Oblíbené zájezdy

Jazykový kurz v Plymouth

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:1234567
Nejzajímavější místa:DartmoorLondýnMorwellham QuayPlymouthPrincetown
Termín podle přání školy
Délka zájezdu 7 dnů / 4 noclehy
Doprava autobus
Ubytování hostitelské rodiny
Strava plná penze
Číslo zájezdu 1017
Cena zájezdu 11 700 Kč Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: CESTA DO VELKÉ BRITÁNIE Od školy odjedeme v odpoledních hodinách. Autobusem pojedeme přes Německo a Belgii a zastavovat budeme jen na protažení a toalety.
2. DEN: PLYMOUTH Během noci projedeme Belgií a Francií a projedeme Eurotunelem do Velké Británie. Přejedeme do přístavu Plymouth, odkud odplula slavná loď Mayflower do Ameriky. Podnikneme plavbu lodí po přístavu s vyhlídkou na doky a vojenský přístav. Společně navštívíme podmořské centrum National Marine Aquarium, které je považováno za nejlepší v Británii. Večer odjedeme na ubytování do hostitelských rodin, kde si dáme večeři a odpočineme si.
3. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, DARTMOOR Po snídani absolvujeme dopolední výuku angličtiny. Odpoledne se vydáme do národního parku Dartmoor, kde prozkoumáme vřesoviště, kde podle legendy žil pes Baskervilský. Zastavíme se u několika megalitických monumentů, například u solárního kalendáře Merrivale. Projedeme městečkem se slavnou věznicí Princetown a podíváme se na nejstarší kamenný most v oblasti, Postbridge. Večer pojedeme zpět na ubytování do hostitelských rodin, kde se navečeříme a procvičíme se v anglické konverzaci.
4. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, MORWELLHAM Po snídani absolvujeme dopolední výuku angličtiny. Odpoledne vyrazíme na výlet do skanzenu Morwellham, kde zažijeme viktoriánskou Anglii na vlastní kůži. Navštívíme měděné doly, historický přístav, seznámíme se s tradičními řemesly nebo usedneme do lavic v pravé viktoriánské škole. Večer se vrátíme na ubytování do hostitelských rodin, kde se navečeříme a odpočineme si.
5. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, EDEN PROJECT Po snídani absolvujeme dopolední výuku angličtiny. Odpoledne navštívíme moderní botanickou zahradu Eden Project, kde budeme mít možnost si prohlédnout tropické skleníky s překrásnými květinami a stromy. Večer odjedeme na ubytování do hostitelských rodin, kde se navečeříme a procvičíme v anglické konverzaci.
6. DEN: LONDÝN Po snídani budeme velmi brzy ráno odjíždět, protože nás čeká hlavní město Spojeného království - Londýn. Projdeme se místy, která se nejvíce zapsala do historie města: uvidíme Buckingham Palace, Westminster Abbey, vládní třídu Whitehall, náměstí Trafalgar Square, Piccadilly Circus a Leicester Square, čínskou čtvrť Soho aj. Společně se projedeme na obřím vyhlídkovém kole London Eye. V podvečer budeme mít možnost nakoupit si suvenýry. V případě zájmu se společně navečeříme v některé z typických čínských restauracích v oblasti Soho. Poté přejedeme lodí po Temži k našemu autobusu a odjedeme do přístavu Dover, kde se nalodíme na noční trajekt a odplujeme do Francie.
7. DEN: NÁVRAT DO ČR Přes noc projedeme Belgií a Německem s potřebnými zastávkami na protažení a toalety. Zpět ke škole přijedeme v odpoledních hodinách.

V ceně je zahrnuto

 • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, lednička, video, prodej teplých a chlazených nápojů
 • 1x tunel pod kanálem La Manche, 1x trajekt
 • 4x ubytování v hostitelských rodinách s plnou penzí (4x snídaně, 4x balíček na oběd, 4x večeře)
 • 12 hodin výuky (po 45 minutách) ve třídách po 15 studentech s místními lektory v jazykové škole
 • služba průvodce po celou dobu zájezdu
 • pestrý informační materiál pro každého účastníka
 • komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, pojištění úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

 • vstupy do navštívených objektů a atrakcí

Poznámky

 • cena platí při obsazení zájezdu minimálním počtem 40 platících účastníků
 • program návštěvy Londýna lze na přání upravit
 • další varianty s různou délkou programu Vám rádi připravíme na vyžádání
Cena zájezdu 11 700 Kč Rezervovat
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Ráda Vám pomohu! Kontakt Ivana Bouchnerová 603 111 029
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY