád Vám pomohu! Jiří Toman 777 584 490 jirka@protravel.cz
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY