Oblíbené zájezdy

Paříž pro střední školy

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:12345
Nejzajímavější místa:Arc de TriompheHotel des InvalidesNotre Dame de ParisSacré-CoeurTour EiffelVersailles
Termín podle přání školy
Délka zájezdu 5 dnů / 2 noclehy
Doprava autobus
Ubytování hotel
Strava snídaně
Číslo zájezdu 4065
Cena zájezdu dle regionu 5 400 Kč Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: ODJEZD Z ČR Na zájezd vyjedeme od budovy školy ve večerních hodinách. Autobusem pojedeme přes Německo do Francie a zastavovat budeme jen na protažení a toalety.
2. DEN: PAŘÍŽ - CHAMPS ELYSÉES, NOTRE DAME, LATINSKÁ ČTRVŤ Po příjezdu do Paříže navštívíme vítězný oblouk Arc de Triomphe a projdeme se po nejslavnější třídě Champs-Elysées. Pak se svezeme podzemní dráhou po nejstarší trase pařížského metra otevřené na počest konání Světové výstavy v Paříži roku 1900. Prohlédneme si prostory bývalé tržnice Les Halles, kde je vybudován obchodní komplex Forum. Zde si vydechneme, občerstvíme se a pak se přesuneme k architektonicky unikátnímu a životem pulsujícímu kulturnímu středisku Centre Pompidou. Pokračovat budeme kolem renesanční pařížské radnice Hôtel de Ville na ostrov Île de la Cité, kde si prohlédneme světoznámou katedrálu Notre Dame de Paris a překrásnou gotickou kapli Sainte-Chapelle. V podvečer se projdeme Latinskou čtvrtí kolem významných historických staveb (Panthéon, Sorbonna) až k zahradám Jardin du Luxembourg. Večer odjedeme na ubytování.
3. DEN: VERSAILLES, LA DÉFENSE, MONTMARTRE Po snídani přejedeme ke světově proslulému zámku francouzských králů - Versailles. Čeká nás prohlídka zámku (kaple, královské apartmány i Zrcadlový sál, kde bylo roku 1871 stvrzeno sjednocení Německa) a přilehlých zahrad. Po poledni se vrátíme do Paříže a navštívíme moderní obchodní čtvrť La Défense - nejodvážnější projekt poválečné francouzské architektury s působivým obloukem La Grande Arche. Na závěr dne se přesuneme do významné pařížské čtvrti Montmartre situované na severním okraji Paříže. Uvidíme známou baziliku Sacré-Coeur s krásným výhledem na Paříž a zastavíme se na malebném náměstí malířů Place du Tertre s jeho neopakovatelnou atmosférou. Večer se vrátíme na ubytování jako minulou noc.
4. DEN: PAŘÍŽ - PLACE DE LA CONCORDE, MUSEÉ DU LOUVRE, TOUR EIFFEL Po snídani odjedeme do centra Paříže, kde vystoupíme na Náměstí svornosti - Place de la Concorde. Projdeme se zahradami Jardin de Tuileries a navštívíme věhlasné muzeum Musée du Louvre. Dále nás čeká procházka kolem paláce Hotel des Invalides s hrobkou císaře Napoleona I. Odpoledne se projedeme lodí po řece Seině. Chybět samozřejmě nemůže symbol Paříže - Tour Eiffel a následný odpočinek v zahradě Martova pole - Champs de Mars. Na závěr vystoupáme na vyhlídku Esplanade du Trocadéro s velkolepým výhledem na Eiffelovu věž. Tady se s Paříží rozloučíme a ve večerních hodinách odjedeme zpět do České republiky.
5. DEN: NÁVRAT DO ČR V noci budeme pokračovat v cestě a domů přijedeme v ranních hodinách.

V ceně je zahrnuto

  • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, video, lednička, prodej nápojů
  • 2x ubytování se snídaní v hotelu typu Premiere Classe po třech osobách na pokoji s vlastním sociálním příslušenstvím
  • služba průvodce po celou dobu zájezdu
  • zábavně vzdělávací brožura pro každého účastníka
  • komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

  • vstupy do navštívených objektů, jízda metrem a projížďka lodí: 30-35 EUR pro studenty do 18 let

Poznámky

  • cena platí při obsazení zájezdu minimálním počtem 40 platících účastníků
  • 1 pedagogický doprovod zdarma na každých 14 platících
Cena zájezdu dle regionu 5 400 Kč Rezervovat
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Ráda Vám pomohu! Kontakt Lenka Preisová 607 217 644
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY