Moravský kras

Nejzajímavější místa:BlanskoMacochaMoravský krasPunkevní jeskyněSloupsko-šošůvské jeskyně
Délka zájezdu 1 den / 0 noclehů
Ubytování bez ubytování
Strava bez stravy
Cena zájezdu 760 Kč Rezervovat

1. DEN: PUNKEVNÍ JESKYNĚ, MACOCHA, BLANSKO Na zájezd vyjedeme od budovy školy v brzkých ranních hodinách. Dopoledne přijedeme do oblasti Moravského krasu nacházející se v Jihomoravském kraji severně od Brna. Prohlédneme si komplex Punkevních jeskyní, jejichž součástí je i nejznámější česká propast Macocha. Čeká nás prohlídka s místním průvodcem včetně plavby po řece Punkvě, možná je také vyjížďka lanovkou ze stanice Punkevní jeskyně k vyhlídkovým můstkům propasti Macocha. Poté přejedeme k vesnici Sloup, kde navštívíme Sloupsko-šošůvské jeskyně, rozsáhlý komplex chodeb a obrovských podzemních propastí vytvořených ve dvou patrech. Odpoledne se přesuneme do Blanska, kde se krátce projdeme po městečku a dopřejeme si trochu volného času. Odpoledne odjedeme zpět a ke škole se vrátíme ve večerních hodinách.

• vstupy do navštívených objektů: 250 - 300 Kč pro studenty do 18 let

• cena je kalkulována pro odjezd z Prahy. Pro jiná místa odjezdu se cena může lišit. Na požádání Vám ji rádi upřesníme.