Bratislava

Ubytování bez ubytování
Strava bez stravy
Cena zájezdu 910 Kč Rezervovat

1. DEN: BRATISLAVA Na zájezd vyjedeme od budovy školy v brzkých ranních hodinách. Autobusem pojedeme směrem na Brno a zastavovat budeme jen na protažení a toalety. Dopoledne přijedeme k obci Devín, kde se nachází stejnojmenný hrad, pod kterým se vlévá řeka Morava do Dunaje. Čeká nás krátká prohlídka hradního areálu a procházka k soutoku obou řek. Kolem poledne přejedeme do Bratislavy, hlavního města Slovenska. Zde absolvujeme prohlídku města, uvidíme Bratislavský hrad (dřívější královský palác), klasicistní budovu Primaciálního paláce, Michalskou bránu, Grasalkovičův palác (dnešní sídlo prezidenta republiky), Hviezdoslavovo náměstí a další. Na závěr vyjedeme na věž UFO nacházející se na Mostě Slovenského národního povstání, odkud se naskýtá výhled na celé město. Poté budeme mít volný čas. V podvečerních hodinách odjedeme zpět do České republiky. Ke škole se vrátíme v pozdních večerních hodinách.

• doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, video, lednička, prodej nápojů
  • služba průvodce po celou dobu zájezdu a informační materiál

• vstupné do navštívených objektů: 5-10 EUR pro studenty do 18 let

Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Ráda Vám pomohu! Kontakt Markéta Kostlivá 728 532 444