Oblíbené zájezdy

Učitelský zájezd 2018 - Zahrady a pobřeží jižní Anglie

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:12345678
Nejzajímavější místa:Bodiam CastleCorfe CastleIsle of WightLondýnOld Harry RocksStourhead
Termín 29.06. - 06.07.2018
volných míst 10
Ideální věk bez omezení
Region školy Celá ČR
Cena 9 900 Kč
Číslo zájezdu 18-300
Cena zájezdu dle regionu 9 900 Kč Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: ODJEZD Z ČR Odjíždět budeme v pátek v podvečer po trase Brno, Praha, Plzeň.
2. DEN: DOVERSKÉ ÚTESY, HASTINGS / BRIGHTON V noci budeme projíždět Německem a Belgií a zastavovat budeme jen na toalety a na protažení. Kolem poledne přijedeme do přístavu ve Francii, odkud se trajektem přeplavíme do Anglie. Nedaleko Doveru se zastavíme na křídových útesech a v případě pěkného počasí se po nich projdeme. Poté budeme projíždět podél pobřeží a ubytujeme se v hotelu v jednom z přímořských letovisek. Večer se můžeme projít po pláži, případně ochutnat něco z darů anglické kuchyně.
3. DEN: BODIAM CASTLE, SOUTH DOWNS Po snídani navštívíme pohádkový vodní hrad Bodiam Castle, postavený během stoleté války k obraně pobřeží. Přes den budeme projíždět krajinou South Downs a zastavíme na několika pěkných místech, kde se v případě pěkného počasí projdeme malebnou krajinou. Zastavíme se u kresby v křídovém podloží, známé jako Long Man of Wilmington a také na vyhlídce Devil´s Dyke. V případě horšího počasí bychom navštívili např. město Chichester s románsko-gotickou katedrálou a zvonicí sv. Richarda. Večer se ubytujeme v hotelu.
4. DEN: JURASSIC COAST Po snídani se vydáme do Dorsetu a podnikneme několik procházek v oblasti Jurassic Coast. Navštívíme Lulworth Cove, krásný malý záliv orámovaný křídovými útesy, a skalní bránu Durdle Door. Bude-li teplo, vykoupeme se v moři na nejkrásnějších místech anglického pobřeží. Zastavíme se také u romantické zříceniny Corfe Castle, zasazené do kopcovité krajiny jižního Dorsetu. Projdeme se nad útesy Old Harry Rocks, ze kterých jsou pěkné výhledy přes zátoku na Bournemouth a v dálce na ostrov Wight. Večer se vrátíme zpět do hotelu.
5. DEN: ISLE OF WIGHT Po snídani pojedeme na celodenní výlet na ostrov Isle of Wight. Trajektem přejedeme na ostrov a vlastním autobusem budeme projíždět mezi jednotlivými památkami. Navštívíme nejprve Osborne House, venkovské sídlo s pěknými zahradami, které milovala královna Viktorie. Dále se podíváme do hradu Carisbrooke Castle, kde byl za občanské války vězněn později popravený král Karel I. Část dne také strávíme v blízkosti Needles, křídových útvarů na západním okraji ostrova. Večer se vrátíme trajektem na hlavní ostrov a přejedeme zpět do hotelu.
6. DEN: MAIDEN CASTLE, CERNE ABBAS, STOURHEAD Po snídani přejedeme k městu Dorchester, kde vyjdeme na bývalé keltské hradiště Maiden Castle. Projdeme se po náhorní vyvýšenině s vyhlídkami do širého kraje. Další zastávkou bude Cerne Abbas, malé městečko v srdci Dorsetu, které proslavila kresba obra s kyjem v křídovém podloží. Vrcholem dne bude návštěva panství Stourhead - podíváme se do Palladiánské vily, ale především budeme obdivovat nádherný přírodní park, kde se budeme toulat a relaxovat. Večer se vrátíme zpět do hotelu.
7. DEN: KEW GARDENS, LONDÝN Po snídani se vydáme do Londýna. Dopoledne strávíme v královských botanických zahradách Kew Gardens. Případní zájemci mohou místo Kew Gardens navštívit královský palác Hampton Court Palace. Odpoledne přejedeme městskou dopravou do centra Londýna a buď můžeme absolvovat kratší prohlídku nejzajímavějších míst v oblasti Westminsteru, nebo můžeme zvolit individuální program. Večer se s Londýnem rozloučíme a odjedeme do přístavu Dover, odkud přeplujeme zpět na kontinent.
8. DEN: NÁVRAT DO ČR Po připlutí do Francie budeme projíždět Belgií a Německem zpět do ČR a zastavovat budeme opět jen na protažení a na toaletu. Příjezd do ČR je plánován v odpoledních hodinách.

V ceně je zahrnuto

  • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, lednička, video, prodej teplých a chlazených nápojů
  • 2x trajekt Francie - Velká Británie (nebo Eurotunel)
  • zpáteční trajekt na ostrov Wight
  • 5x ubytování v hotelech ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím, 5x snídaně
  • služba průvodce po celou dobu zájezdu
  • zábavně vzdělávací brožura pro každého účastníka
  • komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, pojištění úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

  • vstupy do navštívených objektů a atrakcí

Poznámky

  • zvýhodněná cena pro pedagogy je 9 900,- Kč
  • standardní cena pro ostatní účastníky je 11 200,- Kč
Cena zájezdu dle regionu 9 900 Kč Rezervovat
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Rád Vám pomohu! Kontakt Richard Melichar 775 303 008
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY