Vánoční Linec

Ubytování bez ubytování
Strava bez stravy
Cena zájezdu 780 Kč Rezervovat

1. DEN: LINEC Na zájezd vyjedeme od budovy školy v brzkých ranních hodinách. Po příjezdu do rakouského města Linz nejprve vyjedeme na vyhlídku na kopci Pöstlingberg nad městem, odkud se nabízejí krásné výhledy na Linec a okolí. Pak navštívíme oblíbené Muzeum technologie a budoucího vývoje Ars Electronica Center, čeká nás prohlídka muzea s výkladem v českém jazyce. Součástí muzea je např. 3D kino, kde se promítají různé projekce a animace; česky hovořící průvodci pak skupinu seznámí s novými projekty a zájemci si mohou vyzkoušet některé exponáty a projekty i na vlastní kůži. Odpoledne se vydáme na procházku městem kolem nejvýznamnějších památek - hlavní náměstí Hauptplatz se sloupem Nejsvětější Trojice, renesanční radnice Altes Rathaus, katedrála Neuer Dom a další. Na závěr budeme mít osobní volno, které můžeme využít k návštěvě adventních trhů na hlavním náměstí Hauptplatz nebo k nákupům na ulici Landstraße. V podvečerních hodinách odjedeme zpět do České republiky. Ke škole se vrátíme v pozdních večerních hodinách.

• doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, video, lednička, prodej nápojů
  • pestrý informační materiál pro každého účastníka

• vstupné do navštívených objektů: 5-10 EUR pro studenty do 18 let