Oblíbené zájezdy

Paříž, Normandie, Disneyland

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:123456
Nejzajímavější místa:ArromanchesDisneyland ParisGivernyOmaha BeachPařížRouen
Termín podle přání školy
Délka zájezdu 6 dnů / 3 noclehy
Doprava autobus
Ubytování hotel
Strava snídaně
Číslo zájezdu 4056
Cena zájezdu 7 100 Kč Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: ODJEZD Z ČR Na zájezd vyjedeme od budovy školy v podvečerních hodinách. Autobusem pojedeme přes Německo do Francie a zastavovat budeme jen na protažení a toalety.
2. DEN: PAŘÍŽ - TOUR EIFFEL, LATINSKÁ ČTVRŤ, NOTRE DAME, MONTMARTRE Ráno přijedeme do Paříže. Vystoupíme na vyhlídce Esplanade du Trocadéro s velkolepým výhledem na Eiffelovu věž, projdeme se zahradami Jardins du Trocadéro. Budeme mít volný čas u Tour Eiffel s možností výstupu/výjezdu na vrchol Eiffelovy věže. Přejedeme metrem do Latinské čtvrti, kde budeme mít volný čas. V případě časové rezervy absolvujeme krátkou procházku Latinskou čtvrtí (Sorbonna, Panthéon, Lucemburské zahrady). Projdeme se kolem nejznámějších památek Paříže - katedrála Notre Dame de Paris, Sainte-Chapelle. Odpoledne se přesuneme metrem do čtvrti Montmartre s bazilikou Sacré-Coeur a s krásným výhledem na Paříž, náměstí malířů Place du Tertre s jeho neopakovatelnou atmosférou, půvabné uličky. Večer odjedeme na ubytování v blízkosti Paříže.
3. DEN: GIVERNY, ROUEN Po snídani odjedeme do městečka Giverny, kde žil impresionistický malíř Claude Monet. Navštívíme jeho dům s galerií Fondation Claude Monet a především překrásnou zahradou, kterou malíř ve svých obrazech ztvárnil hned několikrát. Přesuneme se do města Rouen - projdeme se městem kolem nejvýznamnějších památek - slavné gotické katedrály Notre Dame de Rouen, velkého pozlaceného orloje Gros Horloge, věže Tour Jeanne d´Arc, Starotržního náměstí, na kterém byla upálena Jana z Arku, a půvabnými uličkami s hrázděnými domy starého města. Poté budeme mít osobní volno. Večer odjedeme na ubytování v blízkosti města Caen.
4. DEN: ARROMANCHES, LONGUES-SUR-MER, OMAHA BEACH Po snídani přejedeme do nedalekého pobřežního městečka Arromanches, které bylo jedním z hlavních center vylodění spojeneckých vojsk v červnu r. 1944. Navštívíme místní muzeum Musée du Débarquement, které návštěvníkům přibližuje fáze a průběh vylodění spojeneckých vojsk. Autobusem přejedeme na Omaha Beach - nejznámější pláž spojenou s „Dnem D“. Navštívíme americký vojenský hřbitov a památník s 9387 hroby v blízkosti městečka Coleville-sur-Mer. Rozloučíme se s Normandií a přejedeme na ubytování do blízkosti Paříže.
5. DEN: DISNEYLAND PARIS Po snídani nás čeká celodenní návštěva zábavního parku Disneyland Paris s nepřeberným množstvím atrakcí a zajímavostí, na návštěvníky čeká hned pět zábavních oblastí - viktoriánská ulice Main Street USA připomínající dětství Walta Disneye, kouzelný Fantasyland, Divoký západ Frontierland, Adventurepark plný pirátských dobrodružství a Discoveryland, který Vás zanese až ke hvězdám. Večer odjedeme zpět do České republiky.
6. DEN: NÁVRAT DO ČR V noci budeme pokračovat v cestě a domů se vrátíme v ranních hodinách.

V ceně je zahrnuto

  • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, video, lednička, prodej nápojů
  • 3x ubytování se snídaní v hotelu typu Premiere Classe po třech osobách na pokoji s vlastním soc. zařízením
  • služba průvodce po celou dobu zájezdu
  • pestrý informační materiál pro každého účastníka
  • komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

  • vstupy do navštívených objektů a jízda metrem a vstupné do parku Disneyland Paris: 55-60 EUR pro studenty do 18 let

Poznámky

  • cena platí při obsazení zájezdu minimálním počtem 40 platících účastníků
  • 1 pedagogický doprovod zdarma na každých 14 platících
Cena zájezdu 7 100 Kč Rezervovat
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Ráda Vám pomohu! Kontakt Zuzana Jírová 605 755 749
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY