Oblíbené zájezdy

Ženevské jezero

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:12345
Nejzajímavější místa:BernČokoládovna Maison CaillerChateau de ChillonLauterbrunnenLuzernMontreuxSýrárna v GruyèresŽeneva
Termín podle přání školy
Délka zájezdu 5 dnů / 2 noclehy
Doprava autobus
Ubytování hostel
Strava snídaně
Číslo zájezdu 7003
Cena zájezdu dle regionu 4 800 Kč Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: ODJEZD Z ČR Na zájezd vyjedeme od budovy školy v pozdních večerních hodinách. Pojedeme autobusem přes Německo a zastavovat budeme jen na protažení a toalety.
2. DEN: BERN, ČOKOLÁDOVNA MAISON CAILLER, GRUYÈRES Dopoledne přijedeme do Bernu, hlavního města Švýcarska. Zamáváme medvědům žijícím ve výběhu na okraji centra a prohlédneme si staré město, které se rozkládá v půvabném ohbí řeky Aare. Budeme pokračovat v jízdě jihozápadním směrem do malého městečka Broc, kde se nachází čokoládovna Maison Cailler. Během její prohlídky budeme mít možnost čokoládu ochutnat i nakoupit. Na závěr dne se krátce zastavíme v jednom z nejhezčích měst Švýcarska - Gruyères, které je proslavené nejen svojí malebností, ale také pěkným zámkem a výrobou sýra. Večer přejedeme na ubytování.
3. DEN: ŽENEVSKÉ JEZERO, CHATEAU DE CHILLON, MONTREUX, ŽENEVA Po snídani odjedeme k Ženevskému jezeru, největšímu jezeru v Alpách. Navštívíme středověký hrad Chateau de Chillon ležící na skalním ostrohu na břehu jezera. Zastavíme se i v nedalekém mondénním letovisku Montreux. V odpoledních hodinách se přesuneme do Ženevy. Prohlédneme si historické centrum města, projdeme se podél jezera (zahrada růží, krásné parky) a v případě zájmu vyrazíme na projížďku parníkem po jezeře. Večer odjedeme na ubytování jako minulou noc.
4. DEN: LAUTERBRUNNEN, TRÜMMELBACHFÄLLE, LUZERN Po snídani odjedeme do horského městečka Lauterbrunnen, vyjedeme lanovkou do stanice Grütschalp a vláčkem nebo procházkou dorazíme k vesničce Mürren s nezapomenutelnými výhledy na horské masivy Eiger a Jungfrau. Po návratu do údolí uslyšíme burácet známé kaskády skalních ledovcových vodopádů Trümmelbachfälle. Odpoledne navštívíme krásné historické město Luzern, které se rozkládá na břehu jezera Vierwaldstätter See a pod horou Pilatus. Projdeme se přes známý most Kapellbrücke, prohlédneme si centrum města (Lví památník, jezuitský kostel a další zajímavosti), nakoupíme suvenýry a se Švýcarskem se rozloučíme. Večer odjedeme zpět do České republiky.
5. DEN: NÁVRAT DO ČR V noci budeme pokračovat v cestě a domů se vrátíme v brzkých ranních hodinách.

V ceně je zahrnuto

  • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, lednička, video, prodej nápojů
  • 2x ubytování se snídaní v hotelu typu F1 po třech osobách na pokoji. Na pokoji je jedno široké dvoulůžko se společnou přikrývkou, nad dvoulůžkem je napříč jedna úzká postel s přikrývkou. Na pokoji je televize a umyvadlo, WC a sprchy jsou na chodbách, po každém použití WC následuje čistící proces
  • služby průvodce po celou dobu zájezdu
  • zábavně vzdělávací brožura pro každého účastníka
  • komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

  • vstupné do navštívených objektů, projížďka parníkem, lanovka, vláček: 50-60 CHF pro studenty do 18 let

Poznámky

  • cena platí při obsazení zájezdu minimálním počtem 40 platících účastníků
  • 1 pedagogický doprovod zdarma na každých 14 platících
  • možnost zajištění ubytování v hotelu typu Premiere Classe za příplatek cca 150 Kč za osobu a noc
Cena zájezdu dle regionu 4 800 Kč Rezervovat
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Rád Vám pomohu! Jiří Toman 777 584 490 jirka@protravel.cz
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY