Oblíbené zájezdy

Paříž, Normandie, Disneyland

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:123456
Nejzajímavější místa:ArromanchesDisneyland ParisGivernyOmaha BeachPařížRouen
Termín podle přání školy
Délka zájezdu 6 dnů / 3 noclehy
Doprava autobus
Ubytování hotel
Strava snídaně
Číslo zájezdu 4056
Cena zájezdu dle regionu 6 200 Kč Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: ODJEZD Z ČR Na zájezd vyjedeme od budovy školy v podvečerních hodinách. Autobusem pojedeme přes Německo do Francie a zastavovat budeme jen na protažení a toalety.
2. DEN: PAŘÍŽ - TOUR EIFFEL, LATINSKÁ ČTVRŤ, NOTRE DAME, MONTMARTRE Ráno přijedeme do Paříže. Vystoupíme na vyhlídce Esplanade du Trocadéro s velkolepým výhledem na Eiffelovu věž, projdeme se zahradami Jardins du Trocadéro. Budeme mít volný čas u Tour Eiffel s možností výstupu/výjezdu na Eiffelovu věž. Přejedeme metrem do Latinské čtvrti, kde budeme mít volný čas. V případě časové rezervy absolvujeme krátkou procházku Latinskou čtvrtí (Sorbonna, Pantheon, Lucemburské zahrady). Projdeme se kolem nejznámějších památek Paříže - katedrála Notre Dame de Paris, Sainte-Chapelle. Odpoledne se přesuneme metrem do čtvrti Montmartre s bazilikou Sacré-Coeur a s krásným výhledem na Paříž, náměstí malířů Place du Tertre s jeho neopakovatelnou atmosférou, půvabné uličky. Večer odjedeme na ubytování v blízkosti Paříže.
3. DEN: GIVERNY, ROUEN Po snídani odjedeme do městečka Giverny, kde žil impresionistický malíř Claude Monet. Navštívíme jeho dům s galerií Fondation Claude Monet a především překrásnou zahradou, kterou malíř ve svých obrazech ztvárnil hned několikrát. Přesuneme se do města Rouen - projdeme se městem kolem nejvýznamnějších památek - slavná gotická katedrála Notre Dame de Rouen, velký pozlacený orloj Gros Horloge, věž Tour Jeanne d´Arc, Starotržní náměstí, na kterém byla upálena Jana z Arku, a další půvabné uličky s hrázděnými domy starého města. Poté budeme mít osobní volno. Večer odjedeme na ubytování v blízkosti města Caen.
4. DEN: ARROMANCHES, LONGUES-SUR-MER, OMAHA BEACH Po snídani přejedeme do nedalekého pobřežního městečka Arromanches, které bylo jedním z hlavních center vylodění spojeneckých vojsk v červnu r. 1944. Navštívíme místní muzeum Musée du Débarquement, které návštěvníkům přibližuje fáze a průběh vylodění spojeneckých vojsk. Autobusem přejedeme na Omaha Beach - nejznámější pláž spojenou s „Dnem D“. Navštívíme americký vojenský hřbitov a památník s 9387 hroby v blízkosti městečka Coleville-sur-Mer. Rozloučíme se s Normandií a přejedeme na ubytování do blízkosti Paříže.
5. DEN: DISNEYLAND PARIS Po snídani nás čeká celodenní návštěva zábavního parku Disneyland Paris s nepřeberným množstvím atrakcí a zajímavostí, na návštěvníky čeká hned pět zábavních oblastí - viktoriánská ulice Main Street USA připomínající dětství Walta Disneye, kouzelný Fantasyland, Divoký západ Frontierland, Adventurepark plný pirátských dobrodružství a Discoveryland, který Vás zanese až ke hvězdám. Ve večerních hodinách odjedeme zpět do České republiky.
6. DEN: NÁVRAT DO ČR V noci budeme pokračovat v cestě a domů se vrátíme v ranních hodinách.

V ceně je zahrnuto

  • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, video, lednička, prodej nápojů
  • 3x ubytování se snídaní v hotelu typu F1 po třech osobách na pokoji. Na pokoji je jedno široké dvoulůžko se společnou přikrývkou, nad dvoulůžkem je napříč jedna úzká postel s přikrývkou. Na pokoji je televize a umyvadlo, WC a sprchy jsou na chodbách, po každém použití WC následuje čistící proces.
  • služba průvodce po celou dobu zájezdu
  • zábavně vzdělávací brožura pro každého účastníka
  • komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

  • vstupy do navštívených objektů a jízda metrem a vstupné do parku Disneyland Paris: 55-60 EUR pro studenty do 18 let

Poznámky

  • cena platí při obsazení zájezdu minimálním počtem 40 platících účastníků
  • 1 pedagogický doprovod zdarma na každých 14 platících
  • možnost zajištění ubytování v hotelu typu Premiere Classe za příplatek cca 150 Kč za osobu a noc
Cena zájezdu dle regionu 6 200 Kč Rezervovat
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Rád Vám pomohu! Jiří Toman 777 584 490 jirka@protravel.cz
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY