Oblíbené zájezdy

Perly krásné Anglie

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:123456
Nejzajímavější místa:Beachy HeadBrightonLondýnOxfordWarner Bros Studios
Termín 28.04. - 03.05.2019
volných míst 15-20
Ideální věk 12-15
Region školy
Cena 7 900 Kč
Číslo zájezdu 19-241
Cena zájezdu dle regionu 7 900 Kč Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: CESTA DO VELKÉ BRITÁNIE Odjíždět budeme od školy v odpoledních hodinách. Autobusem pojedeme přes Německo a Belgii a zastavovat budeme jen na protažení a toalety.
2. DEN: LONDÝN - GREENWICH, CITY Během noci projedeme Belgií a brzy ráno dorazíme do přístavu ve Francii, abychom se trajektem přeplavili do Velké Británie. Po vylodění v Doveru se vydáme do Londýna, kde se nejprve projdeme parkem ve čtvrti Greenwich. V parku společně překročíme nultý poledník, procházející mj. i známou královskou observatoří. Poté se svezeme lodí po řece Temži, poplujeme kolem Isle of Dogs a pod mostem Tower Bridge až k Bankside. Tam přejdeme řeku po lávce Millennium Bridge a projdeme se kolem monumentální St Paul´s Cathedral. Podíváme se na památník velkého požáru Londýna a najdeme místo, kde ničivý požár začal. Odpoledne přejdeme zpět na jižní břeh Temže a dojdeme až k plovoucímu muzeu - bitevní lodi HMS Belfast. Navštívíme tuto loď, která bojovala ve II. světové válce i ve válce o Koreu. Následně se vydáme k nejslavnějšímu londýnskému mostu, k Tower Bridge a prozkoumáme okolí londýnského hradu The Tower. Večer odjedeme na ubytování do hostitelských rodin, kde se navečeříme a odpočineme si.
3. DEN: OXFORD, WARNER BROS STUDIOS Po snídani vyrazíme na výlet do centra slavného univerzitního města Oxford. Projdeme se ulicí High Street, kolem kostela St. Mary the Virgin, slavné knihovny Bodleian Library, pozoruhodné knihovny Radcliffe Camera, divadla Sheldonian Theatre, kolem mnoha kolejí a jiných zajímavostí. Dojdeme až ke koleji Christ Church College, kterou si prohlédneme a podíváme se do míst, kde se také filmovaly scény pro filmy o Harry Potterovi. Odpoledne navštívíme filmové ateliéry Warner Bros Studios, kde si užijeme jedinečnou expozici o natáčení filmů o mladém kouzelníkovi. Večer se vrátíme na ubytování do hostitelských rodin, navečeříme se a pokusíme se o anglickou konverzaci.
4. DEN: BEACHY HEAD, BRIGHTON Po snídani se vydáme na výlet po jižním pobřeží Anglie. Nejprve vyjedeme autobusem na nejvyšší bod útesů Beachy Head, odkud vyrazíme na procházku podél moře. Budeme procházet po hraně křídových útesů, které spadají do moře z výšky až 170 metrů, a budou se nám otevírat krásné výhledy na moře i na další křídové útvary na pobřeží. Dojdeme do Birling Gap, kde je přístup k moři i malé, ale zajímavé muzeum. Odpoledne navštívíme přímořské letovisko Brighton. Projdeme se po pěkné oblázkové pláži, navštívíme zábavní molo a společně si prohlédneme mořské akvárium Sea Life. Večer se vrátíme na ubytování do hostitelských rodin, navečeříme se a pokusíme se o anglickou konverzaci.
5. DEN: LONDÝN - WESTMINSTER Poslední den v Anglii vyrazíme opět do centra Londýna. Ve čtvrti South Kensington, kde se nejprve projdeme přes Hyde Park kolem Royal Albert Hall, Albert Memorial a Diana Memorial. Poté navštívíme Natural History Museum, kde uvidíme kostry dinosaurů, sbírku meteoritů, nebo na vlastní kůži zažijeme zemětřesení. Poté se přesuneme do oblasti Westminsteru, kde nás čeká procházka místy, která se nejvíce zapsala do historie města: uvidíme Buckingham Palace, Westminster Abbey, vládní třídu Whitehall, náměstí Trafalgar Square, Piccadilly Circus a Leicester Square, čínskou čtvrť Soho aj. Odpoledne si nakoupíme suvenýry, v podvečer se s Londýnem rozloučíme jízdou na London Eye, přejedeme lodí po Temži k našemu autobusu a odjedeme do přístavu Dover, kde se nalodíme na noční trajekt a odplujeme do Francie.
6. DEN: NÁVRAT DO ČR Přes noc projedeme Francií, Belgií a Německem a zastavovat budeme opět jen na protažení a toalety. Zpět ke škole přijedeme v odpoledních hodinách.

V ceně je zahrnuto

  • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, lednička, video, prodej teplých a chlazených nápojů
  • 2x trajekt přes kanál La Manche (nebo Eurotunel)
  • 3x ubytování v anglických rodinách, 3x snídaně, 3x večeře, 3x oběd formou balíčku
  • služba průvodce po celou dobu zájezdu
  • zábavně vzdělávací brožura pro každého účastníka
  • komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, pojištění úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

  • vstupy do navštívených objektů a atrakcí (doporučená částka 85,- GBP)

Poznámky

  • cena platí pro osoby do 18 let při obsazení zájezdu minimálním počtem 40 platících účastníků
Cena zájezdu dle regionu 7 900 Kč Rezervovat
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Ráda Vám pomohu! Kontakt Štěpánka Lorencová 724 557 941
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY