Zábavní park Gardaland

Nejzajímavější místa:ArénaCasa di GuiliettaCastelvecchioGardalandLago di GardaMalcesineVerona
Délka zájezdu 4 dny / 1 nocleh
Ubytování hostel, hotel
Strava snídaně
Termíny AKCE 30
23.05.2022 - 26.05.2022 Rezervovat
06.06.2022 - 09.06.2022 Rezervovat

1. DEN: ODJEZD Z ČR Na zájezd vyjedeme od budovy školy v pozdních večerních hodinách. Autobusem pojedeme do Itálie a zastavovat budeme jen na protažení a toalety.
2. DEN: LAGO DI GARDA, MALCESINE, VERONA Ráno po zastávce u dálničního motorestu přejedeme do oblasti největšího italského jezera Lago di Garda, které má i přes svoji severní polohu a blízkost pohoří Alp teplé středomořské klima. Podél východního břehu jezera dojedeme až k půvabnému městečku Malcesine s mohutným Scaligerským hradem, z jehož věže se nabízí překrásná vyhlídka na jezero. V případě pěkného počasí vyjedeme lanovkou na Monte Baldo (1783 m n. m.) nebo se projedeme parníkem po jezeře. Odpoledne odjedeme do města Verona s půvabným starobylým centrem, kde se dochovalo mnoho památek z doby starověkého Říma (např. římský amfiteátr z r. 30 po Kr.) i ze středověku. Zastavíme se u slavného Juliina balkonu, pod kterým jí Romeo vyznával lásku. Večer odjedeme na ubytování.
3. DEN: ZÁBAVNÍ PARK GARDALAND Po snídani odjedeme na celý den do zábavního parku Gardaland, který se nachází poblíž jižního okraje jezera Garda. Na jeden den unikneme realitě všedního světa a podíváme se do světa fantazie, dobrodružství a adrenalinu. Naučíme se starodávné umění Kung Fu od samotného mistra – Kung Fu Pandy, zabloudíme v džungli, spatříme bájnou Atlantidu, budeme čelit nástrahám faraonovy hrobky a na dřevěné kládě splujeme řeku ve Skalnatých horách Colorada. Neunikneme pádu do černé díry, zjistíme, jak vypadá svět vzhůru nohama a až si budeme potřebovat trošku vydechnout, můžeme navštívit pohádkový hrad, kouzelnou vesničku, zajít do divadla a nebo 4D kina. Ve večerních hodinách odjedeme zpět do České republiky.
4. DEN: NÁVRAT DO ČR V noci budeme pokračovat v cestě a domů se vrátíme v ranních hodinách.

• doprava zájezdovým autokarem - klimatizace, kávovar, lednička, video, prodej nápojů
  • 1x ubytování se snídaní v hotelu nebo mládežnickém hostelu ve dvou- až čtyřlůžkových pokojích
  • služby průvodce po celou dobu zájezdu
  • pestrý informační materiál pro každého účastníka