Oblíbené zájezdy

Londýn, Windsor a Harry Potter

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:12345
Nejzajímavější místa:GreenwichLegoland WindsorTower of LondonTrafalgar SquareWestminster AbbeyWindsor Castle
Termín 13.05. - 17.05.2019
volných míst 15
Ideální věk 15 - 18 let
Region školy
Cena 6 600 Kč
Číslo zájezdu 19-306
Cena zájezdu dle regionu 6 600 Kč Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: CESTA DO VELKÉ BRITÁNIE Odjíždět budeme od školy v odpoledních hodinách. Autobusem pojedeme přes Německo a Belgii a zastavovat budeme jen na protažení a toalety.
2. DEN: LONDÝN - GREENWICH, WESTMINSTER Během noci projedeme Belgií a brzy ráno dorazíme do Francie, abychom se přeplavili trajektem do Velké Británie. Po vylodění v Doveru se vydáme severozápadním směrem do Londýna, kde se nejprve projdeme parkem ve čtvrti Greenwich. V parku se nalézá známá královská observatoř a prochází tudy nultý poledník, který společně překročíme. Poté se svezeme lodí po řece Temži kolem Isle of Dogs, podplujeme slavný Tower Bridge a doplujeme až do čtvrti Westminster. Uvidíme Westminster Abbey, kde jsou korunováni angličtí králové a královny a kde je řada památníků slavných osobností. Dále nás čeká procházka místy, která se nejvíce zapsala do historie města: uvidíme vládní třídu Whitehall, Buckingham Palace, Piccadilly Circus, Leicester Square a Trafalgar Square s památníkem admirála Nelsona. Během dne se také svezeme na vyhlídkovém kole London Eye. Večer odjedeme na ubytování do hostitelských rodin, kde si dáme večeři a odpočineme si.
3. DEN: WARNER BROS STUDIOS, MADAME TUSSAUDS Po snídani navštívíme filmové ateliéry Warner Bros Studios, kde si užijeme jedinečnou expozici o natáčení filmů o mladém kouzelníkovi. Podíváme se do Velké síně, uvidíme společenskou místnost Nebelvíru i učebnu lektvarů, nahlédneme do Brumbálovy pracovny, projdeme skrz Zapovězený les a nenecháme si ujít ani nástupiště 9 a ¾. Procvičíme si i základní dovednosti jako létání na košťatech a budeme moci ochutnat máslový ležák. Odpoledne přejedeme do Londýna a prohlédneme si slavné muzeum voskových figurín Madame Tussauds. Nesmíme zapomenout fotoaparát, abychom se mohli vyfotit se slavnými herci, zpěváky, sportovci, YouTubery i členy královské rodiny. Když nám zbyde čas, půjdeme se projít do ulice Baker street, kde bydlel slavný detektiv Sherlock Holmes. Večer se vrátíme na ubytování do hostitelských rodin, navečeříme se a pokusíme se o anglickou konverzaci.
4. DEN: WINDSOR CASTLE, LEGOLAND Poslední den v Anglii vyrazíme na výlet do městečka Windsor, kde navštívíme největší hrad ve Velké Británii, sídlo královské rodiny. Prohlédneme si královské místnosti s množstvím úžasných exponátů (kulka, která zabila admirála Nelsona, Podvazkový řád, slavné portréty členů královské rodiny aj.), pomník prince Alberta i kapli sv. Jiří. Pokud se nám poštěstí, podíváme se společně na střídání stráží. Odpoledne strávíme v zábavním parku Legoland, kde si užijeme nejrůznější atrakce. Ty nás zavedou do říše faraonů, království rytířů, země Vikingů, na pirátské pobřeží i do světa Ninjago. K večeru se vrátíme do Windsoru a když nám zbyde trocha času, projdeme se ještě k slavné soukromé chlapecké škole Eton. Večer odjedeme do přístavu Dover, kde se nalodíme na noční trajekt a odplujeme do Francie.
5. DEN: NÁVRAT DO ČR Přes noc projedeme Francií, Belgií a Německem a zastavovat budeme opět jen na protažení a toalety. Zpět ke škole přijedeme v odpoledních hodinách.

V ceně je zahrnuto

  • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, lednička, video, prodej teplých a chlazených nápojů
  • 2x trajekt přes kanál La Manche (nebo Eurotunel)
  • 2x ubytování v anglických rodinách, 2x snídaně, 2x večeře, 2x oběd formou balíčku
  • služba průvodce po celou dobu zájezdu
  • zábavně vzdělávací brožura pro každého účastníka
  • komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, pojištění úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

  • vstupy do navštívených objektů a atrakcí

Poznámky

  • cena platí pro osoby do 18 let při obsazení zájezdu minimálním počtem 40 platících účastníků
  • 1 pedagogický doprovod zdarma na každých 14 platících
  • program návštěvy Londýna lze na přání upravit, výběr atrakcí bude domluven při plánování zájezdu
Cena zájezdu dle regionu 6 600 Kč Rezervovat
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Ráda Vám pomohu! Kontakt Lenka Preisová 607 217 644
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY