Wroclaw

Ubytování bez ubytování
Strava bez stravy
Cena zájezdu 930 Kč Rezervovat

1. DEN: WROCLAW Na zájezd vyjedeme od budovy školy v časných ranních hodinách. Autobusem pojedeme směrem na Českou Skalici do Polska do Kladské kotliny a zastavovat budeme jen na protažení a toalety. Před polednem přijedeme do Wroclawi - hlavního města Slezska a čtvrtého největšího města v Polsku. Čeká nás pohodová procházka městem přes ostrůvky protkané půvabnou sakrální architekturou - nejstarší část města katedrální Ostrów Tumski s kostelem sv. Kříže a katedrálou sv. Jana, kde se v případě zájmu můžeme pokochat vyhlídkou na město z vrcholu věže, dále kostel sv. Marcina, Mlýnské mosty, majestátní kostel sv. Anny, most sv. Jadwigy a mnohé další. Poté budeme mít krátké osobní volno v pěší zóně centra města s možností občerstvení. Odpoledne budeme pokračovat v prohlídce města a budeme se snažit najít „Krasnale“, malé trpaslíčky, kteří jsou jednou z nejzajímavějších nových atrakcí města. Později odjedeme zpět do České republiky a ke škole se vrátíme ve večerních hodinách.

• pestrý informační materiál pro každého účastníka
  • komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, pojištění úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna

• vstupy do navštívených objektů a atrakcí: 20 PLN pro studenty do 18 let

Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Rád Vám pomohu! Kontakt Richard Melichar 775 303 008