Oblíbené zájezdy

Magický Cornwall

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:12345678
Nejzajímavější místa:DartmoorExeterLand´s EndLondýnTintagel Castle
Termín 04.07. - 11.07.2020
volných míst 15
Ideální věk
Region školy
Cena 12 500 Kč
Číslo zájezdu 20-301
Cena zájezdu 12 500 Kč Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: ODJEZD Z ČR Odjíždět budeme v podvečer po trase Brno, Praha, Plzeň.
2. DEN: PŘÍJEZD DO BRITÁNIE, PROCHÁZKA PO POBŘEŽÍ V noci projedeme Německem a Belgií a zastavovat budeme jen na toalety a na protažení. Kolem poledne přijedeme do Francie, odkud se trajektem přeplavíme do Anglie. Přejedeme do Velké Británie a pojedeme podél jižního pobřeží, kde se ubytujeme v hotelu v některém z přímořských letovisek. V podvečer budeme mít čas na procházku po nábřeží a poté se vrátíme do hotelu.
3. DEN: EXETER Po snídani budeme pokračovat v cestě na jihozápad a odpoledne přijedeme do univerzitního města Exeter. Projdeme se centrem, podíváme se k řece a do úzkých uliček a navštívíme krásnou gotickou katedrálu s nejdelší spojitou gotickou klenbou na světe. Večer se ubytujeme v hotelu.
4. DEN: DARTMOOR Po snídani navštívíme národní park Dartmoor. Podle počasí zvolíme některou z krásných procházek v této odlehlé oblasti, prozkoumáme blata, kde vznikla legenda o psovi Baskervillském, projdeme se kolem prehistorických památek Merrivale, mostu Clapper Bridge u Postbridge, vylezeme na Haytor a ochutnáme cream tea v malebné vesničce Widecombe in the Moor. Večer se vrátíme zpět do hotelu.
5. DEN: LAND´S END Po snídani pojedeme na jihozápadní cíp Velké Británie. Navštívíme kouzelné divadlo vybudované na dramatických útesech nad mořem - Minack Theatre. Zastavíme u St Michael´s Mount a přejdeme na ostrov, kde je romantický klášter a hrad, přístupný suchou nohou jen za odlivu. Na nejzazším cípu pevniny se projdeme vřesovištěm nad útesy bičované divokým Atlantikem. Večer se vrátíme zpět do hotelu.
6. DEN: EDEN PROJECT, TINTAGEL CASTLE Po snídani navštívíme úžasné botanické zahrady Eden Project, vybudované v bývalém kaolinovém dole. Odpoledne se podíváme na místo, kde podle legendy Merlin nalezl krále Artuše a kde později na skalnatém útesu vyrostl hrad Tintagel Castle. V případě pěkného počasí nás čeká procházka po pobřeží s dechberoucími výhledy na moře i krajinu. Večer se vrátíme zpět do hotelu.
7. DEN: LONDÝN Po snídani odjedeme z hotelu a kolem poledne dojedeme do Londýna. Odpoledne strávíme v centru podle vlastní chuti a večer půjdeme na divadelní představení. Pozdě večer odjedeme z Londýna do přístavu Dover, odkud přeplujeme zpět na kontinent.
8. DEN: NÁVRAT DO ČR Po připlutí do Francie budeme projíždět Belgií a Německem zpět do ČR a zastavovat budeme opět jen na protažení a na toaletu. Příjezd do ČR je plánován v odpoledních hodinách.

V ceně je zahrnuto

  • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, lednička, video, prodej teplých a chlazených nápojů
  • 2x trajekt Francie - Velká Británie (nebo Eurotunel)
  • 5x ubytování v hotelech ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím, 5x snídaně
  • služba průvodce po celou dobu zájezdu
  • zábavně vzdělávací brožura pro každého účastníka
  • komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, pojištění úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

  • vstupy do navštívených objektů a atrakcí

Poznámky

  • zvýhodněná cena pro pedagogy je 12 500,- Kč
  • standardní cena pro ostatní účastníky je 13 800,- Kč
Cena zájezdu 12 500 Kč Rezervovat
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Ráda Vám pomohu! Kontakt Štěpánka Lorencová 731 474 044
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY