Oblíbené zájezdy

Jazykový kurz v Yorku

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:1234567
Nejzajímavější místa:Castle HowardKnaresboroughLondýnRievaulx AbbeyRobin Hood´s BayYork
Termín podle přání školy
Délka zájezdu 7 dnů / 4 noclehy
Doprava autobus
Ubytování hostitelské rodiny
Strava plná penze
Číslo zájezdu 1033
Cena zájezdu 10 300 Kč Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: CESTA DO VELKÉ BRITÁNIE Od školy odjedeme v dopoledních hodinách. Autobusem pojedeme přes Německo a Belgii a zastavovat budeme jen na protažení a toalety.
2. DEN: YORK - YORKMINSTER, CLIFFORD´S TOWER Během noci projedeme Belgií a brzy ráno dorazíme do přístavu ve Francii, abychom projeli Eurotunelem do Velké Británie. Přejedeme do krásného historického města York, které kdysi bývalo hlavním městem Severu. Projdeme se po městě a navštívíme Yorkminster, gotickou katedrálu proslavenou středověkými vitrážemi. Poté se projdeme historickým centrem s úzkými uličkami včetně slavné Shambles. Také podnikneme procházku po hradbách. Odpoledne prozkoumáme ruiny opatství St Mary´s Abbey a hradu Clifford´s Tower. Večer odjedeme na ubytování do hostitelských rodin, kde si dáme večeři a odpočineme si.
3. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, CASTLE HOWARD, RIEVAULX ABBEY Po snídani absolvujeme dopolední výuku angličtiny. Odpoledne odjedeme k jednomu z nejkrásnějších zámků v Anglii - Castle Howard, který si prohlédneme. Poté navštívíme bývalý cisterciácký klášter v malebném údolí v oblasti North Yorkshire Moors, Rievaulx Abbey. Večer pojedeme zpět na ubytování do hostitelských rodin, kde se navečeříme a procvičíme v anglické konverzaci.
4. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, WHITBY, ROBIN HOOD´S BAY Po snídani absolvujeme dopolední výuku angličtiny. Odpoledne vyrazíme na výlet do Whitby, města známého z románu Drákula od Brama Stokera. Prohlédneme si zdejší ruiny opatství postaveného vysoko nad mořem. Poté přejedeme jižním směrem do městečka Robin Hood´s Bay, kde se projdeme dlážděnými uličkami s překrásnými domky a volný čas strávíme na pláži. Večer se vrátíme na ubytování do hostitelských rodin, kde se navečeříme a odpočineme si.
5. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, KNARESBOROUGH, YORK Po snídani absolvujeme dopolední výuku angličtiny. Odpoledne přejedeme do trhového městečka Knaresborough. Navštívíme jeskyni, kde se narodila čarodějnice přezdívaná Mother Shipton, prohlédneme si rozvaliny normanského hradu a nakoupíme na tradičním středečním trhu. V podvečer se vrátíme do Yorku, kde budeme mít možnost pořídit suvenýry a projít se po městě. Večer se vrátíme na ubytování do hostitelských rodin, kde si popovídáme o svých zážitcích.
6. DEN: LONDÝN - WESTMINSTER Po snídani budeme velmi brzy ráno odjíždět, protože nás čeká hlavní město Spojeného království - Londýn. Projdeme se místy, která se nejvíce zapsala do historie města: uvidíme Buckingham Palace, Westminster Abbey, vládní třídu Whitehall, náměstí Trafalgar Square, Piccadilly Circus a Leicester Square, čínskou čtvrť Soho aj. Společně se projedeme na obřím vyhlídkovém kole London Eye. V podvečer budeme mít možnost nakoupit si suvenýry. V případě zájmu se společně navečeříme v některé z typických čínských restauracích v oblasti Soho. Poté přejedeme lodí po Temži k našemu autobusu a odjedeme do přístavu Dover, kde se nalodíme na noční trajekt a odplujeme do Francie.
7. DEN: NÁVRAT DO ČR Přes noc projedeme Belgií a Německem s potřebnými zastávkami na protažení a toalety. Zpět ke škole přijedeme v odpoledních hodinách.

V ceně je zahrnuto

 • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, lednička, video, prodej teplých a chlazených nápojů
 • 1x tunel pod kanálem La Manche, 1x trajekt
 • 4x ubytování v hostitelských rodinách s plnou penzí (4x snídaně, 4x balíček na oběd, 4x večeře)
 • 12 hodin výuky (po 45 minutách) ve třídách po 15 studentech s místními lektory v jazykové škole
 • služba průvodce po celou dobu zájezdu
 • zábavně vzdělávací brožura pro každého účastníka
 • komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, pojištění úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

 • vstupy do navštívených objektů a atrakcí

Poznámky

 • cena platí při obsazení zájezdu minimálním počtem 40 platících účastníků
 • program návštěvy Londýna lze na přání upravit
 • další varianty s různou délkou programu Vám rádi připravíme na vyžádání
 • využijte slevu 500 Kč/os. pro zájezdy v termínu 30.10.2021-27.3.2022
Cena zájezdu 10 300 Kč Rezervovat
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Ráda Vám pomohu! Kontakt Ivana Bouchnerová 603 111 029
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY