Oblíbené zájezdy

Učitelský zájezd 2018 - Zahrady a pobřeží jižní Anglie

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:12345678
Nejzajímavější místa:Bodiam CastleCorfe CastleIsle of WightLondýnOld Harry RocksStourhead
Termín 29.06. - 06.07.2018
volných míst 30
Ideální věk bez omezení
Region školy Celá ČR
Cena 9 900 Kč
Číslo zájezdu 18-300
Cena zájezdu dle regionu 9 900 Kč Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: ODJEZD Z ČR Odjíždět budeme v pátek v podvečer po trase Brno, Praha, Plzeň.
2. DEN: DOVERSKÉ ÚTESY, HASTINGS / BRIGHTON V noci budeme projíždět Německem a Belgií a zastavovat budeme jen na toalety a na protažení. Kolem poledne přijedeme do přístavu ve Francii, odkud se trajektem přeplavíme do Anglie. Nedaleko Doveru se zastavíme na křídových útesech a v případě pěkného počasí se po nich projdeme. Poté budeme projíždět podél pobřeží a ubytujeme se v hotelu v jednom z přímořských letovisek. Večer se můžeme projít po pláži, případně ochutnat něco z darů anglické kuchyně.
3. DEN: BODIAM CASTLE, SOUTH DOWNS Po snídani navštívíme pohádkový vodní hrad Bodiam Castle, postavený během stoleté války k obraně pobřeží. Přes den budeme projíždět krajinou South Downs a zastavíme na několika pěkných místech, kde se v případě pěkného počasí projdeme malebnou krajinou. Zastavíme se u kresby v křídovém podloží, známé jako Long Man of Wilmington a také na vyhlídce Devil´s Dyke. V případě horšího počasí bychom navštívili např. město Chichester s románsko-gotickou katedrálou a zvonicí sv. Richarda. Večer se ubytujeme v hotelu.
4. DEN: JURASSIC COAST Po snídani se vydáme do Dorsetu a podnikneme několik procházek v oblasti Jurassic Coast. Navštívíme Lulworth Cove, krásný malý záliv orámovaný křídovými útesy, a skalní bránu Durdle Door. Bude-li teplo, vykoupeme se v moři na nejkrásnějších místech anglického pobřeží. Zastavíme se také u romantické zříceniny Corfe Castle, zasazené do kopcovité krajiny jižního Dorsetu. Projdeme se nad útesy Old Harry Rocks, ze kterých jsou pěkné výhledy přes zátoku na Bournemouth a v dálce na ostrov Wight. Večer se vrátíme zpět do hotelu.
5. DEN: ISLE OF WIGHT Po snídani pojedeme na celodenní výlet na ostrov Isle of Wight. Trajektem přejedeme na ostrov a vlastním autobusem budeme projíždět mezi jednotlivými památkami. Navštívíme nejprve Osborne House, venkovské sídlo s pěknými zahradami, které milovala královna Viktorie. Dále se podíváme do hradu Carisbrooke Castle, kde byl za občanské války vězněn později popravený král Karel I. Část dne také strávíme v blízkosti Needles, křídových útvarů na západním okraji ostrova. Večer se vrátíme trajektem na hlavní ostrov a přejedeme zpět do hotelu.
6. DEN: MAIDEN CASTLE, CERNE ABBAS, STOURHEAD Po snídani přejedeme k městu Dorchester, kde vyjdeme na bývalé keltské hradiště Maiden Castle. Projdeme se po náhorní vyvýšenině s vyhlídkami do širého kraje. Další zastávkou bude Cerne Abbas, malé městečko v srdci Dorsetu, které proslavila kresba obra s kyjem v křídovém podloží. Vrcholem dne bude návštěva panství Stourhead - podíváme se do Palladiánské vily, ale především budeme obdivovat nádherný přírodní park, kde se budeme toulat a relaxovat. Večer se vrátíme zpět do hotelu.
7. DEN: KEW GARDENS, LONDÝN Po snídani se vydáme do Londýna. Dopoledne strávíme v královských botanických zahradách Kew Gardens. Případní zájemci mohou místo Kew Gardens navštívit královský palác Hampton Court Palace. Odpoledne přejedeme městskou dopravou do centra Londýna a buď můžeme absolvovat kratší prohlídku nejzajímavějších míst v oblasti Westminsteru, nebo můžeme zvolit individuální program. Večer se s Londýnem rozloučíme a odjedeme do přístavu Dover, odkud přeplujeme zpět na kontinent.
8. DEN: NÁVRAT DO ČR Po připlutí do Francie budeme projíždět Belgií a Německem zpět do ČR a zastavovat budeme opět jen na protažení a na toaletu. Příjezd do ČR je plánován v odpoledních hodinách.

V ceně je zahrnuto

  • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, lednička, video, prodej teplých a chlazených nápojů
  • 2x trajekt Francie - Velká Británie (nebo Eurotunel)
  • zpáteční trajekt na ostrov Wight
  • 5x ubytování v hotelech ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím, 5x snídaně
  • služba průvodce po celou dobu zájezdu
  • zábavně vzdělávací brožura pro každého účastníka
  • komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, pojištění úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

  • vstupy do navštívených objektů a atrakcí

Poznámky

  • zvýhodněná cena pro pedagogy je 9 900,- Kč
  • standardní cena pro ostatní účastníky je 11 200,- Kč
Cena zájezdu dle regionu 9 900 Kč Rezervovat
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Rád Vám pomohu! Richard Melichar 775 303 008 richard@protravel.cz
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY