O nás

Všechno začalo v roce 1991, kdy pan Jaroslav Kudrnáč, tehdy ještě jako CK PRO, vypravil první zájezd do Švýcarska. Začínal sice pomalu a rozvážně, zato s ohromnou pečlivostí a spolehlivostí, díky čemuž už od počátků budoval základnu věrných spolucestovatelů a klientů, z nichž někteří s námi zůstali dodnes. Dodnes také stavíme na tehdejších základech - spolehlivost, kvalita a osobní přístup – které jsou podle nás nezbytné pro dlouhodobou spolupráci a spokojené klienty.

Postupně se do činnosti cestovní kanceláře zapojil i syn Pavel, krátce po něm přišel dlouholetý průvodce zájezdů Richard Melichar a následně další posily našeho týmu.

Veškeré naše úsilí upínáme ke školním zájezdům. Během naší činnosti jsme uspořádali více než 1000 zájezdů pro více než 300 základních a středních škol. Největší množství zájezdů směřuje do Velké Británie, ale časté jsou i další populární destinace - Paříž, Berlín, Krakov, Vídeň a mnoho dalších.

protravel.jpg