Nejzajímavější místa:Karlův mostPrašná bránaPražský hradStaroměstské náměstíVáclavské náměstí
Délka zájezdu 1 den / 0 noclehů
Ubytování bez ubytování
Strava bez stravy
Cena zájezdu 440 Kč Rezervovat

1. DEN: PRAHA Na zájezd vyjedeme od budovy školy v ranních hodinách. Dopoledne přijedeme do Prahy, hlavního města České republiky. Čeká nás procházka městem od budovy Národního muzea na Václavském náměstí kolem jezdecké sochy sv. Václava, pokračování po ulici Na příkopě až k secesní budově Obecního domu a Prašné bráně, odkud absolvujeme tzv. Královskou cestu - trasu, kterou projížděli nastávající čeští králové ke korunovaci. Během cesty uvidíme Staroměstské náměstí s radnicí a známým orlojem (možnost výstupu na věž), Karlův most (nejstarší stojící most přes řeku Vltavu v Praze a po Kamenném mostu v Písku druhý nejstarší dochovaný most v České republice), ulice a náměstí Malé Strany a Pražský hrad, kde prohlídku zakončíme (možnost návštěvy jednoho z prohlídkových okruhů, katedrály sv. Víta nebo např. Zlaté uličky). V podvečer odjedeme zpět. Ke škole se vrátíme ve večerních hodinách.

• vstupy do navštívených objektů: 250 - 350 Kč pro studenty do 18 let

• cena je kalkulována pro odjezd z Plzně. Pro jiná místa odjezdu se cena může lišit. Na požádání Vám ji rádi upřesníme.