Školní zájezdy - AKCE 30

Začněte plánovat svůj školní zájezd už nyní. Nebojte se, nic neriskujete!

Je nám jasné, že konání školního zájezdu je nyní třeba zvažovat více než dříve. Jednou z hlavních otázek je obava o ztrátu vložených finančních prostředků školy či rodičů. Připravili jsme proto pro Vás maximálně výhodné podmínky v rámci naší „AKCE 30“. Vybrali jsme populární programy a vyjednali pro ně v konkrétních termínech výjimečné podmínky. Díky tomu můžeme Vaší škole v těchto termínech nabídnout možnost zrušení zájezdu zcela bezplatně až do 30 dnů před zájezdem! Plánovat zájezd tak můžete bez rizika.

Možnost bezplatného zrušení se vztahuje na celou skupinu/školu, neplatí pro jednotlivé účastníky. Jiné podmínky nemáme!

Nenašli jste vhodný termín? Nevadí, řekněte nám, který termín Vám vyhovuje a my se pokusíme zajistit stejné podmínky i Vám. Dáme Vám vědět obratem.