Oblíbené zájezdy

Ženevské jezero

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:12345
Nejzajímavější místa:BernČokoládovna Maison CaillerChateau de ChillonLauterbrunnenLuzernMontreuxSýrárna v GruyèresŽeneva
Termín podle přání školy
Délka zájezdu 5 dnů / 2 noclehy
Doprava autobus
Ubytování hostel
Strava snídaně
Číslo zájezdu 7003
Cena zájezdu dle regionu 5 200 Kč Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: ODJEZD Z ČR Na zájezd vyjedeme od budovy školy v pozdních večerních hodinách. Pojedeme autobusem přes Německo a zastavovat budeme jen na protažení a toalety.
2. DEN: BERN, ČOKOLÁDOVNA MAISON CAILLER, GRUYÈRES Dopoledne přijedeme do Bernu, hlavního města Švýcarska. Zamáváme medvědům žijícím ve výběhu na okraji centra a prohlédneme si staré město, které se rozkládá v půvabném ohbí řeky Aare. Budeme pokračovat v jízdě jihozápadním směrem do malého městečka Broc, kde se nachází čokoládovna Maison Cailler. Během její prohlídky budeme mít možnost čokoládu ochutnat i nakoupit. Na závěr dne se krátce zastavíme v jednom z nejhezčích měst Švýcarska - Gruyères, které je proslavené nejen svojí malebností, ale také pěkným zámkem a výrobou sýra. Večer přejedeme na ubytování.
3. DEN: ŽENEVSKÉ JEZERO, CHATEAU DE CHILLON, MONTREUX, ŽENEVA Po snídani odjedeme k Ženevskému jezeru, největšímu jezeru v Alpách. Navštívíme středověký hrad Chateau de Chillon ležící na skalním ostrohu na břehu jezera. Zastavíme se i v nedalekém mondénním letovisku Montreux. V odpoledních hodinách se přesuneme do Ženevy. Prohlédneme si historické centrum města, projdeme se podél jezera (zahrada růží, krásné parky) a v případě zájmu vyrazíme na projížďku parníkem po jezeře. Večer odjedeme na ubytování jako minulou noc.
4. DEN: LAUTERBRUNNEN, TRÜMMELBACHFÄLLE, LUZERN Po snídani odjedeme do horského městečka Lauterbrunnen, vyjedeme lanovkou do stanice Grütschalp a vláčkem nebo procházkou dorazíme k vesničce Mürren s nezapomenutelnými výhledy na horské masivy Eiger a Jungfrau. Po návratu do údolí uslyšíme burácet známé kaskády skalních ledovcových vodopádů Trümmelbachfälle. Odpoledne navštívíme krásné historické město Luzern, které se rozkládá na břehu jezera Vierwaldstätter See a pod horou Pilatus. Projdeme se přes známý most Kapellbrücke, prohlédneme si centrum města (Lví památník, jezuitský kostel a další zajímavosti), nakoupíme suvenýry a se Švýcarskem se rozloučíme. Večer odjedeme zpět do České republiky.
5. DEN: NÁVRAT DO ČR V noci budeme pokračovat v cestě a domů se vrátíme v brzkých ranních hodinách.

V ceně je zahrnuto

  • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, lednička, video, prodej nápojů
  • 2x ubytování se snídaní v hotelu typu F1 po třech osobách na pokoji. Na pokoji je jedno široké dvoulůžko se společnou přikrývkou, nad dvoulůžkem je napříč jedna úzká postel s přikrývkou. Na pokoji je televize a umyvadlo, WC a sprchy jsou na chodbách, po každém použití WC následuje čistící proces
  • služby průvodce po celou dobu zájezdu
  • zábavně vzdělávací brožura pro každého účastníka
  • komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

  • vstupné do navštívených objektů, projížďka parníkem, lanovka, vláček: 50-60 CHF pro studenty do 18 let

Poznámky

  • cena platí při obsazení zájezdu minimálním počtem 40 platících účastníků
  • 1 pedagogický doprovod zdarma na každých 14 platících
  • možnost zajištění ubytování v hotelu typu Premiere Classe za příplatek cca 150 Kč za osobu a noc
Cena zájezdu dle regionu 5 200 Kč Rezervovat
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Rád Vám pomohu! Kontakt Jiří Toman 777 584 490
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY