Plzeň a Techmania Science Center

Nejzajímavější místa:Katedrála sv. BartolomějePilsner UrquellPlzeňské historické podzemíTechmania Science Center
Délka zájezdu 1 den / 0 noclehů
Ubytování bez ubytování
Strava bez stravy
Cena zájezdu 390 Kč Rezervovat

1. DEN: PLZEŇ Na zájezd vyjedeme od budovy školy v ranních hodinách. Autobusem přejedeme do Plzně, západočeské metropole a čtvrtého největšího města České republiky. Prohlédneme si místní pivovar Pilsner Urquell, známý též pod názvem Plzeňský Prazdroj, jeden z nejznámějších pivovarů na celém světě. Po prohlídce se pěšky přesuneme do centra města, projdeme se kolem zbytků městského opevnění až na Náměstí republiky, kde najdeme mimo jiné gotickou katedrálu sv. Bartoloměje (možnost prohlídky interiérů nebo výstupu na věž) či renesanční radnici s maketou středověké Plzně. Navštívíme také Plzeňské historické podzemí, které bylo pod městem budováno již od 14. století. Odpoledne se přesuneme do Techmania Science Center, kde nás čeká prohlídka tohoto interaktivního muzea. V podvečer odjedeme zpět. Ke škole se vrátíme ve večerních hodinách.

• vstupy do navštívených objektů: 250 - 350 Kč pro studenty do 18 let

• cena je kalkulována pro odjezd z Prahy. Pro jiná místa odjezdu se cena může lišit. Na požádání Vám ji rádi upřesníme.