Školní zájezdy - AKCE 30

Začněte připravovat zájezd na jaro už nyní. Nebojte se, nic neriskujete!

Je nám jasné, že konání školního zájezdu je nyní třeba zvažovat více než dříve. Jednou z hlavních otázek je obava o ztrátu vložených finančních prostředků školy či rodičů. Přicházíme proto s novinkou a představujeme Vám naši letošní „AKCI 30“. Vybrali jsme naše populární programy a vyjednali pro ně v konkrétních termínech výjimečné podmínky. Díky tomu můžeme Vaší škole v těchto termínech nabídnout možnost zrušení zájezdu zcela bezplatně až do 30 dnů před zájezdem! Plánovat zájezd tak můžete bez rizika.

Možnost bezplatného zrušení se vztahuje na celou skupinu/školu, neplatí pro jednotlivé účastníky. Jiné podmínky nemáme!